Super dárek pro sportovce

Hledáte dárek k narozeninám, svátku nebo k vánocům pro sportovce, pro trenéra, kulturistu, fitnessáka, fotbalistu, volejbalistu nebo třeba basketbalistu?

Tip č. 1 na dárek pro sportovce kulturisty

Máme dárky šité sportovcům na míru. Krásným dárkem pro nabírání svalové hmoty je Dárek pro všechny milovníky posiloven,

Dárek obsahuje 4 "MUST HAVE" sportovní suplementy, které tvoří naprostý základ každého úspěšného cvičení. V našem případě jsou navíc produkty špičkové kvality a chuti, udělají tak 100% radost. Dárkový koš obsahuje prvotřídní nedenaturovaný syrovátkový koncentrát (PROTEIN) s s nejvyšší biologickou hodnotou, instantizované větvené aminokyseliny BCAA v optimálním poměru směsí tří aminokyselin leucinu, isoleucinu a valinu v poměru 2:1:1, 100% čistý a kvalitní glutamin v prášku s antikatabolickým účinkem, ultra čistý mikronizovaný 100% Creatin Mohodydrate složený z ultra malých částic "200 mesh", které zajišťují rychlou vstřebatelnost.

Tip na originální dárek pro sportovce - kulturisty a milovníky posilovny

Zkuste hodit očko na náš dárkový koš PRO SVALOVCE A FITNESSKY. Je určený pro všechny milovníky posiloven, zvedání činek, fitness a vůbec zdravého životního stylu. V koši najdete vše nezbytné pro nabírání svalové hmoty, 100% syrovátkový protein prvotřídní kvality, esenciální větvené aminokyseliny BCAA + Glutamine pro budování čisté svalové hmoty, špičkový syrovátkový hydrolyzát Hydro DH 32, nadupaný extra silný předtréninkový nakopávač a extra silný 9-složkový termogenní spalovač tuku. Nechybí cool šejkr na kvalitní promíchání.

Chcete-li udělat sportujícímu příteli nebo přítelkyni radost, s naším super proteinovým dárkem neuděláte chybu. Vyzkoušet můžete i naše další proteinové dobroty a dárky.

darek-pro-sportovce

Tip č. 2 Dárek plný proteinových dobrot

Bílkoviny potřebuje každý sportovec. Ale sportovci jsou také jenom lidi a moc rádi také mlsají. A právě pro ně je připravený dárkový balíček obsahující dobroty plné proteinů.

Dárkový balíček plný proteinových dobrot je parádním dárkem pro milovníky proteinových pochoutek. Obsahuje mix oblíbených proteinových tyčinek Grande Carb Killa, NUTREND Excelent Protein Bar a PhD Diet Whey. Na jazýčku vám vyloudí smyslnou chuť proteinový arašídový krém Grenade Carb Killa, který můžete zapít skvělou proteinovou kávou od společnosti Reflex. Dárkový balíček plný proteinových dobrot je parádním dárkem pro všechny, kteří milují proteiny, přesto si rádi pomlsají.

Tip. č. 2 na dárek pro sportovce - dárkový balíček plný proteinových dobrot

Tip č. 3 Vyberte si z více než 20 dalších dárků pro sportovce

Není nad to, když máte pořádně na výběr. A nebudou-li vám stačit naše předešlé tipy, navštivte naši galerii s více než 20 dalšími originálními dárky pro sportovce.

Perfektním dárkem pro aktivně cvičící je Fitness dárek pro sportovce. Nevybrali jste si? Nevadí, podívejte se na naše další dárky pro:

Dárek pro sportovce
Fitness dárek
Dárek pro kulturistu

Zajímavou kategorií na toto téma můžou být Dárky pro nabírání svalové hmoty. Inspiraci také můžete najít v našem FIT BLOGU v článku 3 tipy na dárek pro sportovce nebo článku Super dárek pro sportovce. Univerzální dárky najdete v kategorii dárek pro muže nebo dárek pro ženu