The Protein Ball Company

The Protein Ball Co je originální značka, která byla založena manželi Mattem a Hayley Hunt v říjnu 2015 - Od té doby se nezastavili!

Mají sídlo ve městě Worthing, West Sussex a jsou hrdí na to, že dokázali udělat nejkvalitnější + výživné hodnotné bílkovinové kuličky.

Výrobce o sobě (přeloženo přes translator bez korektury, tak to prosím omluvte):

Naše skvělé degustační proteiny jsou vyráběny z jednoduchých, vysoce kvalitních ingrediencí, které všichni znají, což považujeme za důležité pokud jde o zdravé stravování. Neobsahují žádné cukry, jsou plněny vlákninou a vysokým obsahem bílkovin.


Zakladatel Hayley nejprve začal vyrábět kuličky pro rodinné občerstvení a miloval použití těchto surovin a nyní má více než 100 receptů připravených k použití.

Přestože jsme pouhé 3 roky staří, připravujeme přes 1 milion kuliček měsíčně. Stále jsme malý rodinný podnik s pouze 33 zaměstnanci. Hayley + Matt zůstává v rukou s receptem a vývojem nových produktů, prodejem a značkami.

Stejně jako skvělé zdravé alternativní občerstvení, Protein Ball Co je skvělý pro přípravu před a po práci.
Naše kuličky s 6 kouskami vám umožňují svažit na cestách při běhu, jízdě na kole, nebo si je jednoduše vychutnáte jako uchopení a občerstvení. Naše bílkovinové občerstvení jsou ideální pro splnění těch středních dopoledních a středních odpoledních chutí - ideální je mít v zásuvce v práci nebo si užívat příjemný šálek čaje nebo kávy.

Protein Ball Co byla založena manželem a manželkou týmu Mattem a Hayleym Huntem poté, co se snažili najít čistou, zdravé občerstvení spojené s proteinem.

Když lidé myslí na bílkoviny, často si myslí, že kulturisté a náhražky jídla. Chtěli jsme změnit toto vnímání a zajistit dostupnost bílkovin lidem, kteří byli v posilovně nebo ve fitness třídě, kteří hledají zdravé občerstvení nebo chtějí přidat do svého dne další proteiny.

"Naším cílem je připravit super nutritivní + lahodné, vysoce proteinové kuličky v nejzábavnější + energetické cestě!" Matt Hunt - zakladatel

Nyní přejeme přes 120 000 míčů za den a prodáváme v 29 různých zemí po celém světě.

TAKHLE VÁLÍME!

Žádné produkty značky The Protein Ball Company nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení