Vitargo Vitargo® Carboloader 75 g pomeranč

Neohodnoceno
Značka: Vitargo
40 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
22.8.2022
Položka byla vyprodána…
Vitargo je unikátní, patentovaný vysokomolekulární sacharid s nulovým obsahem cukru, vyrobený ve Švédsku. Speciální struktura Vitarga v kombinaci s optimální osmolalitou je garancí lehké stravitelnosti a maximální využitelnosti. Originální produkty Vitargo od přímého výrobce jsou garancí jasného původu a nejvyšší kvality.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VITARGO®CARBOLOADER
Vitargo® Carboloader je sacharidový nápoj dochucený sladidly pro suplementaci před nebo během výkonu. Lze ho konzumovat až 3350 kJ/800 kcal za hodinu podle intenzity tréninku. Carboloader může být také užíván během 2-3 denní periody před výkonem kvůli zvýšení tělesných zásob glykogenu.
Pro suplementaci po výkonu lze využít Vitargo Post, který je kombinací Vitarga a syrovátkového proteinu, nebo Carboload v kombinaci s proteinem.
Vitargo je unikátní, patentovaný vysokomolekulární sacharid snulovým obsahem cukru, vyrobený ve Švédsku. Speciální struktura Vitarga vkombinaci soptimální osmolalitou je garancí lehké stravitelnosti a maximální využitelnosti. Originální produkty Vitargo od přímého výrobce jsou garancí jasného původu a nejvyšší kvality.
CO JE VITARGO®
 • THE BEST IN THE WORLD – Vitargo je revoluční, lehce stravitelný zdroj energie využívaný nejen olympijskými a elitními atlety, ale také miliony sportovců na všech kontinentech.
 • MADE IN SWEDEN = GMO free patentovaná forma komplexních sacharidů (speciální frakce amylopektinu) sunikátními vlastnostmi. Ideální molekulární struktura, která je téměř identická smolekulární strukturou svalového glykogenu (tím se odlišuje od standardních forem maltodextrinů, cyklických dextrinů srozvětveným řetězcem atd.).
 • SUGAR FREE = Vitargo neobsahuje aditivum jednoduchých cukrů, neobsahuje stopy lepku a je 100% kosher.
 • DÁVKOVÁNÍ PŘED, BĚHEM i PO VÝKONU = Vitargo nezatěžuje žaludek a vstřebává se cca do deseti minut.
 • Vitargo je klinicky testováno snásledujícími výsledky: Vitargo zvyšuje hladinu glykogenu o 70% rychleji a o 77% více než standardní sacharidové kombinace a 2,3x prochází rychleji žaludkem a to bez zažívacích problémů. Více zde: https://www.vitargo.com/clinical-studies-intl/
 • Vitargo je vhodným transportním médiem pro další účinné látky jako jsou volné aminokyseliny, kreatin, arginin a další, jejichž účinek výrazně znásobuje.
 • 100% ORIGINAL = originální Vitargo přímo od výrobce je garancí jasného původu a kvality, žádné mezičlánky. Originální Vitargo je navíc ve všech vyšších gramážích baleno do speciálních ochranných sáčků po 1kg (2 kg balení tak obsahuje 2 sáčky, 5 kg pět sáčků atd.).
Proč Vitargo®?
Volba produktu zřady Vitargo záleží na typu vašeho tréninku. Většina lidí volí díky rychlému vstřebání zžaludku do těla před závodem i po něm základní Vitargo. Pokud se věnujete vytrvalostnímu sportu, bude pro vás nejlepší Vitargo selektrolyty a to i během výkonu díky rychlému trávení a okamžitému nárůstu energie. Při silovém tréninku se nejvíce osvědčí Vitargo v kombinaci skreatinem, pro rekonvalescenci po cvičení zase Vitargo v kombinaci sproteinem.
Palivo před výkonem
20-60 minut před výkonem pijte Vitargo. Z žaludku se vstřebá během deseti minut. Je však třeba pamatovat na to, že někteří jedinci se potřebují cítit připravení a plní energie 20 minut před závodem, zatímco jiní už 30-45 minut před výkonem.
Palivo během výkonu
Při výkonu delším než 90 minut se vyplatí doplňovat zdroj energie přibližně každých 45-60 minut. Pokud chcete oddálit moment vyčerpání energie a být takzvaně napřed – tedy doplnit Vitargo ještě před vyčerpáním zásob energie – můžete doplňovat během výkonu po cca 20 minutách.
Palivo po výkonu
Po výkonu užijte Vitargo spoluproteinem co nejdříve (ještě před jídlem) pro doplnění paliva, regeneraci a růst. Jedinci svelmi vysokým příjmem sacharidů a bílkovin si mohou později dát ještě jednu dávku Vitarga sproteinem.
Kdy suplementovat
Před aktivitou Během aktivity Po aktivitě
Naplnění glykogenu Sport drink Regenerace
Vitargo® Pure X X X
Vitargo® Carboloader X X X
Vitargo® + Electrolyte X X
Vitargo® Post X

