High5 Energy Drink 4:1 47 g

Neohodnoceno
Značka: High5
35 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
22.8.2022 22.8.2022 Zvolte variantu
Superoktanové palivo s vysokým obsahem energie a aditivem izolátu syrovátkové bílkoviny (WPI) určené pro aktivní a profesionální sportovce. Obsah sacharidů a bílkovin je optimalizován na poměr 4:1.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ENERGY DRINK4 : 1
Superoktanové palivo svysokým obsahem energie aaditivem izolátu syrovátkové bílkoviny (WPI)určené pro aktivní a profesionální sportovce. Obsah sacharidů a bílkovin je optimalizován na poměr 4:1. Jedna dávka Energy Drink4:1 je adekvátní dvěma plným porcím vařených těstovin, doplněných o 9 g nejkvalitnější syrovátkové bílkoviny bohaté na BCAA a esenciální aminokyseliny, to vše sneuvěřitelně lehkou stravitelností a využitelností. Energy Drink4:1 nabízí brilantní mix určený pro optimální svalovou regeneraci a hydrataci. Produkt nachází své uplatnění u nejnáročnějších forem víceintervalových tréninků, popř. vytrvalostních závodů trvajících více dní.Produkt je vhodný pro dodání efektivní energie, důležitých aminokyselina hydrataci a to jak během výkonu, tak po jeho ukončení, nebo mezi jednotlivými intervaly.
Co je Energy Drink4:1​?
 • ULTIMATIVNÍ ENERGY DRINK S WPI (9 g) bez obsahu umělých sladidel a barviv
 • Isotonický nápoj (do 10 % sacharidů a bílkovin v poměru 4:1 pro doporučeném ředění)
 • Vynikající využitelnost + optimální hydratace + lehká a osvěžující chuť
 • Optimalizovaný obsah sacharidů a bílkovin vpoměru 4:1
 • Prověřeno na nejtěžších světových závodech svíce než 10ti letou tradicí
 • Optimalizovaná forma nezávisle testovaných a prověřených sacharidů sunikátními vlastnostmi, formulovaná pro elitní a aktivní sportovce.
 • Optimalizovaný poměr 2:1 = základ tvoří speciální forma maltodextrinu sobsahem čistých glukopolymerů standardizované délky řetězce afruktóza voptimalizovaném poměru 2:1, více informací zde
 • Až o 50 % více energie = poměr 2:1 je nezávisle vědecky testován (Německo, Velká Británie) a ve srovnání se standardními energetickými nápoji, kde výrobci doporučují maximální konzumaci 60 g sacharidů včasové periodě jedné hodiny, umožňuje Energy Drink konzumaci až 90 g sacharidů, což je o 50 % více energie!
 • Stručný výsledek testů = až o 25 % delší ujetá vzdálenost při stejném výkonu, 15% nárůst síly a dynamiky, 5 min a 45 vteřin rychlejší čas při testu na 40 mil, více informací zde
 • Syrovátkový izolát WPI obsažený vEnergy Drink 4:1 je protein nejvyšší kvality. Ideální bílkovina má dle uznávaného systému hodnocení kvality PDCAAS (Protein Digestibility Corrected Amino Acid Score) skóre 1. WPI protein obsažený vEnergySource 4:1 však dosáhl skóre 1,14! Kromě toho má i vysoký obsah leucinu.
 • Vhodné pro vegany i vegetariány
Zaměření produktu
 • Zdroj efektivní energie a aminokyselin během dlouhodobých a intervalových výkonů – zdroj okamžitě využitelné energie, aminokyselin a elektrolytů.
 • Účinná povýkonostní regenerace a hydratace - zdroj okamžitě využitelných živin a elektrolytů.
 • Komplexní, lehce stravitelná náhrada stravy – víceintervalové, nebo vícedenní tréninky, extrémní zátěže, horolezecké výstupy atd…
Optimalizovaný poměr 2:1 (glukózové polymery : fruktóza) = to nejlepší pro fyzicky aktivní jedince
Vynikající stravitelnosti a využitelnosti je dosaženo optimalizovaným poměrem jednotlivých složek tak, jak je to pro fyzicky zatěžovaný organizmus přirozené. Poměr glukózových polymerů (maltodextrin) a fruktózy je optimalizován na 2:1, což odpovídá nejen nejnovějším vědeckým poznatkům, ale i přirozenému systému transportu jednoduchých cukrů přes stěnu tenkého střeva a jejich odbourávání během výkonu.
Pro vstřebávání cukrů v tenkém střevě existují dva základní oddělené transportní systémy, pro glukózu je to transportní systém GLU2, který dokáže vstřebat až 60g glukózy za hodinu, pro fruktózu (ovocný cukr) je to transportní systém GLU5, který dokáže vstřebat až 30g fruktózy za hodinu. Glukóza a fruktóza jsou tedy základní dva přirozené zdroje energie pro fyzicky aktivní organizmus. Právě z tohoto důvodu je optimalizován poměr dvou hlavních složek na 2:1 = 60g glukózy : 30g fruktózy. Energy Drink tak umožňuje konzumaci až 90g sacharidů během jedné hodiny.
V případě dávkování Energy Drinku 2-3 dny před výkonem (sacharidová superkompenzace) tak slouží obsažená glukóza k obnově zásob svalového glykogenu a fruktóza k obnově rezervního glykogenu v játrech (až 1/3 zásob). Játra slouží jako rezervní zásobárna energie/glykogenu pro jednotlivé svaly. V případě dávkování Energy Drinku během výkonu slouží glukóza i fruktóza jako externí zdroj energie přímo pro pracující svaly. Energie je uvolňována prostřednictvím tzv. glykolýzy, kdy je glukóza štěpena přes fruktózu (nebo fruktóza přímo) až na pyruvát za vzniku buněčné energie ATP.
EnergySourcetak umožňuje přijmout oproti standardním mass-marketingovým produktům dostupným na trhu až o 50 % více energie. Důvodem je fakt, že tyto běžné produkty obsahují obvykle jako základ pouze glukózu a její polymery, což umožňuje vstřebat pouze 60 g za hodinu a dochází tak zahlcení organizmu, nebo obsahují jako hlavní složku sacharózu, která obsahuje glukózu a fruktózu v neoptimálním poměru 1:1, což není vzhledem k výše uvedeným faktům systému vstřebávání ideální.
UPOZORNĚNÍ: Výše zmíněné principy platí pouze pro sportovce a fyzicky aktivní jedince, pro které jsou glukóza a ovocný cukr (fruktóza) přirozeným zdrojem energie, bez nežádoucích vedlejších účinků.
WPI - Izolát syrovátkové bílkoviny nejvyšší kvality
Čistý, krystalický syrovátkový izolát použitý v EnergySource 4:1 slouží jako sekundární zdroj energie, konkrétně glukoplastických aminokyselin sloužících k ochraně a regeneraci svalové hmoty (mění se na energii – BCAA a další). Syrovátkový izolát WPI obsažený vEnergySource 4:1 je protein nejvyšší kvality. Ideální bílkovina má dle uznávaného systému hodnocení kvality PDCAAS (Protein Digestibility Corrected Amino Acid Score) skóre 1. WPI protein obsažený vEnergySource 4:1 však dosáhl skóre 1,14! Kromě toho má i vysoký obsah leucinu.

