Dárky pro obchodní partnery a zaměstnance

Dárky pro firmy, pro jejich obchodní partnery a zaměstnance

Dárkový koš nebo balíček FITBO je jedním z nejlepších možných dárků pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance.

Na míru Vám připravíme malé, střední i velice luxusní dárkové balíčky, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Naše koše jsou plné zdraví, prevence, podpory zdravého životního stylu. To je právě to, co nás odlišuje od všech ostatních.

Pro sestavení dárku, konzultace možností a cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat.

Dárky pro obchodní partnery

Dárkové balíčky pro obchodní partnery a firmy mohou obsahovat např. výživové doplňky pro podporu zdraví, prevenci, detoxikaci organismu. Podívejte se na naši nabídku více než 50ti dárkových balíčků pro získání inspirace, který dárek by se vám pro obchodního partnera líbil.

Dárky pro zaměstnance

Děláme skvělé originální dárky pro zaměstnance, plné proteinových dobrot, detoxikace, podpory zdraví, vitamínů. Žádné víno, žádná uzenka, žádná tlačenka. U nás najdete jen věci pro podporu zdraví a síly.Dárkové balíčky pro zaměstnance a kolegy v práci u všech zabodují.

Hledáte i vhodný dárek pro kolegu? Zkuste se podívat na dárky pro kolegy v práci, nebo hledáte-li dárek pro muže, podívat se na dárek pro kolegu, v případě něžného pohlaví navštivte dárek pro ženu, resp. dárek pro kolegyni.

Dárkové balíčky na míru - pro vaše obchodní partnery, kolegy a zaměstnance