Grenade Grenade Black OPS 25 x 4 kapsle (100 kapslí)

Neohodnoceno
Značka: Grenade
549 Kč
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

GRENADE BLACK OPS
Doplněk stravy s vysokým obsahem kofeinu (295 mg/2 kapsle) vkapslích. Není vhodné pro děti a mladistvé, těhotné a kojící ženy. 100 kapslí.
Grenade Black Ops™ představuje novou vývojovou verzi termogenních stimulátorů z kategorie „hardcore“, navazující na základní verzi Grenade. Tato zesílená verze má oproti základní verzi Grenade zrychlený nástup účinku a silnější stimulační efekt. Díky své "zesílené" kompozici je Grenade Black Ops™ vhodný zejména pro muže.

Zaměření produktu: Produkt je vhodný pro všechny aktivní jedince a sportovce, zaměřené na odbourávání a spalování tuku. Grenade Black Ops™ je ideální volbou pro intenzivní, intervalové tréninky jako je např. HIIT (High Intensity Interval Training), tréninky v pozdních večerních hodinách atd.


Balení: 4kapsle

Dávkování:Dávkování: pro otestování snášenlivosti, začněte užívat 1 kapsli denně po dobu prvních 7 dnů. Dále užívejte 1 kapsli hned ráno po probuzení na prázdný žaludek, zapijte vodou. Další 1 kapsli 30 minut před obědem, zapijte vodou. Pro výbušný trénink: dávkujte 1 kapsli před tréninkem. Nezapomeňte vypít alespoň 8 sklenic vody denně. NIKDY NEPŘEKRAČUJTE DÁVKU 2 KAPSLE DENNĚ! Pozn. Pro otevření, držte nádobku ve svislé poloze a otočte víčko o 90 stupňů proti směru hodinových ručiček.
Upozornění:Obsahuje kofein a další silné stimulátory! Dodržujte doporučený postup dávkování! Ukládejte mimo dosah dětí. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém místě. POZOR! Neužívejte, pokud vám není alespoň 18 let. Ihned přestaňte užívat a poraďte se svým lékařem, pokud se u vás projeví závratě, nespavost, neuróza, třes, bušení srdce nebo bolesti hlavy.


Výživové údaje:
Počet dávek v balení: 4x 1kapsle
2 kapsle*
%RHP**
mikroenkapsulovaný kofein
295 mg
taurin (2-aminoethansulfonová kyselina)
275 mg
kajenský pepř (capsium annuum)
250 mg
cholin
220 mg
zelený čaj (epigallocatechin, epikatechin gallát, gallát, epikatechin)
100 mg
theobroma cacao (50% flavonoidů)
100 mg
modro-zelená řasa Aphanizomenon flos-aquae
20 mg
N-Methyl Tyramin
20 mg
Niacin
15 mg
94%
Bioperin
5 mg
Pyridoxine
5 mg
357%
Chrom
20μg
50%
*1 dávka odpovídá 2 kapslím. Balení obsahuje 2 dávky.
**Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (5400 kJ / 2000 kcal).


Složeníve 2 kapslích:mikroenkapsulovaný kofein 295 mg, taurin (2-aminoethansulfonová kyselina) 275 mg, kajenský pepř (capsium annuum) 250 mg, cholin 220 mg, zelený čaj (epigallocatechin, epikatechin gallát, gallát, epikatechin) 100 mg, theobroma cacao (50% flavonoidů) 100 mg, modro-zelená řasa Aphanizomenon flos-aquae 20 mg, N-Methyl Tyramin 20 mg, Niacin 15 mg, Bioperin 5 mg, Pyridoxine 5 mg, Chrom 20 μg, mikrokrystalická celulóza, plnidlo stearát hořečnatý, želatinová kapsle (čištěná voda, barvivo brilantní modř, barvivo řepná červeň), dioxid titaničitý.Doplněk stravy s vysokým obsahem kofeinu (295 mg/2 kapsle) v kapslích.Není vhodné pro děti a mladistvé, těhotné a kojící ženy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spalovače tuků
Země původu: Velká Británie
Značka: Grenade

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: