Hodně štěstí, zdraví, síly a imunity

10 hodnocení
 
 

Přáníčko je vhodné pro příležitosti: přání k narozeninám, přání k výročí, přání k svátku

Originální dárkové přání FITBO, HODNĚ ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ, SÍLY A IMUNITY. Přání k narozeninám je tištěno na FSC® certifikovaný papír se 100% obsahem recyklovaných vláken.

Přáníčko je ve formátu DL a je dodávané s oranžovou obálkou s logem FITBO.

Toto tištěné přání přikládáme automaticky ke každému zakoupenému dárku.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
24.5.2019
59 Kč    
Značka FITBO.CZ
Kategorie PřáníčkaPřání k 18. narozeninám pro muže, Přání k 20. narozeninám pro muže, Zobrazit další kategoriePřání k 25. narozeninám pro muže, Přání k 30. narozeninám pro muže, Přání k 33. narozeninám pro muže, Přání k 35. narozeninám pro muže, Přání k 40. narozeninám pro muže, Přání k 45. narozeninám pro muže, Přání k 50. narozeninám pro muže, Přání k 55. narozeninám pro muže, Přání k 60. narozeninám pro muže, Přání k 65. narozeninám pro muže, Přání k 70. narozeninám pro muže, Přání k 75. narozeninám pro muže, Přání k 80. narozeninám pro muže, Přání k 85. narozeninám pro muže, Přání k 90. narozeninám pro muže
 

K přáníčku patří originální dárek

Nezapomínejte, že každé krásné originální přání si zaslouží krásný dárek. Podívejte se na naši nabídku, nabízíme dárek pro muže, dárek pro ženu. Vybírat můžete i podle příležitostí, např. dárek k narozeninám nebo dárek k Vánocům.

A když těch dárkových balíčků bude na vás hodně, zkuste nakouknout do nové kategorie tip na dárek.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.