Dárek pro přítelkyni

Hledáte tip na dárek pro přítelkyni? U nás sice žádný dort ani kytku nekoupíte, zato koupíte něco, co vaší přítelkyni bude chutnat. A na rozdíl od cukrovinek po našich proteinových dobrotách nebude smutně koukat ani na váhu, ani vyčítavě na vás.

Ať už má přítelkyně narozeniny, svátek nebo jí chcete udělat radost k Vánocům nebo dát dárek z lásky, máme pro vás pár univerzálních dárků, které jí určitě udělají radost ke kterékoliv takovéto příležitosti. A proč věříme tomu, že z těchto dárků bude mít velkou radost? Protože všechny přítelkyně rády mlsají a přesně pro ně máme dárkový koš plný proteinových dobrot.

K narozeninám přítelkyně určitě ocení dárek ve formě Dárkového koše FIT CHEAT DAY, který obsahuje 13 proteinových dobrot. Jestli přítelkyni budete chtít opravdu dopřát, můžete šáhnout po dárku velikosti XL (s 23 proteinovými dobrotami) nebo dokonce po suprdárku XXL s 35 proteinovými dobrotami.

Přítelkyni ale udělá radost i další alternativa našich dárků, tentokrát z kategorie zdraví. Každému komu přejeme, přejeme hlavně zdraví. Tak proč to zdraví rovnou nedarujeme. Není nad to, když naše slova následují činy. Přítelkyni tak můžete darovat některý z našich dárkových košů pro posílení imunity. Zvolit můžete střední dárek pro imunitu, velký dárek XL nebo největší dárek XXL.

 darek-pro-posileni-imunity

Na přítelkyni vám jisto jistě záleží a chcete jí k jejímu svátku, narozeninám nebo jiné příležitosti udělat velkou radost. U našich zákazníků vítězí několik dárků jako volba dárku pro přítelkyni. Dárky s proteinovými sladkostmi udělají přítelkyni velkou radost, dárky s vitamíny pro podporu jejího zdraví ji potěší. Ale jestli ráda snídá a mlsá, pak nejlepším dárkem pro přítelkyni budou snídaňové dárky, až už snídaňové směsi nebo palačinkové pokušení a palačinkový splněný sen.

Dárek pro přítelkyni s proteinovými sladkostmi

Máte-li aktivní, sportující přítelkyni, která ráda mlsá, uděláte jí velkou radost s některým z našich dárkových balíčků plným proteinových dobrot.

CHEAT-PROMO-DO-TEXTU-L 

Dárky pro přítelkyni se snídaňovými směsmi

 Má-li vaše přítelkyně ráda dobré, chutné, syté snídaně, jistě ji potěší naše novinky - dárky pro zdravou snídani.

SNIDANE-S-KOKOSEM-DO-TEXTU

Nejlepší dárek pro přítelkyni, palačinkové kombo

Tento dárek je naším horkým tipem. Tato lahůdka je nejlepším dárkem pro přítelkyni. Hledáte-li chutný dárek pro vaši přítelkyni, na kterém si opravdu pochutná a navíc po něm nepřibere (všechny produkty jsou se sníženým obsahem cukru a tuku a zvýšeným obsahem proteinů), pak naše palačinkové kombo je jasnou volbou dárku pro přítelkyni.

PALAČINKOVY-SEN-DO-TEXTU

MRKNĚTE NA NAŠE TIPY NA DÁREK PRO PŘÍTELKYNI

Narozeniny, Valentýn, výročí, a mnoho dalších významných dní, kdy vaše drahá polovička očekává překvapení, ale vám dochází nápady? Přívěsků má už plný náramek, parfém dostává každé Vánoce a na oblečení máte rozdílný vkus? Máme pro vás řešení, s kterým nemůžete šlápnout vedle! Pojďme se podívat na ten správný dárek pro přítelkyni.

Obdarujte vaši přítelkyni fit dárkovým balíčkem. Na výběr je hned z několika různě velkých dárkových krabiček přetékajících proteinovými dobrotami, které každou fitnesačku rozhodně potěší. Radovat se bude například nad proteinovými tyčinkami, proteinellami, směsí na palačinky a dalšími dobrotami. Samozřejmě nemusí být hned milovnice cvičení, abyste pro ni u nás našli to pravé. Máme pro vás totiž na výběr i z mnoha dalších balíčků, které každou ženu rozhodně potěší.

Pochutná si vaše přítelkyně ráda na dobré snídani? Dejte jí za dárek náš snídaňový balíček nebo ještě lépe, rovnou ji z balíčku snídani i připravte. :) Čeká ji náročné období ve škole nebo práci a potřebovala by pomoci získat zpět dostatečnou energii? V tom případě by krom vaší podpory rozhodně ocenila i dárkový balíček proti stresu a únavě, díky kterému zvládne každou z překážek levou zadní. A pokud se stále nemůžete rozhodnout, který z balíčků by byl ten nejlepší vytvořte pro ni vlastní na míru. Řekněte nám, které z produktů vás zaujaly a my vám ze zvolené kombinace dárkový balíček rádi připravíme. Velikost dárkové krabice se odvíjí od vámi zvoleného počtu kousků. Veškeré dárky balíme do luxusního dárkového papíru ozdobeného maxi zlatou rozetou, samozřejmostí je také dárková obálka s letáčky, které obsahují základní informace k výrobkům, které dárek obsahuje.

Takže pánové směle do toho, a pokud si stále nevíte rady jaký dát přítelkyni dárek, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám s kombinací výrobků pomůžeme.

darkovy-kos-3-mesice-prevence

Dárkový balíček 3 MĚSÍC ZDRAVÍ A PREVENCE obsahuje mix vitamínů, minerálů a dalších suplementů (doplňků) výživy, co se doporučuje konzumovat všem pravidelně