Iswari

Iswari, co to vlastně je? Jedná se o českou firmu, která vyrábí a dodává Bio superpotraviny a vlastní produkty na jejich bázi. V tuto chvíli je na místě objasnit, co vlastně dnes tak oblíbené slovíčko superpotravina znamená. Jedná se o potraviny obsahující velké množství minerálů a vitamínů, které jsou důležité pro správné fungování našich organismů.

Veškeré produkty značky Iswari splňují 5 charakteristik, jsou: bio, bez laktózy, bez lepku, vegan a raw. A právě díky tomu jsou vhodné téměř pro všechny milovníky zdravé výživy. Krom výborného složení výrobků, se tato společnost také snaží dát zákazníkům možnost konzumovat superpotraviny s minimálními náklady na čas, a proto vyrábí nejrůznější supersnacky, čokolády nebo třeba kaše, na jejichž přípravu potřebujete opravdu maximálně minitku.

V naší nabídce naleznete hned několik kousků tohoto výrobce. Velmi oblíbené jsou již zmiňované snídaňové směsi k jejichž přípravě vám postačí pouze trocha vlažné vody, mistička a lžíce. Směsi jsou vyráběny tak, aby zastaly místo plnohodnotné snídaně, která vás dostatečně zasytí. Vybrat si navíc můžete hned z několika příchutí jako je například banánová či čokoládová.

Iswari

No a ke každé snídani patří samozřejmě i teplý nápoj. Vhodnou volbou je Iswari Matcha, jedná se o 100 % zelený čaj pocházející z Japonska, který je velmi oblíbený díky pozitivnímu působení na náš vnitřní klid. Jelikož si Iswari okamžitě zamilujete, tak po této značce určitě rádi sáhnete také při svačině. Tou mohou být například RAW ovocné tyčinky bohaté na vlákninu, a navíc bez jakéhokoliv přidaného cukru. Vhodnou dopolední či odpolední svačinou je také proteinový nápoj, který tělu dodá potřebné bílkoviny, které jsou nezbytné pro budování svalů. Vybrat si u nás můžete mezi rýžovým, konopným nebo třeba hrachovým. V nabídce naleznete i další výrobky, Inswari jako například MACA BIO, což je peruánský ženšen, který dodává vitalitu, sexuální zdraví a také má blahodárné účinky na plodnost mužů i žen.

Myslím, že nyní jsme museli o dokonalosti této značky přesvědčit i ty co do teď nedávali pozor. :D  Jak vidíte je opravdu z čeho vybírat, tak rychle, protože Iswari jde na dračku!

Iswari Superfood je česká firma, která pod svou vlastní značkou ISWARI a PARVATI, společně se svou partnerskou firmou Iswari Portugal, vyrábí a dodává na trh BIO superpotraviny a vlastní produkty na jejich bázi.

Samotná výroba probíhá jak v Portugalsku, tak v České republice a stejně tak u nás doma vznikají receptury na většinu výrobků, zejména na velmi populární BIO-RAW-SUPERFOODS snídaňové směsi, které jsou nejen na českém trhu zcela unikátní díky prémiové kvalitě ingrediencí, vynikající nutriční hodnotě a současně skvělým chuťovým vlastnostem.

ISWARI znamená v sanskrtu “Svrchovaná Bohyně”. Dává život a udržuje ho mimo jiné prostřednictvím potravy, která je darem Země. Proto u nás v ISWARI věříme, že naším úkolem je být tu pro Vás a nechat Bohyni Iswari, aby skrze nás přinášela na Váš stůl v nejčistší podobě to nejlepší, co přivedla k životu na poli, v džungli či na kopcích a v údolích velehor.

Všechny tři přátele, kteří stojí v čele ISWARI, spojuje potřeba dělat svoji práci tak, aby přinášela spokojenost a užitek co nejširšímu okruhu lidí počínaje pěstiteli, přes členy našeho pracovního týmu až k Vám, našim zákazníkům, jejichž přízně si opravdu vážíme a ceníme si každé příležitosti, kdy se můžeme osobně potkat a vyměnit si vzájemné zkušenosti. Právě Vaše spokojenost nám dodává energii pro vývoj nových výrobků a zlepšování našich služeb.

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnujeme velkou pozornost původu surovin. Odebíráme suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Naše výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctíme moudrost přírody, a proto se všechny naše produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100% přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv. Naše výrobky pochází z přirozeně bezlepkových surovin.

Žádné produkty značky Iswari nebyly nalezeny...