Pro imunitu a oběhový systém Reishi 250 mg + hlíva ústřičná + maitake + shiitake

2 hodnocení
 
 

Reishi 250 mg + hlíva ústřičná + maitake + shiitake

Přípravek obsahuje vysoce kvalitní extrakty hub hlívy ústřičné, shiitake (houževnatce jedlého), maitake (trsnatce lupenitého) a reishi (lesklokorky lesklé), která příznivě podporuje imunitní systém a přispívá k normální funkci oběhového systému. Tyto houby jsou zdrojem betaglukanů, jejichž celkový minimální obsah je 126 mg v denní dávce (2 tablety).

Dostupnost PRODEJ SKONČIL
246 Kč
Značka MedPharma
Kategorie Produkty rostlinného původu
 

Reishi 250 mg + hlíva ústřičná + maitake + shiitake

Přípravek obsahuje vysoce kvalitní extrakty hub hlívy ústřičnéshiitake (houževnatce jedlého), maitake (trsnatce lupenitého) a reishi (lesklokorky lesklé), která příznivě podporuje imunitní systém a přispívá k normální funkci oběhového systému. Tyto houby jsou zdrojem betaglukanů, jejichž celkový minimální obsah je 126 mg v denní dávce (2 tablety).

Hlavní přínos produktu:

  • podporuje imunitní systém
  • přispívá k normální funkci oběhového systému
  • rychlé výsledky léčby u hepatitidy B
  • účinek proti vzrůstu metastáz a růstu nádorů

 

O Reishi

Jak potvrzuje řada studií, lesklokorka lesklá je účinná při léčbě hepatitidy. Lesklokorkou lesklou se dosahuje rychlých výsledků hlavně při léčbě hepatitidy B. Pro obsah určitých skupin polysacharidů byl druh rovněž testován k použití proti nádorovým onemocněním. Byl popsán účinek proti vzniku metastáz a růstu nádorů. Byl proveden srovnávací test oproti použití klasické chemoterapie rakovinu prsu, tlustého střeva a prostaty.

Lesklokorka lesklá je používána v tradiční čínské medicíně na léčbu velkého množství chorob a fyziologických onemocnění různých částí lidského těla, vyvolaných zcela různými patogenními pochody.

S Shiitake (Houževnatec jedlý)

Japonský doktor Kisaku Mori byl jedním z prvních vědců, kteří zkoumali obsah vitamínů a enzymů v šiitake a léčebné účinky houby. Došel k závěrům, že houba šiitake je účinná při léčbě vysokého cholesterolu, překyselení, žaludečních vředů, žlučových kamenů, cukrovky či anémie. Od té doby proběhlo zejména v Japonsku více než 100 výzkumů zaměřených na šiitake a jeho účinky na zdraví, které potvrdili antivirové a antibiotické vlastnosti této houby, a také její schopnosti snižovat cholesterol.

Doporučené dávkování:
2 tablety denně (1 tableta ráno a 1 večer), po jídle
Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění:
Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C.

Hmotnost obsahu:
50 g

Složení
Hmotnost/ 1 tbl.
RHP*/1 tbl.
HLÍVA ÚSTŘIČNÁ extrakt
(exktrakt 16:1 z 4800 mg hlívy ústřičné)
300,0 mg
–**
MAITAKE extrakt
(exktrakt 8:1 z 400 mg trsnatce lupenitého)
500,0 mg
–   
REISHI extrakt
(extrakt 5:1 z 250 mg leskokorky lesklé)
50,0 mg
–   
SHIITAKE extrakt
(extrakt 7:1 z 350 mg houževnatce jedlého)
50,0 mg
–   
Celkový obsah betaglukanů - min. 126 mg v denní dávce (2 tablety)

* referenční hodnota příjmu
** RHP není stanovena

Složení:
extrakt 16:1 hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus), plnidlo (mikrokrystalická celulóza), stabilizátory (hydroxypropylmethylcelulóza, kroskarmelóza sodná), extrakt 7:1 houževnatce jedlého (Lentinus edodes - shiitake), extrakt 5:1 leskokorky lesklé (Ganoderma lucidum - reishi), extrakt 8:1 trsnatce lupenitého (Grifola frondosa - maitake), protispékavé látky (stearan hořečnatý, dioxid křemičitý), zvlhčovadlo (stearan hořečnatý) maltodextrin, barviva potahované látky (oxidy železa, dioxid titaničitý).

Zajímavé články:

Česká společnost MedPharma se zabývá vývojem a výrobou produktů pro podporu zdraví, krásu a imunitu. Společnost se soustředí na moderní vývoj, aplikaci nových trendů ve výrobě i medicíně. Prioritou je kvalita výrobků a spokojenost zákazníků, což dokazují nezávislé testy časopisu D-Test. Právě díky tomuto „vítězství“ jsme se společnost MedPharma rozhodli oslovit a navázat s ní spolupráci. Společnost MedPharma je hlavním dodavatelem našich balíčků v oblasti doplňků stravy.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.