Nejlepší dárek pro sportovce

Máte ve svém okolí sportovce/sportovkyni a nevíte, čím je obdarovat. My to ale víme a s našimi dárkovými balíčky nemůžete udělat chybu. Ať už je váš blízký, vyznavačem jakékoliv sportovní aktivity, vždycky jsou důležité dvě věci - mít dostatek energie a zdravé tělo. Na našem eshopu si buď můžete vybrat jednotlivé produkty a vytvořit si tak vlastní balíček nebo se zkuste podívat na již hotová dárková balení. V sekci Dárky pro svalovce a fitnessky najdete vše, co správný sportovec potřebuje. Balíčků je na výběr opravdu hodně, a proto si zde představíme produkty, které by každý sportovec měl mít ve své základní výbavě.

Dárek pro sportovce v podobě KVALITNÍ SNÍDANĚ

Kromě kvalitního spánku je důležitý už samotný čas po probuzení - ráno, s tím se pojí zdravá snídaně a od té se vše potom odvíjí. Proto by měla být plná potřebných a kvalitních živin. Jedině tato kombinace zaručí správné nastartování organismu a tělo bude připravené na jakoukoliv fyzickou zátěž během dne.

Rána si musíme dělat hezká a rozhodně nikdy nešlápnete vedle, pokud obdarujete sporťáka balíčkem, díky kterému si připraví zdravé a chutné proteinové palačinky, kde máte pohromadě vše, co na jejich přípravu je potřeba. Kromě palačinek můžete udělat radost proteinovými pudinky, které lze konzumovat jako svačinku nebo chuťově obohatit oblíbené snídaňové ovesné kaše. Na doplnění zdravých tuků tu zase máme oříšková máslíčka. Dobrou volbou jsou také balíčky - superpotraviny. A abyste nemuseli složitě tápat, po kterém sáhnete jako první a jakým typem uděláte největší radost, připravili jsme pro vás dárkový box, kde je máte všechny pohromadě.

Vhodným dárkem pro sportovce jsou i proteinové tyčinky

Důležité je si udržet energii i během dne. Ať už před samotným tréninkem, během i po něm, se hodí tělu dopřát potřebnou dávku proteinu a zároveň saharidů. O kvalitní doplnění zásob se v tomto případě postarají proteinové tyčinky od značky Barebell. Moc dobře totiž ví, co každý sportovec potřebuje a na jejich výrobě si dali opravdu záležet.

Žádný sportovec se neobejde bez protejnu - dárek, kde nešlápnete vedle

Tak tady snad nemusíme nic vysvětlovat, pokud chceme, aby po kvalitním tréninku byl i kvalitní růst svalové hmoty, musíme tělu dopřát dostatek bílkovin. Ze samotné stravy nejsme mnohdy takový přísun zajistit, a proto je dobré obohatit stravu o proteiny nejrůznějších příchutí. Pro vegany tu máme připravené i veganské proteiny, takže na své si příjde opravdu každý. Nejen růst ale i správná regenerace svalů je důležitá, a proto je dobré k proteinům přiřadit BCAA.

Věříme, že si z naší nabídky vyberete.

nejlepsi-darek-pro-sportovce-barebells

Prostě dokonalost, tahle tyčinka má všechno, co od proteinové tyčinky očekáváte - skvělá chuť a úžasné složení.

Na 55 g připadá 20 g bílkovin, není tolik sacharidová jako jiné proteinové tyčinky (z toho pouze 1,7 g cukrů) a celkově vás tohle proteinové nebe vyjde na méně než 200 kcal, takže mlsáte bez výčitek a navíc doplníte potřebné sacharidy a proteinu. Vhodné jen tak na svačinku nebo zařadit do stravy ať už před nebo po samotném tréninku.

Sama jsem moc vybíravá, co se týče proteinových tyčinek, ale tahle mě opravdu oslovila a dostala se na první místo. Mám vyzkoušené všechny příchutě - kokos, karamel a cookies. Každá má něco do sebe, ale u mě vyhrál 100% kokos.

 

Autor článku: Tereza W.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.