O eshopu FITBO

o-fitbo

Vyrábíme a prodáváme dárky, dárkové boxydárkové balíčky pro podporu zdraví, pro svalovce a fitnessky, zdravé mlsání, krásu, imunitu, proti stresu, detox a pro podporu pohybového aparátu. Spolupracujeme výhradně s českými výrobci a dodavateli, vybíráme ty nejlepší, nejkvalitnější a nejpřínosnější produkty, které mají vliv na účel, pro který si je kupujete. Děláme všem radost s dárky pro zdraví, sílu, krásu, imunitu nebo detoxikaci organismu. Vyrábíme cool dárkové koše a balíčkové dárky pro muže, ženy a pro všechny typy příležitostí. Specializujeme se na nabídku dárků pro sportovce, lidi, kteří aktivně žijí, cvičí a dbají o svoje zdraví. FITBO jsou první dárky, které přináší zdraví, vitamíny, minerály a další nezbytné výživové doplňky do vašich dárkových balíčků.

Snažíme se, aby naše dárky a produkty byly maximálně funkční, dělaly radost a vždy splnili, nebo ještě lépe předčili Vaše očekávání. Přejeme si, aby naši zákazníci byli na 100% spokojení, i proto jsme sepsali a držíme se našeho manifestu kvality (níže). Pakliže budete mít nápad, připomínku nebo tip na nový dárkový koš nebo produkt, který můžeme nabízet, neváhejte nás kontaktovat.

Aby naši zákazníci mohli klidně nakupovat bez jakýchkoliv obav, vstoupili jsme se do systému "zvyšování kvality obchodních podmínek", kterou vypracovala společnost dTest, o.p.s. Máme certifikované obchodní podmínky dTestu a to v té nejpřísnější variantě (nejpřísnější vůči prodejci). S dTest obchodními podmínkami mají zákazníci jistotu, že podmínky obsahují všechny potřebné informace a jsou vždy v souladu s aktuální legislativou.

Důležité odkazy, které by vás mohly zajímat

 

 

manifest-kvality

1

Komponenty v dárkových koších kombinujeme vždy tak, aby plnili proklamaci, která je uvedená v názvu nebo je zřejmá z popisku výrobku.

2

Vybíráme vždy jen kvalitní produkty, které svým složením, nutričními hodnotami, chutí, vzhledem i konzistencí tvoří vrchol v nabídce českého trhu.

3

Snažíme se obchod stavět na výrobcích vyrobených v Česku, Čechy a pro Čechy.

4

Každý dárkový koš balíme s maximální poctivostí, péčí a láskou. Víme, že je to dárek, ať už pro Vás nebo pro Vašeho blízkého. Chceme, abyste byli nadšeni a chceme překonat Vaše očekávání.

5

Zabýváme se každou připomínkou nebo návrhem. Nemůžeme slíbit, že vždy to bude podle Vás, ale každý námět, připomínku a názor důkladně zvážíme. Každý, kdo nám napíše se dočká odpovědi v co nejkratším termínu.

6

Neustále se zlepšujeme. Dnes jsme lepší a chytřejší, než jsme byli včera. Pevně věříme, že díky permanentnímu a kontinuálnímu zlepšování budeme dělat více radosti, zdraví, krásy, imunity a dlouhověkosti novým i stále se vracejícím zákazníkům

 

 

Proč si vybrat dárkové koše a balíčky od FITBO

 

ikony-proc-fibo2