5 tipů na dárek pro přítele k narozeninám

Tento článek vám přinese několik zaručených tipů na originální dárky pro přítele. Podívejte se na naše doporučení, pevně věříme, že vás nějaký zaujme. Všechny dárkové balíčky jsou krásně zabalené.

Dárek pro přítele

Ať už slavíte s přítelem výročí, má narozeniny, svátek, hledáte mu dárek k Vánocům nebo ho chcete jen tak potěšit dárkem z lásky, pokusíme se vám doporučit zajímavý dárek.

Tipy na dárky rozdělíme do několika oblastí:

 

Dárek pro přítele k narozeninám

Jako první tip pro dárek pro přítele k narozeninám jsme vybrali dárkový balíček pro detoxikaci organismu.

Dárek pro detoxikaci organismu a těla obsahuje mix produktů, které vám pomohou s očistou těla a organismu. Koš obsahuje CLA konjugovanou kyselinu linolovou, koenzym Q10, multivitaminy s minerály, omega 3 mastnou kyselinu (rybí olej), vitamin E se selenem, echinaceu s kurkuminem, extrakt z hlívy ústřičné a reishi, extra porci vitaminu C, hořčík s vitaminem D, vitamin B12 a B-komplex s vitaminy skupiny B (B1, B2, B3, B5, B6, B9 a B12).

Váš přítel tak bude mít pročištěné tělo a váš dárek bude vnímat jako maximální péči od milující partnerky.

Tip č. 1 na dárek pro přítele k narozeninám - Dárkový balíček pro detoxikaci

 

 

Dárek k Vánocům

Kdo by nemiloval palačinky?! I kluci je mají rádi, to mi věřte. A když jsou navíc plné proteinů, tak není co řešit. Naším tipem na dárek k Vánocům pro přítele je Dárek plný proteinových palačinek.

Dárkový balíček palačinkový sen 2 je nádherným snídaňovým dárkem pro všechny milovníky zdravější formy palačinek a lívanců. Proteinové palačinky od NUTRENDU patří k těm nejchutnějším na trhu, na ty nanesete GRENADE proteinový krém s nízkým obsahem sacharidů a vše můžete dozdobit dvěma BODYLAB toppingy v příchuti čokoláda a bílá čokoláda. Snový dárek, který chcete dostat a je radost ho dát je tady!

Tip na dárek pro přítele č. 2 - Palačinkový sen 2

 

Dárek z lásky

Láska prochází žaludkem, tak proč tomu nepřizpůsobit náš další dárek. Náš další tip na originální dárek je balíček krásné dobré ráno.

Dárkový balíček krásné dobré ráno je krásným dárkem ideálním pro podporu zdravého a aktivního životního styl. Poskytuje celodenní zdroj živin, naplní vás energií, vitalitou, vyhnete se stresu. Ideální na snídani ale i odpoledních hodinách.

Tato BIO směs obsahuje sedm pečlivě vybraných rostlin bez jakýchkoli chemických aditiv. Všechny jsou přirozeně výživově hodnotné, bohaté na esenciální mastné kyseliny, proteiny, aminokyseliny, vitamíny, minerály a antioxidanty. Dárek je skvělým splněným přáním pro všechny kteří věří, že snídaně je základ dne.

Další tip z dárků pro přítele - snídaňový balíček Krásné dobré ráno

Dárek k výročí

Když už váš vztah má za sebou nějakou tu zkoušku a slavíte výročí, proč to nevzít trošičku s nadhledem. Do dalšího vztahu si tam můžete popřát hodně štěstí, zdraví, lásky a pevné nervy. A žádný stres, protože stres do láskyplného vztahu nepatří.

A aby žádný stres nebyl, můžete svému příteli dát dárkový balíček proti stresu a únavě.

Dárek PROTI STRESU A ÚNAVĚ obsahuje unikátní mix produktů, které vám pomohou zklidnit každodenní shon, uvolnit se a znovu získat ztracenou energii. Koš obsahuje multivitaminy s minerály, omega 3 mastnou kyselinu (rybí olej), trojkombinaci vápníku, hořčíku a zinku, vitamin E se selenem, echinaceu s kurkuminem, hořčík s vitaminem D, vitamin B12 a B-komplex s vitaminy skupiny B (B1, B2, B3, B5, B6, B9 a B12).

A myslím si, že se společně tomu s přítelem i zasmějete.

Dárek proti stresu a únavě je skvělým dárkem pro přítele k výročí

Dárek k svátku

Svátek není sice taková sláva jako narozeniny, ale určitě si zaslouží také pěknou oslavu a hodnotný a užitečný dárek. A v našem případě bude navíc zdravý.

Náš poslední tip na krásný originální dárek pro přítele, tentokrát k svátku, bude dárkové balení vitamínů, minerálů a Omega-3 na celý rok.

Dárkový koš 12 MĚSÍCŮ S VITAMÍNY, MINERÁLY A BIOLOGICKY AKTIVNÍ OMEGA-3 obsahuje ty nejnutnější doplňky výživy, které doporučují odborníci doplňovat dlouhodobě každý den.

Multivitamin s minerály obsahuje 30 složek významných pro lidský organizmus, doplňuje jejich nedostatek. Přípravek je určen k dlouhodobému a pravidelnému užívání. Omega-3 mastné kyseliny mají klíčový význam pro správnou činnost mozku, stejně jako pro správný růst a vývoj. Mohou snižovat riziko kardiovaskulárních chorob. Dárkový koš obsahuje 358 tablet multivitaminu s minerály a 358 tablet biologicky aktivní Omega 3.

Nejlepší je vždy přát oslavenci zdraví, a v tomto případě ho dokonce příteli i dáte. Pro spousty šťastných společných let.

Dárek pro přítele, který mu vydrží celých 12 měsíců.

Bonusový tip na dárky pro přítele - 48 možností jak mu udělat radost originálním dárkem

Nevybrali jste si? Předchozí tipy nestačily?

Nevadí, nevěšte hlavu. Zkuste se podívat na naši kompletní nabídku dárků pro přítele