3 tipy na zdravý dárek pro tátu v roce 2019

Je to každoroční rutina, kupovat tátovi nějaký dárek, ať už to je k příležitosti oslavy narozenin, svátku, výročí nebo k Vánocům. 4x do roka tak musíte přemýšlet, čím tatínka obdarovat. Máme pro vás 3 tipy na dárek pro tátu, který mu udělá radost.

A to nemluvíme o výročích, kdy má tatínek 30, 40, 50 nebo třeba 60 let... Chcete tatínkovi dát dárek, který pěkně vypadá, udělá mu radost a bude mít odpovídající úroveň. Pro tyto vzácné chvilky jsou vhodné naše dárkové koše a balíčky, které jsou balené do luxusního dárkového papíru a působí velmi hodnotně.

Přemýšlíte co koupit tátovi? Tak se pojďme podívat na naše 3 tipy + bonusový tip na 40+ dárků pro vašeho tátu.

Tip na dárek pro tatínka č. 1: Dárek pro posílení imunity

Dárek PRO PRO POSÍLENÍ IMUNITY ANEB PREVENCE NENÍ NIKDY DOST (menší) obsahuje vše, co podpoří prevenci udržení zdraví vašeho táty. Koš obsahuje antioxidanty, koenzym Q10, multivitaminy s minerály, omega 3 mastnou kyselinu (rybí olej), trojkombinaci vápníku, hořčíku a zinku, extra porci vitaminu C, hořčík s vitaminem D, vitamin B12 a B-komplex s vitaminy skupiny B (B1, B2, B3, B5, B6, B9 a B12). Zdraví není nikdy dost a takovýto dáreček by tatínka jistě potěšil.

Tip na dárek pro tátu - na posílení imunity

Tip č. 2 co tátovi udělá radost a pomůže: Dárkový balíček na bolavá kolena, klouby a unavené svaly

Tatínek určitě ocení další z možných dárků. Dárkový balíček na bolavá kolena, klouby a unavené svaly obsahuje mix suplementů a doplňků výživy, které vás postaví na nohy. Koš obsahuje směsici glukosaminu + chondroitinu + MSM (základní kloubní výživa), šumivé tablety vápníku, hořčíku a zinku, echinaceu, vitamín C, hořčík s vitamínem D a žraločí chrupavku (komplex mukopolysacharidů obsahující glukosamin a chondroitin sulfát, tělu vlastní látky, které jsou jednou z hlavních složek kloubních chrupavek, pojivové tkáně, která je součástí pohybového ústrojí). Chceme pro tátu jen zdravíčko, takže tento dárek, který přispěje k jeho regeneraci unavených kolenou a šlach jistě ocení.

Tip na dárek pro tátu: dárkový balíček na bolavá kolena, klouby a unavené svaly

Tip č. 3 podpoří tatínkovo zdraví: Darujte mu prevenci zdraví na 12 měsíců

Tento dárek je dárkem na celý rok. Dárkový koš 12 MĚSÍCŮ S VITAMÍNY, MINERÁLY A BIOLOGICKY AKTIVNÍ OMEGA-3 obsahuje ty nejnutnější doplňky výživy, které doporučují odborníci doplňovat dlouhodobě každý den.

Tento dárkový koš se hodí k výročí nebo třeba pod Vánoční stromeček, vydrží totiž tatínkovi celý rok a doplní mu potřebné vitamíny a minerály.

Multivitamin s minerály obsahuje 30 složek významných pro lidský organizmus, doplňuje jejich nedostatek. Přípravek je určen k dlouhodobému a pravidelnému užívání. Omega-3 mastné kyseliny mají klíčový význam pro správnou činnost mozku, stejně jako pro správný růst a vývoj. Mohou snižovat riziko kardiovaskulárních chorob. Dárkový koš obsahuje 358 tablet multivitaminu s minerály a 358 tablet biologicky aktivní Omega 3.

Tip na dárek pro tátu: Dárkový koš 12 MĚSÍCŮ S VITAMÍNY, MINERÁLY A BIOLOGICKY AKTIVNÍ OMEGA-3

 

Naše dárky jsou vhodné pro narozeniny, svátek, výročí i jako Vánoční dárek.

Bonusový tip na více než 40 originálních dárků pro vašeho tátu

Pořád jste si nevybrali ten správný dárek? Nevadí. Navštivte přímo kategorii Dárky pro tátu, kde najdete všechny námi doporučované dárky. Vybírat si můžete z dárkových košů s proteinovými dobrotami, dárkové balíčky s detoxikací nebo další varianty dárků pro podporu zdraví. Další inspiraci můžete hledat v nabídce všech našich dárků.