Dárek pro kolegu, dárek pro šéfa v práci

Hledáte dárek pro kolegu nebo šéfa? Slaví váš kolega v práci narozeniny? Povedlo se mu něco výjimečného a chcete ho odměnit? Máte šéfa, kterému chcete dát pěkný dárek? Zkrátka, jestli hledáte nějaký super dárek pro vašeho kolegu nebo dárek pro svého šéfa, s naším dárkem nešlápnete vedle. Dárkový koš FIT ZAMĚSTNANCI A KOLEGOVÉ nebo Dárkový koš FIT ZAMĚSTNANCI A KOLEGOVÉ XL je nejlepším dárkem pro vaše zaměstnance nebo kolegy, které máte rádi. Dárek je balíček plný zdravých proteinových dobrot a nezbytných vitamínů, antioxidantů a minerálů je vhodným poděkováním za odvedenou práci a přátelství na pracovišti.

Jako další vhodný dárek pro kolegu nebo šéfa můžete vyzkoušet Dárkový koš 3 MĚSÍCE ZDRAVÍ A PREVENCE, který obsahuje mix vitamínů, minerálů a dalších suplementů (doplňků) výživy, co se doporučuje konzumovat všem pravidelně. V tomto koši najdete vše potřebné pro vaše tělo na 3 měsíc užívání. Dárkový koš obsahuje koenzym Q10, multivitaminy s minerály, omega 3 mastnou kyselinu (rybí olej), trojkombinaci vápníku, hořčíku a zinku, extra porci vitaminu C, hořčík s vitaminem D a B-komplex s vitaminy skupiny B (B1, B2, B3, B5, B6, B9 a B12). Takovou porci zdraví ocení každý kolega i každý šéf.

Tak na co ještě čekáte? Udělejte dárkem pro kolegu nebo dárkem pro šéfa radost těm, se kterými trávíte tolik času.

Doporučené dárky pro kolegy a šéfa

Dárek pro kolegu v práci

Dárky pro šéfa

 FIT-KOLEGA-PROMO-DO-TEXTU-XL

X-MESIUCU-DO-TEXTU-XL_1

Hledáte i vhodný dárek pro kolegu? Zkuste se podívat na dárky pro kolegy v práci, nebo hledáte-li dárek pro muže, podívat se na dárek pro kolegu, v případě něžného pohlaví navštivte dárek pro ženu, resp. dárek pro kolegyni.