Fitness dárek pro sportovce

2 hodnocení
 
 
 • 1 z 9

Originální a skvělý Fitness dárek pro sportovce obsahuje produkty, který má každý návštěvník fitka rád a které navíc potřebuje.

Proteinové tyčinky se hodí jako rychlá svačinka před posilovnou. Aminokyseliny BCAA jsou základní stavební látkou pro ochranu a budování svalové hmoty. Ve fitness dárku pro sportovce nechybí nakopávač, obsahuje proteiny - naprostou špičku v kvalitě i chuti mezi syrovátkovými hydrolyzáty (Hydro HD32).

Sportovci i fitnessáci ocení nakopávač a spalovač. Fitness dárek pro sportovce je tím nejlepším dárkem, který můžete fandovi posiloven, sportu a kultiristiky darovat.

od 1 299 Kč
Kategorie Dárkové balíčky
Zvolte variantu
Standardní dárková krabička černo šedá Černo-šedá matná dárková krabička + zlatá MAXI rozeta PRODEJ SKONČIL 1 299 Kč
Dárkové balení zlaté Luxusní dárkové balení ZLATÉ PRODEJ SKONČIL 1 399 Kč
Dárkové balení černé spirály Luxusní dárkové balení ČERNÉ SPIRÁLY PRODEJ SKONČIL 1 399 Kč
Dárkové balení tmavě fialové Baroko Luxusní dárkové balení FIALOVÉ BAROKO PRODEJ SKONČIL 1 399 Kč
Dárkové balení červená srdíčka Luxusní dárkové balení ČERVENÁ SRDÍČKA PRODEJ SKONČIL 1 399 Kč
Dárkové balení červené zlatá hvězda Luxusní dárkové balení ČERVENÉ - ZLATÁ HVĚZDA PRODEJ SKONČIL 1 399 Kč
 

Obsah fitness dárku pro sportovce

Fitness dárek pro sportovce obsahuje celkem 16 produktů.

 • 1x Dárkové balení v luxusním dárkovém papíru s MAXI rozetou / NEBO / Standardní balení v černo-šedé dárkové krabičce s MAXI rozetu
 • 1x Originální dárkové přání FITBO - Hodně štěstí, zdraví, síly a imunity
 • 1x Šejkr Grenade
 • 2x Proteinová tyčinky Grenade Carb Killa 60g
 • 2x Proteinové tyčinky NUTREND Excelent Protein Bar 85 g
 • 1x Proteinové Brownie Carb Killa Brownie 60 g čokoláda
 • 1x Aminokyseliny NUTREND BCAA Mega Shot 60 ml
 • 1x Nakopávač NUTREND N1 60 ml
 • 2x Proteiny CFM Supreme 30 g
 • 2x Hydrolyzovaný protein HYDRO DH32 30 g
 • 2x Spalovač tuku RED Thermo 2cps

Chcete přesně vědět, z čeho všeho se skládá dárkový balíček FITBO? Přečtěte si náš článek, kde najdete vše o složení dárku od nás.

 Fitness dárek pro sportovce

Varianty balení vašeho Fitness dárku

Luxusní dárkové balení ve zlatém dárkovém papíru + MAXI zlatá rozeta

Celý dárek je zabalen do luxusního dárkového balícího papíru ozdobeného MAXI zlatou rozetou. Produkty jsou umístěny v oranžovém boxu FITBO, který je vystlán pelaspanem a SizzlePakem v tmavě hnědé barvě (chocolate), takže na cestě jsou dárečky jako v bavlnce. Přepravní krabice je vystlána kombinací bublinkové fólie s pelaspanem, aby se minimalizovalo riziko poškození při přepravě.

Standardní dárková krabička černo-šedá + MAXI zlatá rozeta

Produkty jsou umístěny v pevné dárkové krabičce v černo-šedé barvě (BEZ BALÍCÍHO PAPÍRU), která je vystlána pelaspanem a SizzlePakem v tmavě hnědé barvě (chocolate). Přepravní krabice je vystlána kombinací bublinkové fólie s pelaspanem, aby se minimalizovalo riziko poškození při přepravě.

Vyberte si Luxusní dárkové balení ve zlatém balícím papíru nebo Standardní balení v černo-šedé matné dárkové krabičce

Chcete přesně vědět, z čeho všeho se skládá dárkový balíček FITBO? Přečtěte si náš článek, kde najdete vše o složení dárku od nás.

Dárky jsou krásně uložené, jako v bavlnce

originální FITBO přání pro osobní vzkaz

Součástí každého FITBO balíčku je i originální přání Hodně štěstí, zdraví, síly a imunity, na které můžete napsat osobní vzkaz obdarovanému. Přáníčko je vždy přiložené vedle dárkového balíčku v rozlepené FITBO obálce. Chcete přidat k dárkovému boxu jiné originální přání z naší nabídky? Stačí si přáníčko dle vlastního výběru přidat do nákupního košíku společně s dárkovým košem FITBO.

Osobní FITBO přání1x Šejkr Grenade

Toto není jen obyčejný šejkr. Jedná se o variabilní šejkr s jedinečným designem Grenade. Uvnitř těla šejkru naleznete vyjímatelnou část, do které je možné si předem připravit potřebnou dávku Vašeho oblíbeného proteinu či gaineru. Tuto vyjímatelnou část, lze bez problémů uchytit a zajistit k tělu šejkru pomocí závitu.

