Vybíráme dárek pro manžela i manželku, k Vánocům i narozeninám

Dnes jsme si dali za nelehký úkol najít a doporučit vhodný tip na originální dárek nejenom pro manžela, ale i manželku.

Dárek pro manžela i manželku

A podíváme se na zoubek dárkům, které jsou použitelné pro většinu příležitostí a oslav, které vás mohou během roku potkat.

Z padesátky našich dárků zkusíme vybrat 5 univerzálních originálních dárků pro oba manžele.

A aby v tom byl pořádek, vezmeme to od těch nejlevnějších dárků po ty nejdražší a luxusní dárky.

Dejte manželovi/CE vitamín C na celý rok

Dárkový koš VITAMÍN C NA CELÝ ROK je porce 358 dávek životně důležitého vitamínu C. Vitamín C (kyselina askorbová, E300) je ve vodě rozpustná živná látka (živina) a vitamín nezbytný k životu a udržení tělesného zdraví, v lidském těle plní vitamín C mnoho důležitých funkcí.

Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální tvorbě kolagenu. Vitamin C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a zvyšuje vstřebávání železa.

Vždy si přeci přejeme k narozeninám všechno nejlepší, hlavně zdraví. Proto pevně věříme, že tento dárek je krásný a zároveň originálně funkční. Za nás jednoznačně zajímavý tip a palec nahoru.

Darujte vitamín C na celý rok. Super originální dárek.

 

Dárek pro věčné zdraví a mládí obou manželů

Dárek PRO VĚČNÉ ZDRAVÍ A MLÁDÍ pro oba manžele obsahuje vše, co podporuje zdraví a mládí. Koenzym Q10, multivitaminy s minerály, omega 3 mastnou kyselinu (rybí olej), vitamin E se selenem, hořčík s vitaminem D a vitamin B12.

Dárek je skvělým univerzálním a originálním dárkem pro všechny věkové kategorie a jakoukoliv příležitost.

Dárkový balíček, který bude milovat manželka i manžel.

 

 Náš tip na dárek pro vaši manželku je plný proteinových dobrot

Dalším tipem na dárek je dárková krabička, plná proteinových dobrot. Přiznáváme, tento dárek možná malinko víc ocení vaše manželka.

Dárkový balíček plný proteinových dobrot je parádním dárkem pro milovníky proteinových pochoutek. Obsahuje mix oblíbených proteinových tyčinek Grande Carb Killa, NUTREND Excelent Protein Bar a PhD Diet Whey.

Na jazýčku vám vyloudí smyslnou chuť proteinový arašídový krém Grenade Carb Killa, který můžete zapít skvělou proteinovou kávou od společnosti Reflex. Dárkový balíček plný proteinových dobrot je parádním dárkem pro všechny, kteří milují proteiny, přesto si rádi pomlsají.

 Dárkový-balíček-plný-proteinových-dobrot-do-textu

Potěšte originálním dárkem proti stresu a únavě

Cítí-li se některý z vašich partnerů unavený a nemá energii, náš dárek by ho nebo ji potěšil.

Dárek PROTI STRESU A ÚNAVĚ (menší) obsahuje unikátní mix produktů, které vám pomohou zklidnit každodenní shon, uvolnit se a znovu získat ztracenou energii.

Koš obsahuje multivitaminy s minerály, omega 3 mastnou kyselinu (rybí olej), trojkombinaci vápníku, hořčíku a zinku, vitamin E se selenem, echinaceu s kurkuminem, hořčík s vitaminem D, vitamin B12 a B-komplex s vitaminy skupiny B (B1, B2, B3, B5, B6, B9 a B12).

Dárek, který vám pomůže proti stresu a únavě vašeho partnera či partnerky

Dárek, co vám vydrží celý rok. Dárkový koš 12 měsíců s vitamíny, minerály a biologicky aktivní Omega-3

Náš poslední tip na orgininální dárek je skvělým doporučením na dárek k Vánocům nebo k výročí. Se slovy - ať mi ještě dlouho vydržíš - jistě zabodujete.

Dárkový koš 12 MĚSÍCŮ S VITAMÍNY, MINERÁLY A BIOLOGICKY AKTIVNÍ OMEGA-3 obsahuje ty nejnutnější doplňky výživy, které doporučují odborníci doplňovat dlouhodobě každý den.

Multivitamin s minerály obsahuje 30 složek významných pro lidský organizmus, doplňuje jejich nedostatek. Přípravek je určen k dlouhodobému a pravidelnému užívání. Omega-3 mastné kyseliny mají klíčový význam pro správnou činnost mozku, stejně jako pro správný růst a vývoj. Mohou snižovat riziko kardiovaskulárních chorob. Dárkový koš obsahuje 358 tablet multivitaminu s minerály a 358 tablet biologicky aktivní Omega 3.

Dárkový koš pro manžele, který vám vydrží po celý rok

Chcete další tipy na dárek pro manžela?

Prosím, tady máte tip na dalších více než 40 variant originálních dárků.

Vyberte si z naší nabídky více než 30 dárků pro manžela s vitamíny, proteiny nebo superpotravinami.