Špičkový syrovátkový hydrolyzát pro nabrání čísté svalové hmoty - HYDRO DH32

1 hodnocení
 
 

HYDRO DH32 30 g

Naprostá špička v kvalitě i chuti mezi syrovátkovými hydrolyzáty. Chuťově je HYDRO DH32 jednoznačně o třídu lepší, než jakýkoliv hydrolyzát s tak vysokým stupněm hydrolýzy. Budete mít pochybnosti, zda se opravdu jedná o DH32, tak výborně chutná.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
19.6.2019
35 Kč    
Značka Bodyflex Nutrition
Kategorie Proteiny
 

HYDRO DH32 30 g

Chuťově je HYDRO DH32 jednoznačně o třídu lepší, než jakýkoliv hydrolyzát s tak vysokým stupněm hydrolýzy. Budete mít pochybnosti, zda se opravdu jedná o DH32, tak výborně chutná. Suroviny k výrobě tohoto produktu pocházejí z Velké Británie od nejkvalitnějšího výrobce v Evropě.

Hydrolýza znamená naštěpení (před-trávení) syrovátkového proteinu na menší částice, peptidy, které jsou poté mnohem rychleji absorbovány a svalový růst se tak může mnohonásobně urychlit. Čím vyšší je stupeň hydrolýzy (DH), tím kratší peptidové řetězce vzniknou a nastává rychlejší a masivnější anabolizace.

Není hydro jako hydro:

Drtivá většina syrovátkových hydrolyzátů mají stupeň hydrolýzy jen 5, nebo je to kombinace stupňů až do DH32. Menší stupeň hydrolýzy znamená, že jsou bílkovinné molekuly rozštěpené jen částečně a jejich rychlost vstřebání se blíží rychlosti vstřebání obyčejného WPC. Výroba takového produktu je samozřejmě méně nákladná. Takový výrobek lze snadno odhalit tak, že výrobce na obalu neuvádí stupeň hydrolýzy.

HYDRO DH32 obsahuje výlučně syrovátkový enzymaticky hydrolyzovaný protein s nejvyšším možným stupněm hydrolýzy DH32. Takto upravený protein má z 65% molekulární hmotnost

 Přednosti produktu HYDRO DH32 30 g:

  • nejvyšší možný stupeň hydrolýzy DH32
  • nejrychlejší absorbce aminokyselin
  • extra vysoká biologická využitelnost
  • bezkonkurenční chuť

 

Doporučené dávkování HYDRO DH32 30 g:

Rozmíchejte obsah jedné odměrky ve 250 ml vody. Lze užívat ráno, před tréninkem a po tréninku.

Výživové hodnoty HYDRO DH32 30 g:

Čokoláda

  100 g 1 odměrka(30 g)
energie 1800 kj / 426 kcal 540 kj / 128 kcal
bílkoviny 74,00 g 22,20 g
sacharidy 14,45 g 4,34 g
tuky 8,00 g 2,40 g
z toho nasycené 5,80 g 1,74 g

 

Složení:

hydrolyzovaný syrovátkový koncentrát se stupněm hydrolýzy DH32, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (glukóza, přírodní barvivo karamel 150d, antioxidanty: askorbyl palmitát, vitamin E alfa tocopherol, aroma: ethylvanilín, barviva: košenilová červeň, azorubin), sladidla: sukralóza, acesulfam K

Značku Bodyflex Nutrition založili a řídí kulturista Jiří Borkovec a manželka, také kulturistka, Karolína Borkovcová. V kulturistice působí přes 15 let, oba jsou profesionální sportovci, kteří spojují své odborné znalosti s mnohaletými zkušenostmi ve sportovní výživě.

Jako “jedni z nás” se snažíme jít jinou cestou, než čistě tou “drsnou obchodní”, kde je důležitý jen co největší zisk. Zákazníci si produkty kupují kvůli tomu jaké jsou, ne protože jsou zrovna v akci.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.