Produkce – garance kvality
Špičkově kvalitní 100% přírodní škrob Vitargo je patentovanou formou komplexních sacharidů (speciální frakce amylopektinu) sunikátními vlastnostmi. Má ideální molekulární strukturu, která je téměř identická smolekulární strukturou svalového glykogenu (tím se odlišuje od standardních forem maltodextrinů, cyklických dextrinů srozvětveným řetězcem atd.).
Patentovaný škrob Vitargo pochází ze speciálně vybraných a striktně non-GMO farem na jihovýchodě Švédska. Ty jsou vlastněny přímo farmáři, nikoli korporacemi. Produkce probíhá pod dohledem počítačů a je neustále kontrolována, aby byla zajištěna nejvyšší možná kvalita.
Prášek Vitargo je vyráběn vrámci uzavřeného systému. To znamená, že zprodukce jde přímo do balení. Továrna zpracovávající Vitargo také produkuje pouze škrob. Neexistuje tedy žádné riziko kontaminace. Každá vyprodukovaná šarže je mimo to testována vakreditované laboratoři.
Kvalita a certifikace
- Zakázané látky – všechny produkty mají laboratorní certifikaci na absenci zakázaných substancí.
- Garance kvality – Certifikace dle HACCP zaručuje bezpečnost vyráběných potravin a prevenci distribuce nebezpečných produktů. Systém HACCP je součástí standardu BRC.
Továrna má také IPM systém (Integrated Pest Management) a neustále udržuje pracovní prostředí bez škůdců za pomoci preventivních opatření a absolutně minimálního užití pesticidů. Trvalá práce se systémem IPM vyřazuje riziko hygienických problémů.
- Produkce a zpracování – kontrola kvality výroby je zajištěna díky těmto certifikacím (továrna Lyckeby Starch AB):
 • ISO 9001, od roku 1991
 • ISO 14001, od roku 1998
 • ISO 50001, od roku 2006
 • Non-GMO, od roku 2013
 • FSSC 22000
 • Halal, Kosher
 • Certifikát National Veterinary Institute, SVA, since 2005

DÁVKOVÁNÍ VITARGO® CARBOLOADER
Balení: 75 g
Návod kpřípravě: Rozpusťte 75 g (1 porce) v800 ml vody. Postup: Rozpouštějte 75g v1/3daného objemu vody (cca 266ml) po dobu jedné minuty, po rozpuštění doplňte do konečného objemu (800ml).
Návod kpoužití: pijte jako sportovní nápoj během tréninku, nebo jako přípravu před závodem: 1-2 porce denně dva až tři dny před závodem.

VITARGO® PODROBNÉ DÁVKOVÁNÍ
1/ Kulturistika, kalistenika a silové sporty
ENERGIE PŘED VÝKONEM
Vpřípadě nadměrné zátěže během dne, velkého pracovního vytížení atd., je vhodné zařadit před výkonem lehce stravitelnou energii. Rozmixujte jednu dávku (72g) Vitargo Pure, nebo Vitargo Carboloader v500 - 600 ml vody a popíjejte 30 – 45 minut před zahájením tréninku.
REGENERACE PO VÝKONU
Bezprostředně po tréninku, dříve než jdete do sprchy, dávkujte Vitargo Post (100 g) - rozmixujte v600 ml vody. Urychlíte tak významně regeneraci. Vpřípadě, že nechcete používat umělá sladidla, rozmixujte Vitargo Pure (72g) v500 - 600 ml vody. Nápoj lze obohatit o protein, např. MyoTec Undenatured WPI (25g).
2/ Kolektivní a míčové sporty ( fotbal, hokej, házená, basketbal, volejbal, tenis..)
VYTVOŘENÍ ENERGETICKÝCH ZÁSOB PŘED ZÁPASEM / VÝKONEM
 • jeden den před zápasem: Rozmixujte jednu dávku (72g) Vitargo Pure, nebo Vitargo Carboloader v500 - 600 ml vody. Vypijte celkem dvě dávky během dne mezi jídly.
 • v den zápasu: Rozmixujte jednu dávku (72g) Vitargo Pure, nebo Vitargo Carboloader v500 - 600 ml vody a popíjejte 30 – 45 minut před zahájením zápasu.
ENERGIE BĚHEM ZÁPASU / VÝKONU
Rozmixujte Vitargo +Electrolyte (72g) v500 – 600 ml vody. Vpřípadě, že nechcete používat umělá sladidla, rozmixujte Vitargo Pure (72g) v500 – 600 ml vody a přidejte 1 až 2 tablety High5 Zero Neutral. Tyto instrukce jsou pro okolní teplotu 20 až 30 stupňů Celsia, je-li teplota vyšší přidejte 100 ml vody k uvedené hodnotě, je-li teplota pod 20 stupňů, uberte 100 ml vody.
REGENERACE PO ZÁPASE / VÝKONU
Bezprostředně po zápase, dříve než jdete do sprchy, dávkujte Vitargo Post (100 g) - rozmixujte v600 ml vody. Urychlíte tak významně regeneraci. Vpřípadě, že nechcete používat umělá sladidla, rozmixujte Vitargo Pure (72g) a MyoTec Undenatured WPI (25g) v 600 ml vody.
3/ Vytrvalostní disciplíny ( cyklistika, běh, triatlon, maraton..)
VYTVOŘENÍ ENERGETICKÝCH ZÁSOB PŘED ZÁVODEM
 • dva dny před závodem: Rozmixujte jednu dávku (72g) Vitargo Pure, nebo Vitargo Carboloader v500 - 600 ml vody. Vypijte celkem dvě dávky během dne mezi jídly.
 • jeden den před závodem: stejný postup
 • v den závodu: Rozmixujte jednu dávku (72g) Vitargo Pure, nebo Vitargo Carboloader v500 - 600 ml vody a začněte popíjet 30 – 60 minut před zahájením výkonu.
BĚHEM ZÁVODU
Rozmixujte Vitargo +Electrolyte (72g) v500 – 600 ml vody. Vpřípadě, že nechcete používat umělá sladidla, rozmixujte Vitargo Pure (72g) v500 – 600 ml vody a přidejte 1 až 2 tablety High5 Zero Neutral. Tyto instrukce jsou pro okolní teplotu 20 až 30 stupňů Celsia, je-li teplota vyšší přidejte 100 ml vody k uvedené hodnotě, je-li teplota pod 20 stupňů, uberte 100 ml vody. Vitargo může být konzumováno vmnožství 3.350 kJ/ 800 kcal za hodinu, a to vzávislosti na délce a intenzitě výkonu.
REGENERACE PO UKONČENÍ ZÁVODU
Bezprostředně po zápase, dříve než jdete do sprchy, dávkujte Vitargo Post (100 g) - rozmixujte v600 ml vody. Urychlíte tak významně regeneraci. Vpřípadě, že nechcete používat umělá sladidla, rozmixujte Vitargo Pure (72g) a MyoTec Undenatured WPI (25g) v 600 ml vody.

