Recept na palačinky

Náš fitbo recept na palačinky

Také tak milujete, když se o víkend můžete dlouho válet v posteli a završit to výbornou snídaní? My rozhodně! A mezi naše nejoblíbenější snídaně (možná spíše obědy :D) patří jednoznačně palačinky, a proto tu pro vás na ně máme recept. A to ne jen tak ledajaký, ale takový, který vám dodá dostatečné množství potřebných látek pro pořádný výkon, pochutnáte si na něm a nemusíte mít nejmenší výčitky.

Začneme tím, že si rozpálíme pánvičku, a protože víme, že klasický olej není zrovna dobrá volba, použijeme raději například kokosový. Za nás doporučujeme například kokosový olej ve spreji od značky BODYLAB, který naleznete v naší nabídce. Díky spreji totiž použijete jen opravdu malé množství, které rozhodně stačí.

Nyní se vrhneme na přípravu směsi samotné. Na přípravu 5 až 6 palačinek v míse rozmixujeme 3 vajíčka, 150 g mletých vloček či celozrnné mouky, 400 ml mléka a 4 odměrky proteinu. Právě kombinace mouky a proteinového prášku dodá tělu dostatek sacharidů i bílkovin, které jsou pro růst svalů velmi důležité. V naší nabídce naleznete hned několik proteinů, které jsou na rozdíl od mnohých jiných metabolizovány přímo ve svalech, a podílí se tak významně na stavbě svalové tkáně! Celé to zabere pár minut a tradááá, směs je připravena.

A pro ty, co nestíhají nebo nemají po ruce všechny potřebné ingredience tu máme řešení v podobě hotových směsí, které stačí smíchat pouze s trochou vody a je hotovo. Na výběr je samozřejmě hned z několika příchutí, tak jak je naším zvykem. Těsto následně vylijeme na pánev a „smažíme“ dozlatova z obou stran. Nyní přichází na řadu ta nejlepší část, a to zdobení a dochucování, které záleží jen a jen na vás a vašich chutích. Chybět by rozhodně neměla pořádná nálož ovoce, čokolády a oříšků. Při dietě a hlídání postavy na klasickou Nutellu ale raději zapomeňte. Máme pro vás něco lepšího, co vaši postavu rozhodně neohrozí, a to Proteinellu. A pokud se nemůže rozhodnout zda dát přednost bílé čokoládě či mléčné, máme pro i vás duo swirl, které kombinuje obě varinaty. Výborné jsou palačinky také s arašídovým máslem. My nedáme dopustit na arašídový krém značky Lucky Alvin, který je prostě dokonalý, výborně se roztírá, a navíc je bez přidaného cukru. Přejeme Vám dobrou chuť a určitě se s námi podělte o to, čím zdobíte palačinky vy!

Pevně věříme, že se vám náš recept na palačinky líbil a že vám bude chutnat.

recept-na-palacinky2