Iswari

Iswari, co to vlastně je? Jedná se o českou firmu, která vyrábí a dodává Bio superpotraviny a vlastní produkty na jejich bázi. V tuto chvíli je na místě objasnit, co vlastně dnes tak oblíbené slovíčko superpotravina znamená. Jedná se o potraviny obsahující velké množství minerálů a vitamínů, které jsou důležité pro správné fungování našich organismů.

Veškeré produkty značky Iswari splňují 5 charakteristik, jsou: bio, bez laktózy, bez lepku, vegan a raw. A právě díky tomu jsou vhodné téměř pro všechny milovníky zdravé výživy. Krom výborného složení výrobků, se tato společnost také snaží dát zákazníkům možnost konzumovat superpotraviny s minimálními náklady na čas, a proto vyrábí nejrůznější supersnacky, čokolády nebo třeba kaše, na jejichž přípravu potřebujete opravdu maximálně minitku.

V naší nabídce naleznete hned několik kousků tohoto výrobce. Velmi oblíbené jsou již zmiňované snídaňové směsi k jejichž přípravě vám postačí pouze trocha vlažné vody, mistička a lžíce. Směsi jsou vyráběny tak, aby zastaly místo plnohodnotné snídaně, která vás dostatečně zasytí. Vybrat si navíc můžete hned z několika příchutí jako je například banánová či čokoládová.

SNIDANE-S-KOKOSEM-DO-TEXTU

No a ke každé snídani patří samozřejmě i teplý nápoj. Vhodnou volbou je Iswari Matcha, jedná se o 100 % zelený čaj pocházející z Japonska, který je velmi oblíbený díky pozitivnímu působení na náš vnitřní klid. Jelikož si Iswari okamžitě zamilujete, tak po této značce určitě rádi sáhnete také při svačině. Tou mohou být například RAW ovocné tyčinky bohaté na vlákninu, a navíc bez jakéhokoliv přidaného cukru. Vhodnou dopolední či odpolední svačinou je také proteinový nápoj, který tělu dodá potřebné bílkoviny, které jsou nezbytné pro budování svalů. Vybrat si u nás můžete mezi rýžovým, konopným nebo třeba hrachovým. V nabídce naleznete i další výrobky, Inswari jako například MACA BIO, což je peruánský ženšen, který dodává vitalitu, sexuální zdraví a také má blahodárné účinky na plodnost mužů i žen.

Myslím, že nyní jsme museli o dokonalosti této značky přesvědčit i ty co do teď nedávali pozor. :D  Jak vidíte je opravdu z čeho vybírat, tak rychle, protože Iswari jde na dračku!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.