Sušené hovězí maso Originál

1 hodnocení
 
 

100% přírodní sušené hovězí maso vysoké kvality, které je vyráběné v Česku od roku 2011. 25 g balení obsahuje 16 g bílkovin! Kromě kvalitního hovězího masa obsahuje špetku soli a koření, nic jiného.

Sušené maso je výbornou svačinkou, která zažene hlad, je skladná a mimořádně výživná. 25 g sušeného hovězího masa je ekvivalent 100 g neupraveného hovězího masa.

od 65 Kč
Značka MASO HERE
Kategorie Sušené maso
Zvolte variantu
susene hovezi maso original 25 g PRODEJ SKONČIL 65 Kč
susene hovezi maso original 50 g PRODEJ SKONČIL 119 Kč
 

Jak vzniká sušené maso

Při výrobě tohoto sušeného masa se používá vysoce kvalitní, ručně krájené hovězí, přidá se špatka soli, koření pro dochucení a truchu octu. Poté se maso suší proudem horkého vzduchu. Výrobek je prostý éček (přídatných látek). 25 g sušeného mase je připraveno ze 100 g prvotřídního hovězího masa. Takže v pytlíku najdete pouze sušené maso, koření, sůl a ocet. Nic víc, nic méně.

Složení sušeného hovězího masa Originál

Hovězí maso, jablečný ocet, sůl, naše vlastní unikátní směs koření. Skladuj na suchém a chladném místě v dobře uzavřeném obalu, při teplotě do 25°C a nevystavuj maso přímému slunečnímu světlu.

bez-alergenu bez-cukru bez-ecek bez-lepku

SUŠENÉ MASO JE BEZ LEPKU / BEZ ALERGENŮ / BEZ CUKRU / BEZ ÉČEK 

Nutriční hodnoty v 25 g

Jedno 25 gramové balení sušeného masa je vyrobeno ze 100 gramů hovězího a dokáže zastoupit denní dávku bílkovin potřebnou pro normálního člověka se sedavým zaměstnáním.

  • Energ. hodnota: 381 kj (91 kcal)
  • Bílkoviny: 16g
  • Sacharidy: <1g
  • Tuky: <1g 

 

Sušené hovězí maso originál

MASO HERE - výrobce sušeného masa z ČeskaMASO HERE je česká značka, 2 nadšenci, kteří dělají to, co je baví, jdou svou vlastní cestou a prohlašují, že zákazník je členem rodiny.

Co o sobě kluci řekli? Náš příbeh je prostě o tom, jak dva bráchové, co spolu dřív prohodili sotva pár vět ročně a neměli moc společných zájmů rozjeli business se sušeným masem. Jeden se naučil sušit maso, druhej pak chtěl založit rodinnou firmu.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.