Jak posílit imunitu? Tipy na posílení imunity

Proč je dobré mít posílenou imunitu? Proč se zabývat posílením imunity? Každý chce být zdravý a po celý rok se cítit fit. Jíte zdravě? Dodržujete pitný režim? Cvičíte? A co dalšího děláte pro posílení vašeho imunitního systému? Snažíte se před zimou “nacpat” pomerančem, ginger shotem či 100% freshem, ale stejně vás nemoc skolí?

Pro tělo je důležité, ke zdravému životnímu stylu, navíc udržovat určitou hladinu vitaminů a minerálů. Bohužel, mnohdy nejsme schopni splnit požadované množství z běžné stravy, aby fungovalo vše tak, jak má. A právě podzim je tím správným obdobím, kdy začít s doplňováním zásob na zimu, která se neúpronosně blíží a náhlé změny počasí našemu zdraví nehrají úplně do karet. Imunitní systém dostává dost zabrat a jeho funkce v ochraně našeho zdraví se tím snižuje. My vám ale přinášíme balíčky nabité zdravím, obsahující právě vše potřebné pro posílení vaší imunity. Nají v nich můžete např.:

  • VITAMIN C - důležitý pro posílení obranyschopnosti našeho těla, nedostek se může projevovat od zvýšené únavy po krvácení do kloubů a jejich pozdější deformaci.
  • VITAMIN E - přírodní antioxidant, který slouží především na ochranu buněk v těle, při nedostatku může docházet např. k anémii (chudokrevnosti).
  • REISHI - přírodní antivirotikum a dokonce dokáže také zpomalit rakovinné bujení.
  • VÁPNÍK - v populaci dobře známý minerál, který ale ve stravě bývá často opomíjen, zajišťuje především zdravý stav našich kostí a jeho nedostatek způsobuje nemoci kostního aparátu, zejména na páteři (křivice, osteoporóza).

 

V našich již připravených balíčcích, kromě výše zmíněných, naleznete vitaminy B komplexu, echinaceu, rybí olej sloužící jako výborný zdroj vitaminu D, multivitaminy a minerály - jako např. hořčík.

Navíc je máte všechny hezky pohromadě. Nemusí tedy kupovat jednotlivá balení zvlášť. Vybrat si u nás můžete od základních balíčků po rozšířené sady, které jsou velice výhodné. Může je tak klidně vyžít celá rodina. Najdete je v sekci Dárky pro posílení imunity a prevenci zdraví.

Kupujete zrovna dárek a nevíte, jaký by byl nejvhodnější? Když budete přát hodně zdraví, tak ho rovnou i darujte. Není nic lepšího než věnovat dárek, díky kterému bude obdarovaný o něco zdravější a cítit se lépe. Originální dárek, který je zároveň univerzální a hodí pro každého a k jakékoliv příležitosti.

IMUNITA-DO-TEXTU-XL

Dárky PRO PRO POSÍLENÍ IMUNITY ANEB PREVENCE NENÍ NIKDY DOST.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení