Affiliate program pro influencery

Líbí se vám naše dárkové balíčky pro podporu zdraví a imunity nebo pro nárůst síly? Líbí se vám naše značka FITBO a její filozofie prezentace a prodeje? Chtěli byste podpořit jejich prodej a být za to spravedlivě odměněni? Pakliže jste si odpověděli 3x ANO, čtěte dále.

Hledáme influencery, kteří dokáží skvěle odkomunikovat naše dárkové koše. Proto dobře zvažte, jsou-li pro Vás naše dárky k narozeninám, Vánocům a jiným příležitostem vhodným produktem, který budete chtít s láskou propagovat. Nabízíme několik modelů spolupráce odvozených od celkového zásahu cílového publika a hlavně od výsledku této kampaně.

Spolupracujeme s influencery z Instagramu, YouTubu, Facebooku + blogery.

Máte alespoň 10.000 sledujících, kteří žijí FIT život? Napište nám prosím na ahoj@fitbo.cz, pošleme vám naši představu o možné spolupráci - Program odměny za doporučení. Nemůžeme slíbit spolupráci s každým, ale co slíbit můžeme, že každému odpovíme. Těšíme se na vaši zprávu a případnou spolupráci.

affiliate-spoluprce-influencer

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení