The Protein Ball Company

The Protein Ball Co je originální značka, která byla založena manželi Mattem a Hayley Hunt v říjnu 2015 - Od té doby se nezastavili!

Mají sídlo ve městě Worthing, West Sussex a jsou hrdí na to, že dokázali udělat nejkvalitnější + výživné hodnotné bílkovinové kuličky.

Výrobce o sobě (přeloženo přes translator bez korektury, tak to prosím omluvte):

Naše skvělé degustační proteiny jsou vyráběny z jednoduchých, vysoce kvalitních ingrediencí, které všichni znají, což považujeme za důležité pokud jde o zdravé stravování. Neobsahují žádné cukry, jsou plněny vlákninou a vysokým obsahem bílkovin.


Zakladatel Hayley nejprve začal vyrábět kuličky pro rodinné občerstvení a miloval použití těchto surovin a nyní má více než 100 receptů připravených k použití.

Přestože jsme pouhé 3 roky staří, připravujeme přes 1 milion kuliček měsíčně. Stále jsme malý rodinný podnik s pouze 33 zaměstnanci. Hayley + Matt zůstává v rukou s receptem a vývojem nových produktů, prodejem a značkami.

Stejně jako skvělé zdravé alternativní občerstvení, Protein Ball Co je skvělý pro přípravu před a po práci.
Naše kuličky s 6 kouskami vám umožňují svažit na cestách při běhu, jízdě na kole, nebo si je jednoduše vychutnáte jako uchopení a občerstvení. Naše bílkovinové občerstvení jsou ideální pro splnění těch středních dopoledních a středních odpoledních chutí - ideální je mít v zásuvce v práci nebo si užívat příjemný šálek čaje nebo kávy.

Protein Ball Co byla založena manželem a manželkou týmu Mattem a Hayleym Huntem poté, co se snažili najít čistou, zdravé občerstvení spojené s proteinem.

Když lidé myslí na bílkoviny, často si myslí, že kulturisté a náhražky jídla. Chtěli jsme změnit toto vnímání a zajistit dostupnost bílkovin lidem, kteří byli v posilovně nebo ve fitness třídě, kteří hledají zdravé občerstvení nebo chtějí přidat do svého dne další proteiny.

"Naším cílem je připravit super nutritivní + lahodné, vysoce proteinové kuličky v nejzábavnější + energetické cestě!" Matt Hunt - zakladatel

Nyní přejeme přes 120 000 míčů za den a prodáváme v 29 různých zemí po celém světě.

TAKHLE VÁLÍME!

Žádné produkty značky The Protein Ball Company nebyly nalezeny...