MR.MUSCLE WHEY PROTEIN 80 500 g + MR.MUSCLE BCAA 250 g

Neohodnoceno
Značka: MR.MUSCLE
698 Kč –10 %
MR MUSCLE PROTEIN+BCAA2
698 Kč –10 % 628 Kč
Momentálně nedostupné

MR.MUSCLE WHEY PROTEIN 80 - čokoláda 500 g + MR.MUSCLE BCAA - divoké ostružiny 250 g

Prvotřídní nedenaturovaný syrovátkový koncentrát, který je ideálním příslušenstvím do každé tréninkové tašky. Ihned po tréninku si totiž můžete dopřát bílkoviny s nejvyšší biologickou hodnotou. MR.MUSCLE Whey Protein 80 je vyroben z velmi jemného koncentrátu syrovátkového proteinu s obsahem více než 80% bílkovin, který je mikrofiltrován a není tepelně zpracován, aby produkoval ultra-čistý protein.

Instantizované větvené aminokyseliny BCAA v optimálním poměru směsí tří aminokyselin leucinu, isoleucinu a valinu v poměru 2:1:1. MR.MUSCLE BCAA jsou instantizované, to znamená, že prošly technologickým procesem výroby, který zajišťuje, že se po rozmíchání s vodou zcela rozpustí. To zajišťuje lepší rozpustnost, ale hlavně lepší vstřebatelnost a kratší dobu, než se BCAA dostanou do svalu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MR.MUSCLE WHEY PROTEIN 80 - čokoláda 500 g

MR.MUSCLE WHEY PROTEIN je nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát mimořádné čistoty s nejvyšší biologickou hodnotou, mikrofiltrovaný, pure-protein.

PROČ ZVOLIT MR.MUSCLE WHEY PROTEIN?

MR.MUSCLE Whey Protein 80 je vysoce kvalitní koncentrát syrovátkových proteinů s obsahem více než 80% bílkovin. Je nedenaturovaný, má nejvyšší biologickou hodnotu (BV), je mikrofiltrován a není tepelně zpracován, aby produkoval ultra-čistý protein.

KDY JE NEJLEPŠÍ ČAS NA KONZUMACI MR.MUSCLE WHEY PROTEINU?

Prášková forma syrovátkového proteinu je nejúčinnějším proteinem pro lidské tělo. Výzkum ukázal, že ze všech proteinových zdrojů je syrovátkový protein tráven a snadněji absorbován než jakýkoli jiný protein. Syrovátkový proteinový koncentrát, který je smíchán s vodou nebo mlékem, je také ideální pro tzv. "magickou hodinu" po cvičení, kdy tělo potřebuje doplnit zásobu bílkovin. MR.MUSCLE WHEY PROTEIN můžete konzumovat kdykoliv během dne, kdy potřebujete doplnit příjem bílkovin.

PROČ ZVOLIT MR.MUSCLE WHEY PROTEIN?

  • syrovátkový protein ultra čisté kvality původem z Velké Británie
  • vysoká biologická hodnota proteinu (vstřebatelnost a využitelnost lidským organismem)
  • více než 20 g bílkovin v jedné dávce
  • GMO free (bez obsahu geneticky modifikovaných surovin)
  • pouze přírodní aromata a barviva
  • skvělé příchutě a rozpustnost

MR.MUSCLE Whey Protein 80 je dodáván v opakovaně uzavíratelném foliovém sáčku s AL vrstvou, aby byla zajištěna svěžest, čerstvost a dlouhá doba trvanlivosti produktu. Balení tak zajišťuje vynikající bariérové vlastnosti proti vlhkosti a kyslíku.

SLOŽENÍ PŘÍCHUTĚ ČOKOLÁDA

Nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát (mléko), přírodní aroma, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, sladidlo Sukralóza®, emulgátor (sójový lecitin).

DÁVKOVÁNÍ

Smíchejte 1 dávku (2 odměrky) se 150 - 225 ml vody nebo mléka a užívejte 3 - 5x denně v závislosti na denní potřebě bílkovin.

Upozornění pro alergiky: Alergeny jsou vyznačeny tučně ve složení produktu. Vyrobeno v závodě zpracovávající mléčné výrobky, vejce, lepek, oříšky, sóju a droždí.

Upozornění: Doplněk stravy, se sladidly (pouze ochucené varianty). Vhodné zejména pro sportovce. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém a chladném místě, chraňte před sluncem.

NUTRIČNÍ HODNOTY

whey-protein-cokolada

MR.MUSCLE BCAA - divoké ostružiny 250 g

MR.MUSCLE BCAA (Branch Chain Amino Acids) je prémiový doplněk instantizovaných aminokyselin. BCAA obsahujÍ optimální směs tří aminokyselin, leucinu, isoleucinu a valinu v poměru 2:1:1. BCAA jsou základní stavebními kameny bílkovin pro podporu růstu, udržení a regeneraci svalů pro fyzické zátěži.

Co mají na starosti jednotlivé aminokyseliny v MR.MUSCLE BCAA?

BCAA pomáhají našemu tělu obnovit zvýšení syntézy bílkovin a pomáhají svalům opravit a rychle se zotavit po vysoké fyzické zátěži. 

  • Leucin - podporuje syntézu bílkovin a přispívá ke kontrole hormonů a ke stabilitě krevního cukru.
  • Isoleucine - podporuje syntézu bílkovin a pomáhá tělu produkovat energii z tukových zásob.
  • Valine - přispívá k regulaci hladiny cukru v krvi a stimuluje nervový systém.

KDY JE DOBRÉ BCAA KONZUMOVAT?

Popíjení BCAA během tréninku může pomoci zpozdit nástup únavy a dát vám duševní a fyzickou podporu v průběhu těžkého cvičení. Udržování vysoké hladiny BCAA během dne je nezbytné, abyste tělu zabránili používat svalové bílkoviny jako palivo namísto spalování tukové zásoby. Doporučujeme, abyste užívali BCAA 30-45 minut před cvičením, aby vaše tělo aminokyseliny mělo prostor absorbovat a nasytit jimi svaly.

PROČ POUŽÍVÁME INSTANTIZOVANOU FORMU BCAA?

Je zásadní rozdíl mezi klasickou formou BCAA a instantizovanými BCAA. Naše BCAA prošly technologickým procesem výroby zvaným instantizace. Tím bylo zajištěno, že po smíchání s vodou se naše BCAA zcela rozpustí.  Standardní, levnější BCAA, když se smíchají s vodou, se nedají rozpustit a na vrcholu kapaliny se vznášejí "kusy". To nejenom ztěžuje konzumaci, ale také zabírá delší dobu, než se dostane do svalu.

SLOŽENÍ PŘÍCHUTĚ DIVOKÉ OSTRUŽINY

BCAA (L-leucin, L-isoleucin, L-valin ) (2:1:1), přírodní aroma, přírodní barvivo (červená řepa, anthocyanin), sladidlo (sukralóza), sójový lecitin (instatizující složka), kyselina citrónová.

DÁVKOVÁNÍ

 1 dávka je 5 g. Smíchejte 1 dávku s 100 - 150 ml vody nebo džusu.

Upozornění pro alergiky: Alergeny jsou vyznačeny tučně ve složení produktu. Vyrobeno v závodě zpracovávající mléčné výrobky, vejce, lepek, oříšky, sóju a droždí.

Upozornění: Doplněk stravy, se sladidly. Vhodné zejména pro sportovce. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém a chladném místě, chraňte před sluncem.

NUTRIČNÍ HODNOTY

bcaa-divoke-ostruziny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: