Zdravá snídaně

Kvalitní zdravá snídaně je základ a vynechávat ji je velká chyba, ale přesto se mezi námi najdou tací, kteří si na ni čas prostě nenajdou nebo nejsou schopni do sebe po ránu cokoliv dostat. Tím se však připravují o potřebnou energii a mnohdy také spouští kolotoč dopoledního uzobávání nejrůznějších sladkostí.

Náš den bychom měli vždy začít přiměřeně velkou snídaní, která bude obsahovat dostatečné množství potřebných živin. Snídaně, spolu s obědem a večeří, patří mezi základní jídla dne, a tomu by měla také odpovídat velikost její porce, proto by se nemělo jednat pouze o rohlík či samotný jogurt. Důležité je sledovat také jednotlivé makroživiny, které v rámci zdravé snídaně přijímáme. Obsahovat by měla především sacharidy, díky kterým získá naše tělo dostatek energie. Zapomeňte ale na zbytečné přidané cukry, které nám energii rozhodně nedodají. Dále musí zahrnovat také bílkoviny a kvalitní tuky, které nás zasytí tak, že během dopoledne nebudeme muset uzobávat žádné čokoládičky, bonbóny ani sušenky. Zda bude zdravá snídaně sladká či slaná záleží na vás, ani jedna z možností není špatně. Důležité je, aby zapadala do vašeho denního kalorického příjmu a byla složena z kvalitních surovin.

Snídaně nemají být pouze zdravé, ale měly by být také chutné a pestré, aby nás nepřestaly bavit. Proto bychom vám rádi představili několik produktů z našeho eshopu fitbo.cz, které vaší zdravé snídani dodají ten správný šmrnc. Naleznete u nás například různé druhy Iswari kaší, které jsou bohaté na superpotraviny, raw, bio a jejich příprava je úžasně jednoduchá. Pokud si raději pochutnáte na palačinkách, jednoznačně zkuste Nutrend nebo Bodylab hotové palačinkové směsi, které smícháte pouze s vodou a můžete opékat. Tyto směsi jsou navíc bohaté na bílkoviny, takže vás, na rozdíl od klasických palačinek, zasytí na dlouhou dobu. Hotové palačinky si můžete ozdobit jemným oříškovým máslem cheat spread, které uspokojí všechny vaše chutě na sladké, a to bez jakéhokoliv přidaného cukru! S námi může být i zdravá snídaně neskutečně jednoduchá, rychlá a chutná, takže nešiďte své tělo a snídejte zdravě s námi.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.