Jaký koupit dárek pro ženu? Velký průvodce!

V tomto velkém průvodci si zkusíme najít vhodné dárkové balíčky FITBO, které by byly krásným a originálním dárkem pro ženu pro každou níže uvedenou příležitost. Pohodlně se usaďte, jdeme vybírat dárek pro ženu.

Dejte ženě luxusně zabalený dárek

Možná se vám zdá, že na to jdeme odzadu, když se začneme bavit o formě místo obsahu, ale není tomu tak. To, jak dárek předáte, na tom extrémně moc záleží! Všechny naše dárky jsou krásně zabalené. Vybrat si navíc můžete z několika variant dárkových papírů. Podívejte se na varianty balení dárků pro rok 2019.

Luxusní balení dárku

Dárek k narozeninám

Ženy rády mlsají. A mlsat mohou k k narozeninám. Proč jí nedopřát k narozeninám pěkný, krásně zabalený dárek, který je plný "zdravého" mlsání.  Miluje-li vaše dívka peanut butter (ořechové máslo), bude milovat náš nový dárek. Lucky Alvin v 6 malých skleničkách (40 g) a jedním velkým 330 g vážícím bráškou plným arašídů a mléčné čokolády. A ořechové máslo miluje skoro každá žena.

A je jedno, jestli žena slaví 25., 30., 40. nebo 50. narozeniny. Ořechová másla chutnají všem ženám, ať mladým holkám, ženám v nejlepších letech nebo babičkám..

darek-pro-zenu-lucky-alvin

 

Dárek k výročí vztahu

Vitamíny na podporu zdraví udělají radost. Dárkový balíček je krásně luxusně zabalený a obsahuje vše nutné pro podporu každé ženy a dívky. Tento dárek pro ženu ocení všechny ženy, co pečují o své zdraví.

Dárkový koš 12 MĚSÍCŮ S VITAMÍNY, MINERÁLY A BIOLOGICKY AKTIVNÍ OMEGA-3 obsahuje ty nejnutnější doplňky výživy, které doporučují odborníci doplňovat dlouhodobě každý den. Multivitamin s minerály obsahuje 30 složek významných pro lidský organizmus, doplňuje jejich nedostatek. Přípravek je určen k dlouhodobému a pravidelnému užívání. Omega-3 mastné kyseliny mají klíčový význam pro správnou činnost mozku, stejně jako pro správný růst a vývoj. Mohou snižovat riziko kardiovaskulárních chorob. Dárkový koš obsahuje 358 tablet multivitaminu s minerály a 358 tablet biologicky aktivní Omega 3.

Dárek k výročí pro ženu

Co k svátku

Svátek je sice "menším" svátkem, než jsou například narozeniny nebo výročí. Ale to neznamená, že by se měl přehlížet, přecházet nebo zanedbávat. Vždyť ho ženy mívají je jedenkrát do roka, stejně jako narozeniny nebo stejně, jako slavíme svátek zamilovaných, Valentýn.

Naším tipem na dárek je dárkový balíček, ve kterém je kopec proteinových dobrot.

Dárkový balíček plný proteinových dobrot je parádním dárkem pro milovníky proteinových pochoutek. Obsahuje mix oblíbených proteinových tyčinek Grande Carb Killa, NUTREND Excelent Protein Bar a PhD Diet Whey. Na jazýčku vám vyloudí smyslnou chuť proteinový arašídový krém Grenade Carb Killa, který můžete zapít skvělou proteinovou kávou od společnosti Reflex. Dárkový balíček plný proteinových dobrot je parádním dárkem pro všechny, kteří milují proteiny, přesto si rádi pomlsají.

Dárek pro ženu k svátku

Dárek k narození dítěte nebo za porod

Narození dítěte a porod je obrovská událost v životě každé rodiny. Maminka je po porodu často hodně zesláblá a potřebuje doplnit energii, aby mohl s miminkem fungovat i v dalších dnech. Naše doporučení na dárek pro ženu k narození dítěte a jako odměna za porod je dárkový balíček Lucky Alvin Oříškové nebe!

Originální dárek novopečené maminky jistě ocení, pakliže alespoň trošku milují arašídové máslo! Toto máslíčko je totiž Ten NEJ ze všech NEJ. Dárkový balíček Lucky Alvin Oříškové nebe je splněným snem všech milovníků oříškových másel. Dárek obsahuje 4 různé druhy arašídových másel od české společnosti Lucky Alvin. Dejte dárek si nejoblíbenějším českým arašídovým máslem.

Než dárek koupíte, raději jeho vhodnost proberte s ošetřujícím lékařem, aby maminka nebo miminko neměli alegrii na arašídy.

darek-k-narozeni-ditete

Odměna za promoci

Promoce je sice menší životní krok, než třeba porod dítěte (to potvrdí každá maminka), ale promoce je právoplatným vstupem do dospělého života a zaslouží si také krásně zabalený dáreček za odměnu.

My jsme vybrali pro dívky a ženy dárek, který si myslíme, že by jim mohl udělat radost.

KPZ, nebo-li Krabička Poslední Záchrany, též "kápézetka" - Skvělý dárek pro všechny, kteří si zaslouží pořádnou odměnu ve formě proteinových tyčinek a ovocných sušenek. KPZ se odvolávám na odkaz Jaroslava Foglara, který poprvé použil tento termín. Krabička poslední záchrany je koncepce malé krabičky obsahující drobnosti, které mohou majiteli pomoci ve svízelných situacích. A přesně to řeší naše krabička plná proteinových dobrot.

Dárková krabička poslední záchrany - KPZ je doslova napěchovaná proteinovými dobrůtkami, které se budou hodit, když na vás přijde chuť nebo budete potřebovat rychlou svačinku.

Krabička poslední záchrany obsahuje 3x ovocné nepečené sušenky LeGracie, 3x proteinovou tyčinku PRO-TE(BE)-IN, 5x proteinovou tyčinku Nutrend Excelent Protein Bar, 5x proteinovou tyčinku PhD Nutrition Diet Whey a 5x proteinovou tyčinku Grenade Carb Killa Protein Bar.

darek-k-promoci

A co dárek k Vánocům?

Vánoční dárky nesmíme vynechat, ale tentokrát si už neukážeme jeden, ale nakoukneme rovnou na všechny z vybrané kategorie. K Vánocům bychom doporučili jakýkoliv dárek z kategorie dárek k Vánocům. Doporučujeme vybrati si jen nějaký pěkný vánoční dárkový balící papír, jako je třeba varianta Luxusní dárkové balení ČERVENÉ - ZLATÁ HVĚZDA.

Luxusně zabalený dárek pro ženu k Vánocům

Nevybrali jste si? Nevadí. Zkuste navštívit kategorii dárek pro ženu, kde najdete dalších 60 dárkových balíčků, ze kterých si jistě vyberete. Zaujmout by vás mohl také náš tip na dárek pro ženu, kde jsme vytipovaly 3 TOP nej dárky, nehledě k příležitosti.

A nebo můžete rovnou skočit do kompletní nabídky všech dárkových balíčků.