Na vnitří straně víka šejkru je umístěn praktický zásobník na Vaši denní dávku Grenade kapslí.

Obsah šejkru: 600 ml

Vyjímatelný zásobník: 300 ml

Při výrobě tohoto šejkru nebyl použit Bisfenol A (BPA) ani Bis (2-ethylhexyl) ftalát (DEHP). Lze jej použít pro ohřívání nápojů v mikrovlnce, omývat v myčce na nádobí a je mrazu odolný.
 
Grenade-šejkr

2x Proteinové tyčinky Grenade Carb Killa 60 g

Proteinové tyčinky Carb Killa® jsou pečeny pomocí speciální technologie zaručující vyjímečnou chuť a jemnou, křupavější strukturu. Tyčinky obsahují vysoký podíl proteinů, vlákniny a naopak málo cukrů.

Carb-Killa-proteinová-tyčinka

2x Proteinové tyčinky NUTREND Excelent Protein Bar 85 g

Delikátní 24% proteinová tyčinka EXCELENT PROTEIN BARje vždy bohatě posypaná ořechy nebo ovocem a zalitá čokoládovou nebo jogurtovou polevou. Je vhodná jako svačina v průběhu dne, která doplní nejen potřebnou energii, ale také kvalitní bílkoviny.

Proteinová tyčinka Nutrend Excelent

1x Proteinový brownie Carb Killa Brownie 60 g čokoláda

Nejnovější tyčinky od Grenade je tu! Nadchne vás bohatou chutí anglického koláčku fudge brownie. Lahodná Carb Killa Brownie je tvořena třemi vrstvami – měkkým jádrem, tenkou vrstvou mléčné čokolády a bohatou fondánovou polevou. Obsahuje 15 g bílkovin, 17 g sacharidů, z čehož jen 2 g cukru, a 10 g vlákniny. Je tak ideální svačinkou pro kteroukoli denní dobu – poskytne potřebné živiny a zároveň potěší i chuťové buňky.

CARB KILLA BROWNIE 60 G ČOKOLÁDA

Aminokyseliny NUTREND BCAA Mega Shot 60 ml

Chcete zvýšit kvalitu a množství svalové hmoty? Chcete obnovit sílu a urychlit regeneraci? Chcete podpořit tvorbu nové svalové hmoty? Chcete ochránit již získanou svalovou hmotu před poškozením v důsledku namáhavého fyzického výkonu? Tak právě pro vás jsou vhodné tekuté aminokyseliny BCAA Liquid Shot 60 ml.

Nutrend BCAA

Předtréninkový nakopávač NUTREND N1 60 ml

Tato lahvička tě nakopne do pořádně intenzivního tréninku. Profesionální stimulant v pohotovostní tekuté formě k okamžitému použití bez potřeby šejkru či jiných pomůcek. Stejná a možná ještě lepší stimulace organismu, než u instantní formy tohoto pre-workoutu.

Nakopávač Nutrend N1-SHOT

2x Proetin CFM Supreme 30 g

100% instatní syrovátkový protein prvotřídní kvality vhodný do diety i k nabírání svalové hmoty. CFM Supreme není předimenzovaný (příliš sladký a hustý), tudíž se snadněji tráví a hlavně se tak rychle „neopije“. Obsahuje méně sladidel, aromat a zahušťovadel, a proto je obsah sacharidů a dalších nežádoucích složek menší, než u drtivé většiny proteinů na trhu. Přesto ale chutná výtečně!

CFM-Supreme-bodyflex

2x Hydrolyzovaný protein HYDRO DH32 30 g

Naprostá špička v kvalitě i chuti mezi syrovátkovými hydrolyzáty. Chuťově je HYDRO DH32 jednoznačně o třídu lepší, než jakýkoliv hydrolyzát s tak vysokým stupněm hydrolýzy. Budete mít pochybnosti, zda se opravdu jedná o DH32, tak výborně chutná.

 hydro-dh32-bodyflex

 

2x Spalovač tuku RED Thermo 2 cps

Extra silný 9-složkový termogenní spalovač tuku založený na 100% přírodních extraktech, ovlivňujících metabolizmus tuků. Jedná se o jeden z nejsilnějších spalovačů tuku na trhu. Kombinace všech složek RED Thermo působí již několik minut po podání a výrazně urychluje metabolizmus po celý den, takže využíváte maximální potenciál spalování tuku.

SPALOVAČ TUKU RED THERMO 2CPS

Fitness dárek pro sportovce je perfektním dárkem pro sportovce a aktivně cvičící. Nevybrali jste si? Nevadí, podívejte se na naše další dárky pro:

Dárek pro sportovce
Fitness dárek
Dárek pro kulturistu

Zajímavou kategorií na toto téma můžou být Dárky pro nabírání svalové hmoty.

Inspiraci také můžete najít v našem FIT BLOGU v článku 3 tipy na dárek pro sportovce nebo článku Super dárek pro sportovce.

Univerzální dárky najdete v kategorii dárek pro muže nebo dárek pro ženu

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.