50 tipů na dárek k Vánocům v roce 2021

Co koupit za dárek k Vánocům v roce 2021? Je nejvyšší čas to řešit (dnes je 2. prosince).

Dárek k Vánocům 2018Nebojte se, v tomto článku si přečtete zajímavé tipy na zdravé dárky, které jsou už zabalené. Nemáte s nimi tak žádnou starost. Stačí si dárky objednat a pak už jenom podstrčit pod vánoční stromeček.

Zkusíme vám i říci, co podle nás budou trendy a hity ve vánočních dárcích pro rok 2021. V naší nabídce máme připravených celkem 50 variant originálních dárků, které 

Jaké dárky jsou trendy v roce 2021?

My na FITBO si myslíme, že všichni kolem jsou malinko "zblbnutí" Instagramem. Všichni cvičí, nebo se o to alespoň snaží. Všichni se snaží jíst a žít zdravě.

Proto si myslíme, že hitem letošních Vánoc, možná až těch příštích, budou vánoční dárky s vitamíny, minerály, omega-3 mastnou kyselinou nebo dárky se "zdravými" arašídovými másly Lucky Alvin.

Naše 3 tipy na originální vánoční dárek

Tip č. 1 - arašídová másla Lucky Alvin

Strašně, ale strašně populární jsou oříšková másla. Na trhu jich je velké množství značek a druhů. Arašídové máslo, mandlové máslo, burákové máslo... I proto si myslíme, že skvělým dárkem pro ženy i muže, kteří rádi večer u televize mlsají a nechtějí do sebe cpát cukry a nezdravé tuky a místo toho si raději dopřejí kvalitní a žádané tuky s proteiny. Pro ty je Dárek Lucky Alvin Oříškové nebe.

Skvělý dárek k Vánocům 2018 - arašídové máslo Lucky Alvin

Související odkazy k produktu Lucky Alvin

 

Tip č. 2 - Vitamíny, minerály a aktivní omega-3 na celý rok

Tento dárek je naprosto skvělý. Nedostatkem základních vitamínů a minerálů trpí mnoho z nás a tento dárek, když rozbalíte pod vánočním stromečkem, ledasco vyřeší.

Dárkový koš 12 MĚSÍCŮ S VITAMÍNY, MINERÁLY A BIOLOGICKY AKTIVNÍ OMEGA-3 obsahuje ty nejnutnější doplňky výživy, které doporučují odborníci doplňovat dlouhodobě každý den.

Multivitamin s minerály obsahuje 30 složek významných pro lidský organizmus, doplňuje jejich nedostatek. Přípravek je určen k dlouhodobému a pravidelnému užívání. Omega-3 mastné kyseliny mají klíčový význam pro správnou činnost mozku, stejně jako pro správný růst a vývoj. Mohou snižovat riziko kardiovaskulárních chorob.

tip č. 2 dárek s multivitaminy, minerály a aktivní omega 3

Tip č. 3 Dárky plné proteinových dobrot

Další dárek pro mlsálky je balíček plný proteinových dobrot.

Obsahuje mix oblíbených proteinových tyčinek Grande Carb Killa, NUTREND Excelent Protein Bar a PhD Diet Whey. Na jazýčku vám vyloudí smyslnou chuť proteinový arašídový krém Grenade Carb Killa, který můžete zapít skvělou proteinovou kávou od společnosti Reflex.

Dárkový balíček plný proteinových dobrot je parádním dárkem pro všechny, kteří milují proteiny, přesto si rádi pomlsají.

Super originální vánoční dárek plný proteinových dobrot

 

Vánoční dárek pro muže

Zkuste navštívit naše další kategorie, které jsou plné tipů na krásně zabalené dárkové balíčky, které stačí zastrčit pod voňavý vánoční stromeček.

Vánoční dárky pro tátu

Vánoční dárky pro manžela

Vánoční dárky pro dědu

Vánoční dárky pro bratra

Vánoční dárky pro kamaráda

Vánoční dárky pro přítele

Vánoční dárek pro ženu

Vánoční dárek pro maminku

Vánoční dárek pro manželku

Vánoční dárek pro babičku

Vánoční dárek pro sestru

Vánoční dárek pro kamarádku

Vánoční dárek pro přítelkyni

Další tipy na originální dárky k vánocům v roce 2021

Podívejte se na naši celou nabídku všech 50. variant dárkových balíčků, které mohou být skvělým dárkem pod vánočním stromečkem v roce 2021.

Inspiraci na vánoční dárky můžete hledat přímo v naší kategorie Dárek k Vánocům.