Co za dárek pro muže? Velký průvodce!

Rozhodli jsme se pro vás zpracovat ultimátního velkého průvodce světem tipů dárků pro muže. V článku najdete výběr nejlepších originálních dárků a dalších tipů na to, jaký dárek koupit pro vašeho muže, manžela, bratra, kluka, přítele nebo dědečka.

Velký průvodce tipy na originální dárek

V našem průvodci projdeme různé příležitosti, ke kterým hledáte ten správný dárek pro muže. Existuje totiž nespočet možných příležitostí a oslav, narozenin, svátků, výročí i Vánoc, a pokaždé se bude hodit trochu jiný dárek, nebo alespoň jeho obsah.

Vybírat budeme z našich originálních dárkových balíčků pro muže. K dnešnímu dni (prosinec 2018) jich máme v nabídce přes 50 různých variant a každým měsícem přibývají další.

Dárek pro muže

Mezi dárkovými balíčky FITBO najdete skvělé dárky pro všechny muže ve vaší domácnosti, potěšíte tak dárkem pro kluka, manžela i dědu.

Nepodceňte Balení dárku

Myslete na to, že není důležitý jenom obsah, ale i forma, jakou dárek svému muži budete dávat. Dárek hozený do tašky (i kdyby byla dárková) není přeci jenom ideálním nápadem.

Všechny dárkové balíčky FITBO jsou umístěny v pevné dárkové krabičce. Vybrat si můžete buď z černo-šedé dárkové krabičky (BEZ BALÍCÍHO PAPÍRU), nebo z oranžového FITBO boxu, který je vždy zabalený do velmi kvalitního dárkového papíru, dle vašeho výběru.

Každý dárek je vystlána pelaspanem a SizzlePakem v tmavě hnědé barvě (chocolate). Přepravní krabice je vystlána kombinací bublinkové fólie s pelaspanem, aby se minimalizovalo riziko poškození při přepravě.

Jestli se chcete podívat jak zabalit dárek, navštivte náš FIT BLOG, kde najdete spoustu užitečných článků.

Krásně zabalený dárek pro vašeho muže udělá určitě dojem

Chcete přesně vědět, z čeho všeho se skládá dárkový balíček FITBO? Přečtěte si náš článek, kde najdete vše o složení dárku od nás.

Objevte Originální dárek

Určitě nechcete dávat tuctový dárek. Takový, který je předvídatelný. Proto je logické, že se poohlížíte po originálním dárku pro muže.

Jako originální dárek si dovolíme krásně zabalený balíček - dárek pro posílení imunity. Dárkový koš PRO PRO POSÍLENÍ IMUNITY obsahuje vše, co podporuje prevenci udržení vašeho zdraví. Koš obsahuje koenzym Q10, multivitaminy s minerály, omega 3 mastnou kyselinu (rybí olej), trojkombinaci vápníku, hořčíku a zinku, vitamin E se selenem, reishi s hlívou ústřičnou, maitake a shiitake, extra porci vitaminu C, hořčík s vitaminem D, vitamin B12 a B-komplex s vitaminy skupiny B (B1, B2, B3, B5, B6, B9 a B12).

Originální dárek pro muže - dárek pro podporu imunity

Dalším originálním dárkem pro muže můžou být křupavé proteinové tyčinky. Dárkový balíček křupavé proteinové tyčinky Carb Killa je skvělým dárkovým balením 10 variant příchutí proteinových tyčinek od společnosti GRENADE. Proteinové tyčinky Carb Killa® jsou pečeny pomocí speciální technologie zaručující vyjímečnou chuť a jemnou, křupavější strukturu. Tyčinky obsahují vysoký podíl proteinů, vlákniny a naopak málo cukrů.
Originální dárek pro muže - proteinové tyčinky

A co na vánoce?

Pod stromečkem musíme udělat na muže dojem. Měl by být překvapený, zároveň by mu měl dárek udělat radost. A na škodu nebude, když vánoční dárek pro muže bude i užitečný. Vím to z vlastní zkušenosti. Praktické nebo nějak užitečné dárky mě pod stromečkem vždy mile překvapí.

Jestli máme doporučit jeden dárek k vánocům pro muže, byl by to dárkový balíček 12 MĚSÍCŮ S VITAMÍNY, MINERÁLY A BIOLOGICKY AKTIVNÍ OMEGA-3. Je to dárkový balíček, kde váš muž najde základní mix vitamínů, minerálů a Omega-3 na celý rok. O prevenci zdraví je tak postaráno.

