Zdravý dárek = FITBO dárkový koš

Chcete vašemu blízkému udělat radost k narozeninám, svátku, Vánocům nebo k jiné příležitosti? Chcete mu dát zdravý dárek, který přispěje k posílení imunity, dlouhověkosti a prevenci jeho zdraví? Pak vyzkoušejte naše zdravé dárkové koše. Na výběr máte hned z několika variant zdravých dárků a zdraví prospěšných dárkových košů:

Zdravý dárek v podobě dárkového koše koš věčné zdraví a mládí - Dárkový koš PRO VĚČNÉ ZDRAVÍ A MLÁDÍ obsahuje vše, co podporuje zdraví a mládí. Antioxidanty, CLA konjugovanou kyselinu linolovou, kloubní výživu, koenzym Q10, multivitaminy s minerály, omega 3 mastnou kyselinu (rybí olej), vápník, hořčík, zinek, vitamin E se selenem, extra porci vitaminu C, hořčík s vitaminem D a vitamin B12.

VECNE-MLADY-XL

Dárkový koš PRO PRO POSÍLENÍ IMUNITY ANEB PREVENCE NENÍ NIKDY DOST je další zdravý dárek - obsahuje vše, co podporuje prevenci udržení vašeho zdraví. Koš obsahuje antioxidanty, koenzym Q10, multivitaminy s minerály, omega 3 mastnou kyselinu (rybí olej), trojkombinaci vápníku, hořčíku a zinku, vitamin E se selenem, echinaceu s kurkuminem, reishi s hlívou ústřičnou, maitake a shiitake, extra porci vitaminu C, guaranu, hořčík s vitaminem D, vitamin B12 a B-komplex s vitaminy skupiny B (B1, B2, B3, B5, B6, B9 a B12). Tento dárkový koš je super dárkem pro všechny příležitosti, oslavy i pro prakticky všechny cílové skupiny.

IMUNITA-L

Pro detoxikaci organismu je pak dobré sáhnout po dalším zdravém dárku - dárkovém balíčku čistíme tělo, aneb pořádný detox. Dárkový koš ČISTÍME TĚLO ANEB POŘÁDNÝ DETOX obsahuje mix produktů, které vám pomohou s očistou těla a organismu. Koš obsahuje antioxidanty, CLA konjugovanou kyselinu linolovou, koenzym Q10, multivitaminy s minerály, omega 3 mastnou kyselinu (rybí olej), vitamin E se selenem, echinaceu s kurkuminem, extrakt z hlívy ústřičné a reishi, extra porci vitaminu C, hořčík s vitaminem D, vitamin B12 a B-komplex s vitaminy skupiny B (B1, B2, B3, B5, B6, B9 a B12). Tak neváhejte, darujte detoxikaci organismu vašim blízkým.

darkovy-kos-detox-L

Pakliže chcete darovat mamince, tatínkovi nebo komukoliv jinému prevenci a posílení jeho zdraví a zdravý dárek, pak doporučujeme sáhnout po některém z balíčků X měsíců zdraví. Dárkový koš 1, 3 nebo až 6 MĚSÍCŮ ZDRAVÍ A PREVENCE obsahuje mix vitamínů, minerálů a dalších suplementů (doplňků) výživy, co se doporučuje konzumovat všem pravidelně, ideálně každý den. V tomto koši najdete vše potřebné pro vaše tělo na 1, 3 nebo až 6 měsíců užívání. Dárkový koš obsahuje koenzym Q10, multivitaminy s minerály, omega 3 mastnou kyselinu (rybí olej), trojkombinaci vápníku, hořčíku a zinku, extra porci vitaminu C, hořčík s vitaminem D a B-komplex s vitaminy skupiny B (B1, B2, B3, B5, B6, B9 a B12).

darkovy-kos-6-mesicu-prevence

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.