Vybíráme originální dárek pro šéfa

Jóó vymyslet originální dárek pro šéfa, to je pořádný oříšek. Každý chce v jeho očích stoupnout, aby dostal příští měsíc větší prémie, Dárek pro šéfamohl jít v pátek dřív domů nebo aby byl na nástěnce nejlepších pracovníků. :-)

Každého šéfa bychom si měli vážit. Proto když dám šéf narozeniny, nebo když jde šéfová na mateřskou dovolenou nebo prostě v práci končí a hledáme dárek na rozloučenou, měli bychom si dát záleže.

Jenže nevhodným dárkem můžeme jeho pohled na nás akorát tak pokazit a nedat mu nic, je také pěkně hloupé. Dárek pro šéfa by měl být originální, měl by ukazovat, že se o něho zajímáte, máte ho rádi, a tedy že jste do jeho nákupu vložili také srdce. No a přesně takové dárky pro šéfy naleznete na našem e-shopu FITBO.CZ!

Dárek pro sportujícího šéfa

Nyní se stačí už jen zamyslet nad tím, co má vlastně váš nadřízený rád. Chodí si po práci rád zaběhat nebo jinak zasportovat? Pak ho rozhodně potěší dárkový koš pro svalovce a fitnessky či s proteinovými dobrotami. Ten je plný různých bílkovinami napěchovaných a zdravých dobrot. Tímto dárkem mu ukážete, že v něm vidíte děsného sportovce, a to jeho srdce zaručeně odměkčí.

Tip na originální dárek pro šéfa - proteinové dobroty

Dárkový koš FIT ZAMĚSTNANCI A KOLEGOVÉ je perfektním dárkem pro vaše zaměstnance, kolegu nebo šéfa.

Dejte šéfovi originální zdravý dárek

Nesportuje? Vůbec nevadí i pro takové šéfy tu máme vhodné dárky. Na našem webu naleznete totiž i mnoho dalších dárkových balíčků.

Například takové, které jsou zaměřeny na posílení imunity, a podporu zdraví. Ty obsahují nepřeberné množství různých vitamínů a minerálů, které organismus ke správnému fungování potřebuje. Takovýmto dárkem mu dáte najevo, že se bez něj v práci prostě neobejdete a jak moc vám záleží na jeho zdraví.

Tip č. 2 pro dárek pro šéfa - Dárkový balíček pro posílení imunity

Dárek PRO PRO POSÍLENÍ IMUNITY XL obsahuje vše, co podporuje prevenci udržení vašeho zdraví. 

Darovat mu můžete také krabičku napěchovanou dárky proti stresu a únavě, která dokáže, jak moc si uvědomujete náročnost jeho práce. S kolegy se můžete také dohodnout a poskládat si krabičku dle vlastních představ, která bude kombinovat produkty z různých kategorií. Tu pro vás následně luxusně zabalíme a doplníme přáníčkem. S dárkem od nás u vašeho šéfa rozhodně nemůžete šlápnout vedle. ;-)

Je-li šéf unavený, uvítá náš dárek s otevřenou náručí.

Dárek PROTI STRESU A ÚNAVĚ (menší) obsahuje unikátní mix produktů, které vám pomohou zklidnit každodenní shon, uvolnit se a znovu získat ztracenou energii.

Nejlepší dárek pro šéfa k jeho narozeninám

Na závěr jsme si nechali horkého kandidáta pro nejlepší dárek, který můžete šéfovi dát. Je to dárkový balíček s vitamíny, minerály a aktivní omega-3 na celých 12 měsíců.

Dárkový koš 12 MĚSÍCŮ S VITAMÍNY, MINERÁLY A BIOLOGICKY AKTIVNÍ OMEGA-3 obsahuje ty nejnutnější doplňky výživy, které doporučují odborníci doplňovat dlouhodobě každý den. Multivitamin s minerály obsahuje 30 složek významných pro lidský organizmus, doplňuje jejich nedostatek. Přípravek je určen k dlouhodobému a pravidelnému užívání.

Omega-3 mastné kyseliny mají klíčový význam pro správnou činnost mozku, stejně jako pro správný růst a vývoj. Mohou snižovat riziko kardiovaskulárních chorob. Dárkový koš obsahuje 358 tablet multivitaminu s minerály a 358 tablet biologicky aktivní Omega 3.

Vyberte si z dalších více než 40 variant dárků pro kolegy

Pořád jste si nevybrali ten správný dárek pro vašeho nadřízeného? Zkuste se podívat do nabídky více než 40 dárků, které jsme vybrali jako vhodné dárky pro vaše kolegy, jistě si už vyberete.

Hledáte i vhodný dárek pro kolegu? Zkuste se podívat na dárky pro kolegy v práci, nebo hledáte-li dárek pro muže, podívat se na dárek pro kolegu, v případě něžného pohlaví navštivte dárek pro ženu, resp. dárek pro kolegyni.

Přání na rozloučenou pro kolegu

Přání na rozloučenou s kolegou v práci Budeš nám chybět a bylo nám ctí s tebou pracovat.Krásné přání na rozloučenou s kolegou v práci Budeš nám chybět a bylo nám ctí s tebou pracovat. Odchází-li dlouholetý kolega do jiné práce nebo do důchodu, bylo by dobré mu dát kolegovi dárek na rozloučenou a k tomu přidat pěkné přáníčko, ideálně podepsané všemi kolegy, aby měl památku.

Přání je o velikosti A6 je tištěno na FSC® certifikovaný papír se 100% obsahem recyklovaných vláken.

Obálky jsou též z hnědého recyklovaného papíru a obaly, ve kterých jsou přáníčka chráněna, jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu, a proto jsou plně biologicky odbouratelné a kompostovatelné.