Další vánoční dárky pro muže můžete vybírat v našem menu.
Dárek k Vánocům pro muže

k narozeninám

Zde opět záleží na věku obdarovávaného muže. Jiný dárek budete dávat klukovi, jiný dárek budete hledat pro dědečka. Proto si tuto kategorií dárků trošičku více rozšíříme. Kompletní nabídku najdete v kategorii dárek k narozeninám.

Jaký koupit dárek pro mladého muže nebo kluka

Skvělým originálním dárkem pro mladého muže nebo kluka je Dárková krabička proteinová kulička. Tento dárek je alternativa ke všem čokoládám, bomboniérám a sladkostem. Dárkový balíček je super originálním dárkem k narozeninám nebo svátku pro všechny, kteří rádi mlsají, ale neradi se cpou tuky a cukry nabitou čokoládou. 

Dárek pro mladého muže nebo kluka

Proteiny jsou nezbytné pro každého, kdo se vyvíjí nebo roste. Takže jako dárek se místo čokolády určitě hodí. Dárky jsou vhodné i k 20. nebo 25. narozeninám.

Dárek ke 30. narozeninám

Co dát za dárek pro muže ke 30., 33. nebo 35. narozeninám? Zkuste například dárkové balení skvělých českých ořechových másel Lucky Alvin. Dárkový balíček Lucky Alvin obsahuje mix arašídových a mandlových máslíček. Arašídová másla spolu s mandlovým máslem ve všech myslitelných variantách v jednom jediném dárku.

Dárek k 30 narozeninám pro muže 

Tip na dárek ke 40. narozeninám

Ve 40. už tělo začíná pomalu poznávat, co je to těžké ranní vstávání a bolest zad. Ale není to určitě nic dramatického. Ale ve 40., 45. letech už je nutné o naše tělo začít pečovat.

Dárek PRO VĚČNÉ ZDRAVÍ A MLÁDÍ obsahuje vše, co podporuje zdraví a mládí. Koenzym Q10, multivitaminy s minerály, omega 3 mastnou kyselinu (rybí olej), vápník, hořčík, zinek, vitamin E se selenem, extra porci vitaminu C, hořčík s vitaminem D a vitamin B12. Dárek je skvělým univerzálním dárkem pro muže kolem čtyřicítky.

Dárek k narozeninám pro 40 letého muže

Originální dárek k 50. narozeninám

Kolem 50. let se občas stává, že už nemůžeme spát. Právě pro ty, kteří trpí nespavostí, může být super originálním dárkem k narozeninám muže kolem 50. nebo 55. let dárkový balíček na dobrou sladkou noc.

Dárkový balíček na dobrou sladkou noc je skvělým dárkovým košem pro všechny ty, co rádi spí a nebo naopak nemohou spát. Takže pro našeho 50. letého muže tento dárkový balíček může být ideálním dárkem k narozeninám.

“Before Sleep” neboli “Před spaním” nabízí 100% přírodní směs pěti pečlivě vybraných superpotravin bez konzervačních látek, barviv a aromat. Všechny použité složky jsou přirozeně bohaté na aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny, enzymy a antioxidanty. Mix Before Sleep je skvělým dárkem na uklidnění před spánkem.

Dárek pro 50 muže k narozeninám

Dárek k narozeninám 60, 65, 70, 75, 80 a více ...

V tomto věku jsou muži spíše už dědečci. Nechceme se žádného dotknout, ale velmi často jsou na světě vnoučata. Takže i když se muž na dědečka necítí, formálně o něm takto mluvit můžeme.

Jaký tedy dát dárek dědečkovi k narozeninám? Máme speciálně poskládaný dárkový balíček Dárek pro zdraví babičky a dědečka. Tento dárek je nejlepším dárkem plným zdraví podporujících suplementů. Obsahuje vše, co podporuje prevenci udržení zdraví vaší babičky nebo dědečka.

Dárkové balení obsahuje kloubní výživu s glukosaminem, koenzym Q10, multivitaminy s minerály, omega 3 mastnou kyselinu (rybí olej), reishi s hlívou ústřičnou, maitake a shiitake, extra porci vitaminu C, hořčík s vitaminem D, vitamin B12 a B-komplex s vitaminy skupiny B (B1, B2, B3, B5, B6, B9 a B12).

Chcete-li více tipů na originální dárek pro dědečka, podívejte se náš výběr dárků pro babičku a dědečka.

Tip na dárek pro muže, které bolí kolínka

Naším tipem na dárek pro muže je dárkový balíček Dárkové balení na kolena a klouby s kloubní výživou Alavis Triple Blend Extra silný 700 g, žraločí chrupavkou, hořčíkem, vápníkem (se zinkem a vitamínem D) a vitamínem C je naším vrcholem v nabídce dárkových balíčků pro bolavá kolena a klouby.

Muže často bolí kolena. Sportovce ze sportu, zralejší muže pak z věku. Tento dárek je skvělým řešením. Tento dárkový balíček s Alavisem je nejsilnější kombinací, kterou kolenům muže můžete dopřát.

Dárek na kolena a klouby s kloubní výživou Alavis

Vhodný dárek k výročí

K výročí můžete darovat dárkový balíček 3 MĚSÍC ZDRAVÍ A PREVENCE obsahuje mix vitamínů, minerálů a dalších suplementů (doplňků) výživy, co se doporučuje konzumovat všem pravidelně. V tomto koši najdete vše potřebné pro vaše tělo na 3 měsíc užívání. Dárkový koš obsahuje koenzym Q10, multivitaminy s minerály, omega 3 mastnou kyselinu (rybí olej), trojkombinaci vápníku, hořčíku a zinku, extra porci vitaminu C, hořčík s vitaminem D a B-komplex s vitaminy skupiny B (B1, B2, B3, B5, B6, B9 a B12).

Dárek k výročí

Dárkové koše

Dárkové koše byly populární v době mojí maminky, která je vázala v malé prodejně s dárkovými koši. Koše byly proutěné a produkty byly zabalené do průhledného celofánu. Dnes je přeci jenom jiná doba a proutěným košům už jak to vypadá odzvonilo.

Místo dárkových košů můžete vyzkoušet modernější dárkové balíčky.

Dárkový balíček pro muže

S vhodně zvoleným dárkovým balíčkem můžete udělat před svým mužem pěknou parádu. Stačí si správně vybrat. Zkuste se podívat do naší nabídky dárků s vitamíny nebo dárky s proteinovými dobrotami

Dárkový box

Hledáte dárkový box pro muže a chcete mu do něj nadělit něco dobrého nebo zdravého? U nás je možnost zabalit dárek do 2 různých variant. Do našeho oranžového FITBO boxu, který následně balíme do luxusního dárkového papíru nebo produkty můžete darovat v černém boxu se zlatou MAXI rozetou.

Dárkový box

A co luxusní dárky

Každý má trošku jinou představu o pojmu luxusní dárek. Pro někoho je luxusní dárek v hodnotě 500 Kč, pro někoho jsou to 2000 Kč, pro někoho začíná luxusní dárek na hodnotě 20.000 Kč.

Naše dárky pro muže jsou v cenové relaci od 699 Kč do 4.499 Kč. Jestli jsou naše dárky luxusní? Myslíme si, že v té vyšší cenové relaci se najdou dárky, které mezi zdravými dárky můžeme označit za velmi krásný dárek, který je luxusně zabalený a udělá velkou parádu.

Co vymyslet za Dárek k svátku

 V naší nabídce je i velká spousta dárku k svátku. Nabídku samozřejmě průběžně doplňujeme a rozšiřujeme, proto aktuálních 51 dárků je minimum, z čeho si budete moci v budoucnu vybírat.

Dárky pro... myslivce, rybáře nebo sportovce

Hledáte zajímavý dárek pro myslivce, rybáře nebo sportovce? Jestli ho máte rádi, zapomeňte na klobásy a pivo. Dnes je moderní zdravý způsob života, péče o to nejcennější co máme - zdraví naše a našich blízkých. Proto v dnešním článku přinášíme pár zajímavých tipů. Můžete se podívat přímo do naší sekce dárky pro muže nebo se můžete podívat na pár konkrétních tipů.

Podívejte se na naše tipy na:

 

A co bychom doporučili myslivci za dárek? Třeba KPZ - Krabičku poslední záchrany. Je to dárkový balíček plný proteinových tyčinek, které se na číhané na pořádný rybí úlovek budou hodit. 

Nezapomeňte na přání

Tipy na univerzální a originální dárek bychom už měli. Nezapomeňte však na to, že dárek můžete ještě vylepšit tím, že k němu přidáte tištěné přání, které oslavenci předá milou zprávu. Vybrat si u nás můžete z přání k narozeninám, přání k Vánocům, přání k svátku nebo přání z lásky.

Závěrečná rada, pakliže se chcete ještě jednou zorientovat. Kompletní nabídku najdete v hlavní kategorii dárky pro muže. Naše 3 tipy na najdete v kategorii tip na dárek pro muže. A nejobsáhlejším shrnutím našich doporučení je pak tento článek, který průběžně aktualizujeme podle toho, jak se mění nabídka našich dárkových balíčků.

Článek aktualizován 29.1.2019