Produkty Vitargo® lze zakoupit ve dvou variantách:
 • Bez obsahu umělých sladidel – Vitargo Pure, nebo Vitargo Pure + Stevia kapky
 • Sobsahem umělých sladidel* – Vitargo Carboloader, Vitargo Electrolyte, Vitargo Post
*Umělá sladidla (syntetická sladidla): jsou uměle vytvořené chemické deriváty snulovým obsahem kalorií (sukralóza, aspartam, acesulfam-k, sacharin). Společným jmenovatelem umělých sladidel je fakt, že jsou svou skladbou vrámci lidského těla a životního prostředí nepřirozená. Všechna výše uvedená umělá sladidla jsou vEU legalizována. Jednotlivé země se následně liší vpreferenci konkrétních forem. Severské země obvykle upřednostňují kombinace více typů sladidel vmalých dávkách, jako je např. aspartam + acesulfam-k, a naopak např. postoj ksukralóze je velmi rezervovaný, protože není stále prokázáno, že se rozkládá vživotním prostředí a navíc je na trhu velmi krátkou dobu. Vrámci východní evropy je naopak sukralóza preferována atd.

Upozornění: skladujte vchladu a suchu.

Výživové údaje:
100 g
1 porce 75 g
Energetická hodnota
1600 kJ/ 370 kcal
1200 kJ/ 280 kcal
Tuky
0 g
0 g
z tohonasycené mastné kyseliny
0 g
0 g
Sacharidy
91,7 g
68,8 g
z tohocukry
0,7 g
0,5 g
z toho škrob
91,0 g
68,3
Bílkoviny
0,1 g
0 g
Sůl
0g
0 g
Balení obsahuje 1 porci.
Složení: - EU patent č. EU0745096), regulátor kyselosti kyselina citronová, sladidlo acesulfam K, sladidlo aspartam (zdroj fenylalaninu), aroma, barvivo riboflavin.

Sacharidový nápoj vprášku, se sladidly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nápoje
? Forma produktu: Nápoj
Gramáž: 75 g
Chci to NEJ: Nejlepší
Kdy suplement použít: Během dne, Pre workout, Mezi jídly, Před cvičením, Po cvičení
Pro koho: Pro muže, Pro ženy, Pro sportovce, Pro běžce, Pro vytrvalostní sportovce
? Příchuť: Pomeranč
Speciální výživa: Bez emulgátorů, Bez GMO, Bez laktózy, Bez palmového oleje (tuku), Bez kofeinu
Technologie zpracování: WPI (Syrovátkový proteinový izolát)
Účel užití: Nabrání svalové hmoty, Regenerace, Zdroj energie, Ochrana svalové hmoty, Podpora výkonu
Země původu: Švédsko
Značka: Vitargo
Certifikace: HACCP, Certifikovaný produkt
Obsah aminokyselin: L-Arginin, L-fenylalanin
Obsah dalších látek ve složení: Kreatin
Obsah minerálů: Elektrolyty
Obsah sacharidů: Maltodextrin
Použité sladidlo: Sukralóza, Acesulfam-K, Sacharin, Aspartam
Kategorie produktu: Nápoje
Sport / aktivita: Sport, Běh, Cyklistika, Fotbal
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení