Viridian Enhanced Rhodiola Complex 90 kapslí (Rozchodnice růžová s adaptogeny)

Neohodnoceno
Značka: Viridian
899 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Enhanced Phodiola Complex je pokročilý doplněk pro podporu při syndromu vyhoření, dlouhodobém stresu a únavě. Obsahuje celkem čtyři adaptogeny – rhodiolu, ashwagandu, schisandru, sibiřský ženšen a lékořici pro posílení účinku. Díky unikátnímu složení jde ve své kategorii o špičkový výrobek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ENHANCED RHODIOLA COMPLEX
Enhanced Phodiola Complex je pokročilý doplněk pro podporu při syndromu vyhoření, dlouhodobém stresu a únavě. Obsahuje celkem čtyři adaptogeny – rhodiolu, ashwagandu, schisandru, sibiřský ženšen a lékořici pro posílení účinku. Díky unikátnímu složení jde ve své kategorii o špičkový výrobek.
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
- Podporu při dlouhodobém stresu
- Podporu při syndromu vyhoření
- Podporu při velké fyzické i psychické námaze
Co doplněk obsahuje
Ashwaganda
Ashwaganda pochází zIndie je součástí tradiční Ajurvédské medicíny a je známá také jako indický ženšen nebo zimní třešeň. VAjurvédě je označována jako rasayana, což značí osvěžení a omlazení. Její účinky souvisí scelkovou psychickou kondicí, odolností proti stresu, hladinou hormonu kortizol a stavem kardiovaskulárního systému.
Sibiřský ženšen
Tato rostlinka se po staletí užívá tradiční čínské medicíně. Zpopularizovali jej zejména ruští astronauti a sportovci, kterým pomáhal při extrémním psychickém i fyzickém zatížení. Jeho účinky souvisí sreakcí kardiovaskulárního systému na stres, s schováním organismu během únavového syndromu, smetabolismem glykogenu a prevencí deprese.
Schisandra
Schisandra je další bylinka zčínské medicíny používáná pro posílení takzvaného „Qi“. Neboli energie a vitality. Její účinek souvisí scentrální nervovou soustavou, únavovým syndromem a fyzickým výkonem během stresu.
Rhodiola
Rhodiola je známá jako arktický nebo zlatý kořen a je velmi rozšířená vpolárních oblastech východní Sibiře, vČíně a Skandinávii. Je světově jednou znejpopulárnějších rostlinek užívaných pro podporu odolnosti proti stresu. Její účinky souvisí spsychickou kondicí, soustředěním a únavou. Užívá se při syndromu vyhoření a dlouhodobém stresu.
Lékořice
Lékořice se mezi adaptogeny neřadí, ale svými účinky je jim podobná. Obsahuje látku glycyrrhizin, jejíž působení souvisí sprodukcí kortizolu. Mimo to se lékořice používá vsouvilosti sposílením fyzické i psychické vytrvalosti a únavovým syndromem.
Čistota produktu
- Všechny složky jsou 100% aktivní
- Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu, s obsahem volného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních pojiv a lepidel, která mohou tvořit až 50% tablety)
- Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky
- Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany
- Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou
– Složky obsažené v produktu pochází z plodin a rostlin od malých lokálních producentů. Jednou z klíčových zásad Viridianu je právě podpora místních farmářů a výrobců (nikoli nadnárodních korporací), s nimiž má velmi korektní a férové vztahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovněž díky tomu garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu –doslova od semínka až po finální produkt.

Balení:90 kapslí.
Doporučené dávkování:Berte 1 kapsli denně sjídlem.

Upozornění:Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, není-li doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Skladujte vchladu, suchu, mimo dosah dětí.


Výživové údaje:
Počet dávek v balení: 90
1 kapsleobsahuje
Extrakt z kořene ženšenu sibiřského (Eleutherococcus senticosus)
(ekvivalent k4000 mg sušeného kořene)
160 mg
Standardizovaný extrakt zkořene Ashwagandhy(Withania somnifera)
(8 % withanolidů)
125mg
Standardizovaný extrakt z kořene lékořice (Glycyrrhiza glabra)
(20 % kyselina glycyrrhizová)
100 mg
Extrakt z plodů Schizandry chinensis
(ekvivalent k1000 mg sušeného plodu)
100 mg
Extrakt zkořene Rhodioly Rosey 83 mg
(ekvivalent k250 mg sušeného kořene)
83 mg


Složenív 1 veganské kapsli: Extrakt z kořene ženšenu sibiřského (Eleutherococcus senticosus) 160 mg (ekvivalent k4000 mg sušeného kořene), standardizovaný extrakt zkořene Ashwagandhy (Withania somnifera) 125 mg (8 % withanolidů), standardizovaný extrakt z kořene lékořice (Glycyrrhiza glabra) (20 % kyselina glycyrrhizová) 100 mg, extrakt z plodů Schizandry chinensis 100 mg (ekvivalent k1000 mg sušeného plodu), extrakt zkořene Rhodioly Rosey 83 mg (ekvivalent k250 mg sušeného kořene), obal kapsle (hydroxy-propylmethylcelulóza).


Doplněk stravy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Extrakty a adaptogeny
? Forma produktu: Kapsle
Pro koho: Pro muže, Pro ženy, Pro sportovce, Pro běžce, Pro vytrvalostní sportovce
Speciální výživa: Bez aromat, Bez emulgátorů, Bez sladidel, Bez aspartamu, Bez palmového oleje (tuku), Bez kofeinu
Účel užití: Podpora metabolismu, Potlačení stresu, Podpora výkonu, Podpora kardiovaskulárního systému
Země původu: Velká Británie
Značka: Viridian
Barva: Růžová
Obsah dalších látek ve složení: Ženšen
Počet kapslí: 90 ks
Kategorie produktu: Antioxidanty, Vitamíny a minerály, Extrakty, Adaptogeny, Doplňky stravy
Sport / aktivita: Sport, Běh, Cyklistika, Fotbal
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: