Darujte originální dárek - zdravou snídani

Připravili jsme pro vás originální dárky, které potěší všechny, kdo milují dobrou a nutričně hodnotnou snídani. Každý si vybere z několika dárků, které jsou etalonem zdravé snídaně. Doufáme, že naše tipy na dárky plné zdravého snídání vás potěší.

Sladká snídaně bez přidaného cukru

Dárek Snídej Sladce bez přidaného cukru! obsahuje 3 různé vysoce výživné směsi, jejichž základem je BIO naklíčený bezlepkový oves. Jsou obohaceny o SUPERFOODS, obsahují RAW ingredience a jsou bez přidaného cukru.

snidej-sladce-do-textu2

Pro milovníky snídaně bez cukru a vysokým obsahem proteinů

Pro vyznavače keto diety nebo nízkosacharidové diety můžeme jako zajímavý dárek doporučit Dárkový balíček rostlinný protein. Tento balíček je skvělým dárkem pro všechny, kdo aktivně výkonnostně cvičí. Zdravá snídaně je navíc připravená raz dva. Rostlinný protein je unikátním vysokým množstvím BCAA aminokyselin (s rozvětveným řetězcem). Na rozdíl od ostatních aminokyselin, které jsou metabolizovány v játrech, jsou zpracovávány přímo ve svalech a podílí se tak významně na stavbě svalové tkáně. Dárkový balíček obsahuje 80% hrachový BIO protein, 80% rýžový BIO protein, 46% konopný protein a 73% super vegan BIO protein.

ROSTLINNÝ-PROTEIN-DO-TEXTU

Zdravá snídaně slazená kokosovým cukrem

Snídaně je základ dne. A s dárkovým balíčkem "Zdravá snídaně slazená kokosovým cukrem s obsahem superfoods" den nastartujete na jedničku. Skvělý dárek, kterým uděláte radost každému, kdo miluje zdravé stravování a nepodceňuje sílu vydatné snídaně. Dárkový koš obsahuje snídaňovou směs konopný protein-lucuma, acai-jahoda-banán, maca-moruše-jahoda, směs matcha a mladý ječmen-banán. Všechny snídaňové směsi jsou v BIO kvalitě!

SNIDANE-S-KOKOSEM-DO-TEXTU

Zdravá snídaně se superfoods (superpotravinami)

Dárkový balíček superpotraviny pro superhrdiny obsahuje skvělý mix superpotravin, které napomáhají k dobrému životnímu stylu. Dárek obsahuje Bio konopná 60% vlákninu, Moruši bílou sušenou BIO, Macu BIO, Goji BIO - "Červené diamanty", Matchu BIO - Zelený čaj pocházející z Japonska a Acai, což je antioxidantová bomba z Amazonie.

SUPERPOTRAVINY-DO-TEXTU4