Reflex Nutrition Albion Magnesium 90 kapslí

Neohodnoceno
249 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
6.12.2021
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Albion® Magnesium
Albion®Magnesium bisglycinate chelate buffered = patentovanásynergní kombinace, která z hlediska vstřebatelnosti jen těžko hledá konkurenci !
Základ tvoří pufrovaný chelát hořčíku (pufrovaný bisglycinát hořečnatý) v synergní kombinaci s kyselinou citronovou a oxidem hořečnatým. Vše v perfektně vyváženém poměru, který jednoduše funguje fantasticky =výsledná směsje ideální z hlediska vstřebatelnosti.
Optimální pH tenkého střeva je cestou pro maximální a bezproblémové vstřebávání hořčíku bez nežádoucích vedlejších účinků.
Pro maximální využitelnost hořčíku je velmi důležitá hodnota pH v tenkém střevě.Vpřípadě, že je tato hodnota optimální, dokáže organizmus bez problému vstřebat a využít jakoukolivformu hořčíku, nejlépe však tu nejjednodušší, kterou je právě oxid hořečnatý. Právě pufrovaný bisglycinát hořečnatý funguje jako pH stabilizující činidlo (pufr), kdy zvyšuje kyselost prostředí tenkého střeva a umožňuje tak oxidu hořečnatému bezproblémovou vstřebatelnost. Dohromady s pufrem (bisglycinátem) a kyselinou citronovou tak má oxid hořečnatý špičkovou biologickou vstřebatelnost.
Albion®Magnesium je patentovaná a prověřenáformulace vytvořená v prestižních laboratořích celosvětově uznávaného specialisty na cheláty -společnosti Albion International, Inc.
Teoretická využitelnost hořčíku je v případě jednoduchých organických forem (chelátová vazba) jako je citrát, nebo bisglycinát maximálně 80%. Nevýhodou zmíněných organických vazeb je však velmi vysoký podíl organického nosiče (citrát, bisglycinát atd..) a velmi nízký podíl hořčíku, který tvoří 10-35%. Právě z tohoto důvodu si položil tým specialistůspolečnosti Albion International, Inc. otázku: Lze to udělat lépe? Lze zvýšit využitelnost hořčíku a zvýšit také jeho čistý podíl v dané směsi. Výsledkem dlouholetého výzkumuje právě tento produkt!
Hořčík a jeho optimální vstřebávání
Zaideálních podmínek a optimálního pHsevstřebává 89% hořčíku v tenkém střevě (dvanáctník 11%, lačník 22%, kyčelník 56%)a11% v tlustém střevě.
Více se o tomto principu a o srovnání s dalšími formami hořčíku můžete dočíst na blogu eFIA.cz.
Albion® Magnesium je vhodný pro všechny jedince zaměřené na tyto oblasti:
  • Únava a vyčerpání
  • Energetický metabolismus
  • Stav kostí a svalů
Hlavní benefity produktu:
  • 125 mg čistého hořčíku s maximální biodostupnostína 1 kapsli
  • Hořčík ve speciální patentované kombinaci = pufrovaný bisglycinát hořečnatý + oxid hořečnatý + kyselina citronová
  • Garance kvality a původu společnosti Reflex Nutrition a laboratoře Albion
Balení: 90 kapslí

Dávkování: Berte 3 kapsle denně s jídlem.

Upozornění: Dodržujte doporučený postup dávkování! Nevhodné pro děti do 3 let. Těhotným a kojícím ženám doporučujeme konzultovat užívání přípravku se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí.


Výživové údaje:
Počet dávek v balení: 90 x 1 kapsle
1 kapsle
% RHP*
Hořčík
125 mg
33
*% RHP - % referenční hodnoty příjmu.

Složení v 1 želatinové* kapsli:[Albion® pufrovaný bisglycinát hořečnatý (bisglycinát hořečnatý, oxid hořečnatý, kyselina citronová)] poskytující 125 mg hořčíku (33 % RHP**), želatinová kapsle (hovězí želatina*, barvivo oxidy a hydroxidy železa), plnidlo maltodextrin, protispékavé látky (stearan hořečnatý, dioxid křemičitý). *nevhodné pro vegetariány. **% RHP - % referenční hodnoty příjmu.


Doplněk stravy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitaminy, minerály a antioxidanty
Země původu: Velká Británie
Značka: Reflex Nutrition
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: