MR.MUSCLE CREATIN MONOHYDRATE 500 g

1 hodnocení
Značka: MR.MUSCLE
299 Kč 59,80 Kč / 100 g
Momentálně nedostupné

Ultra čistý mikronizovaný 100% Creatin Mohodydrate, během výrobního procesu nebylo nic přidáno nebo odstraněno. Kreatin je celý složen z ultra malých částic "200 mesh", které zajišťují rychlou vstřebatelnost. Kreatin je uložen uvnitř svalu s omezenou kapacitou. Jedná se o molekulu, která hraje klíčovou roli při výrobě energie při velmi silných svalových kontrakcích během 1-10 s. Je tak vhodný pro zvýšení krátkodobého svalového výkonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kreatin je od počátku časů suplementace ve výživě pro sportovce jednou z nejčastěji užívaných látek, a to nejen v silových sportech, ale ve sportu obecně. Jedná se o látku podporující sílu a růst svalové hmoty. Dále také významně napomáhá regeneraci po silovém výkonu. Kreatin zlepšuje silové i dynamické parametry výkonu. Výtečné výsledky s kreatinem dosahují kulturisté při zvyšování svalových objemů. Kreatin přirozeně podporuje růst čisté svalové hmoty a nepřímo též snížení hladiny podkožního tuku.

Proč brát MR.MUSCLE CREATINE MONOHYDRATE

  • jako zdroj chemické energie pro svalovou kontrakci
  • hydrataci svalových buněk
  • společně s ATP (adenosintrifosfát) tvorbu energie ve svalech
  • zlepšení metabolických procesů uvnitř svalové buňky
  • budování svalové hmoty
  • naplňování svalových buněk svalovým glykogenem
  • omezení vzniku kyseliny mléčné

Složení MR.MUSCLE 100% CREATINE MONOHYDRATE

100 % kreatin monohydrát (200 mesh mikronizovaný).

Dávkování

1 dávka je 5 g. Smíchejte 1 dávku s 100 - 150 ml vody nebo džusu. Nasycovací fáze v 1. - 5. dnu užívejte 3 x denně, v 6. - 10. dnu užívejte 2x denně, v 11. - 17. dnu užívejte 1x denně. Složení: 100 % kreatin monohydrát (200 mesh mikronizovaný).

Upozornění pro alergiky: Alergeny jsou vyznačeny tučně ve složení produktu. Vyrobeno v závodě zpracovávající mléčné výrobky, vejce, lepek, oříšky, sóju a droždí.

Upozornění: Doplněk stravy, se sladidly (pouze ochucené varianty). Vhodné zejména pro sportovce. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém a chladném místě, chraňte před sluncem.

NUTRIČNÍ HODNOTY

MR.MUSCLE 100% CREATINE MONOHYDRATE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: