Dárek pro přítelkyni

Hledáte tip na dárek pro přítelkyni? U nás sice žádný dort ani kytku nekoupíte, zato koupíte něco, co vaší přítelkyni bude chutnat. A na rozdíl od cukrovinek po našich proteinových dobrotách nebude smutně koukat ani na váhu, ani vyčítavě na vás.

Ať už má přítelkyně narozeniny, svátek nebo jí chcete udělat radost k Vánocům nebo dát dárek z lásky, máme pro vás pár univerzálních dárků, které jí určitě udělají radost ke kterékoliv takovéto příležitosti. A proč věříme tomu, že z těchto dárků bude mít velkou radost? Protože všechny přítelkyně rády mlsají a přesně pro ně máme dárkový koš plný proteinových dobrot.

K narozeninám přítelkyně určitě ocení dárek ve formě Dárkového koše FIT CHEAT DAY, který obsahuje 13 proteinových dobrot. Jestli přítelkyni budete chtít opravdu dopřát, můžete šáhnout po dárku velikosti XL (s 23 proteinovými dobrotami) nebo dokonce po suprdárku XXL s 35 proteinovými dobrotami.

Přítelkyni ale udělá radost i další alternativa našich dárků, tentokrát z kategorie zdraví. Každému komu přejeme, přejeme hlavně zdraví. Tak proč to zdraví rovnou nedarujeme. Není nad to, když naše slova následují činy. Přítelkyni tak můžete darovat některý z našich dárkových košů pro posílení imunity. Zvolit můžete střední dárek pro imunitu, velký dárek XL nebo největší dárek XXL.

 darek-pro-posileni-imunity

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.