Jak posílit imunitu? Tipy na posílení imunity

Proč je dobré mít posílenou imunitu? Proč se zabývat posílením imunity? Každý chce být zdravý a po celý rok se cítit fit. Jíte zdravě? Dodržujete pitný režim? Cvičíte? A co dalšího děláte pro posílení vašeho imunitního systému? Snažíte se před zimou “nacpat” pomerančem, ginger shotem či 100% freshem, ale stejně vás nemoc skolí?

Pro tělo je důležité, ke zdravému životnímu stylu, navíc udržovat určitou hladinu vitaminů a minerálů. Bohužel, mnohdy nejsme schopni splnit požadované množství z běžné stravy, aby fungovalo vše tak, jak má. A právě podzim je tím správným obdobím, kdy začít s doplňováním zásob na zimu, která se neúpronosně blíží a náhlé změny počasí našemu zdraví nehrají úplně do karet. Imunitní systém dostává dost zabrat a jeho funkce v ochraně našeho zdraví se tím snižuje. My vám ale přinášíme balíčky nabité zdravím, obsahující právě vše potřebné pro posílení vaší imunity. Nají v nich můžete např.:

  • VITAMIN C - důležitý pro posílení obranyschopnosti našeho těla, nedostek se může projevovat od zvýšené únavy po krvácení do kloubů a jejich pozdější deformaci.
  • VITAMIN E - přírodní antioxidant, který slouží především na ochranu buněk v těle, při nedostatku může docházet např. k anémii (chudokrevnosti).
  • REISHI - přírodní antivirotikum a dokonce dokáže také zpomalit rakovinné bujení.
  • VÁPNÍK - v populaci dobře známý minerál, který ale ve stravě bývá často opomíjen, zajišťuje především zdravý stav našich kostí a jeho nedostatek způsobuje nemoci kostního aparátu, zejména na páteři (křivice, osteoporóza).

 

V našich již připravených balíčcích, kromě výše zmíněných, naleznete vitaminy B komplexu, echinaceu, rybí olej sloužící jako výborný zdroj vitaminu D, multivitaminy a minerály - jako např. hořčík.

Navíc je máte všechny hezky pohromadě. Nemusí tedy kupovat jednotlivá balení zvlášť. Vybrat si u nás můžete od základních balíčků po rozšířené sady, které jsou velice výhodné. Může je tak klidně vyžít celá rodina. Najdete je v sekci Dárky pro posílení imunity a prevenci zdraví.

Kupujete zrovna dárek a nevíte, jaký by byl nejvhodnější? Když budete přát hodně zdraví, tak ho rovnou i darujte. Není nic lepšího než věnovat dárek, díky kterému bude obdarovaný o něco zdravější a cítit se lépe. Originální dárek, který je zároveň univerzální a hodí pro každého a k jakékoliv příležitosti.

IMUNITA-DO-TEXTU-XL

Dárky PRO PRO POSÍLENÍ IMUNITY ANEB PREVENCE NENÍ NIKDY DOST.