Ocenění
"Smíšená ovocná příchuť je svěží, chutná a syrovátkový protein napomáhá regeneraci"
Mountain Biking UK, červen2012
"EnergySource 4: 1 společnosti High5 obsahuje směs cukrů z maltodextrinu afruktósy, neboť nedávný výzkum ukázal, že přísun energielze maximalizovat, pokud je dodáno více zdrojů sacharidů"
Cycling Fitness, léto 2011

Balení:47 g
Dávkování: Jedna dávka = 47 g (2 x 23,5 g odměrka, nebo 1 x jednorázový sáček).
1/ Během výkonu:Dávku 47 g rozpusťte v 500 ml vody, protřepejte. Popíjejte během výkonu, v přibližném množství 250 ml během každých 20 minut (maximálně konzumujte 1-2 dávky během jedné hodiny). V případě vysoké teploty prostředí, nebo při vysokých ztrátách tekutin (nadměrné pocení), doplňte každou dávku EnergySource(500ml) o jednu tabletu ZERO Neutral.
2/ Po výkonu = mezi jednotlivými tréninkovými fázemi během dne / více dnů:Dávku 47 g rozpusťte v 500 ml vody, protřepejte. Postupně popíjejte a to do jedné hodiny po ukončení výkonu.
Podrobné informace pro jednotlivé sportovní disciplíny, naleznete v našich výživových plánech.
Upozornění: Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené dávkování, abyste se vyvarovali žaludečně-střevním potížím. Přijímejte dostatek tekutin!

Výživové údaje příchuť citrus:
100 g
47 g*
Energetická hodnota
1598 kJ/ 376 kcal
751 kJ/ 177 kcal
Tuky
0 g
0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny
0 g
0 g
Sacharidy
75 g
35 g
Z toho cukry
44 g
21 g
Bílkoviny
19 g
8,9g
Sůl
1,3 g
0,61 g
Z toho sodík
500 mg
240 mg
*47 g odpovídá jedné dávce. Balení obsahuje 34 dávek.
Složenípříchuť citrus:Maltodextrin, sacharóza 24 %, proteinový izolát 20 %, fruktóza 16 %, aroma, kyselina (kyselina jablečná, kyselina citrónová), regulátor kyselosti (citronan sodný, citronan draselný), chlorid sodný, emulgátor lecitin.

Energetický sacharidovo-proteinový nápoj s poměrem 4:1 (sacharidy:syrovátkový proteinový izolát).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení