Rychlá snídaně

Ranní shon známe asi všichni a není divu. Vždyť je to tak super se dlouho válet ve vyhřáté posteli, která nás prostě ne a ne pustit do školy nebo do práce. Takže pětkrát posuneme budík a pak už si stihneme sotva vyčistit zuby a musíme běžet, prostě klasika. Mnohdy se tak stane, že vynecháme snídani, která je jedním z nejdůležitějších jídel dne, přitom řešením může být rychlá snídaně.

Plnohodnotná snídaně totiž nastartuje náš organismus a také sníží následné dopolední záchvaty přejídání, a proto je velkou chybou toto jídlo vynechávat. Na druhou stranu samozřejmě chápeme, že ne každý den máte čas trávit po ránu hodinu v kuchyni, a proto pro vás máme pár tipů na rychlé snídaně, které zaberou jen chvilinku. Navíc si je můžete vzít klidně sebou do krabičky a dát si je následně v klidu v kanceláři nebo v lavici.

Pokud stejně jako my milujete palačinky, tak pro vás máme na výběr z několika směsí od značky Nutrend nebo Bodylab, které stačí smíchat s trochou vody, rychle osmahnout, nejlépe na kokosovém oleji ve spreji, který v naší nabídce taktéž naleznete a je to. Tyto palačinkové směsi navíc obsahují velké množství bílkovin, které vás zasytí na dlouhou dobu!

bodylab-pancake-banan-kokos

Velmi oblíbenou rychlou snídaní jsou také nejrůznější kaše, které jsou bohaté hlavně na sacharidy a vlákninu, které nám dodají tu správnou a potřebnou energii. Snídaňové směsi Snídej Sladce značky Iswari, jejichž základem je naklíčený bezlepkový oves, jsou navíc na rozdíl od mnohých jiných bez přidaného cukru, takže při vychutnávání si této sladké rychlé snídaně nemusíte mít nejmenší výčitky! Jejich příprava je obzvláště jednoduchá, stačí je smíchat s trochou vlažné vody a máte během minutky plnohodnotnou snídani. Na výběr je samozřejmě od čokoládových směsí, přes ovocné po matcha směs, která vám dodá také další potřebné látky jako je například hořčík a mangan!

snidanova-smes-acai-jahoda

No a pokud není čas ani na tu kaši, tak zkuste sáhnout po některé z proteinových tyčinek, které jsou bohaté na bílkoviny a zaženou váš hlad klidně až do oběda. Takže si v šuplíku vytvořte pořádnou zásobu těchto rychlých snídaní, ať si nemusíte vyčítat ranní koblihu z pekárny, která není ani z půlky tak dobrá a výživná :-)

barebells-protein-bar-slane-arasidy

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.