Ořechová másla

Ořechová máslaOřechová másla, a hlavně to arašídové, už dávno nejsou pouze typickou americkou pochoutkou, ale najdeme je v jídelníčku mnoha fitnessáků a také všech, co se zajímají o správnou a kvalitní výživu. A proč? Protože obsahují velké množství nenasycených mastných kyselin, zjednodušeně těch SPRÁVNÝCH tuků, které by měly převažovat nad nasycenými tuky neboli špatnými tuky, které nalezneme v růstném fastfoodovém jídle, uzeninách a tak dále.

Dostatečné množství správných tuků přispívá k optimálnímu fungování našich kloubů, snižuje riziko vzniku nemocí srdce a cév, a také snižuje hladinu cholesterolu v krvi. No a v neposlední řadě nesmíme zapomínat ani na značné množství bílkovin, které ořechová másla obsahují a také na jejich neodolatelnou chuť. Ořechová másla mají i další výhodu, a tou je jejich všestranná využitelnost.

Můžete si je ráno namazat na chleba či palačinku, ozdobit s nimi dezerty nebo je rovnou přimíchat do krémů. Méně známá, ale stejně lahodná je také kombinace ořechových másel a slaných jídel, ořechové omáčky chutnají výborně například s pohankou nebo cizrnou. Tato pochoutka lze jíst také samotná rovnou ze sklenice, ale pozor, hrozně rychle mizí! :D

Ořechových másel existuje hned několik druhů. Variantu si můžete vybrat dle vašich oblíbených oříšků, a dále také podle toho, zda preferujete spíše jemné krémy nebo rádi křupete kousky. My pro vás máme připraveno hned několik variant těchto máslíček, a to od několika výrobců! Například velmi oblíbené R3ptile Nuts. Jedná se o krémy obsahující 100 % ořechů, které jsou navíc bez umělých barviv, konzervantů a také sladidel! Vybrat si můžete z křupavých či jemných arašídových másel, mandlová, pistáciová, kešu a mnohá mnohá další.

jemne-kesu-pistacie

Pokud je vám „obyčejné“ máslo málo, určitě stojí za to vyzkoušet oříškové krémy R3ptile Cheat Spread, které jsou navíc obohacena o bílou či mléčnou čokoládu či například karamel. Rozhodně tím však neztrácejí na svých makro živinách a vyvážených hodnotách!

cashews-&-salted-caramel-macadamia

Dále u nás naleznete také různé druhy Proteinelly nebo arašídový krém značky Lucky Alvin, který oříšky kombinuje s kvalitní belgickou čokoládou, trochou karamelu a hlavně ŽÁDNÝM přidaným cukrem.

arašídové-máslo-peanut-butter

SOUVISEJÍCÍ ODKAZY K PRODUKTU LUCKY ALVIN NA FITBO

Podívejte se na další produkty a dárky k narozeninám, které obsahují produkty produkty značky Lucky Alvin.

Produkty Lucky Alvin

Luxusně zabalené dárkové balíčky obsahující produkty Lucky Alvin

Kategorie ořechová másla

O ořechových máslech v našem FIT blog

Vše o společnosti Lucky Alvin