Cheat Spread

Cheat spread je další z mnoha zázraků, které na našem e-shopu fitbo.cz naleznete, a to například v dárkové krabičce pro zdravé snídaně nebo v koši s proteinovými dobrotami, samozřejmě je v nabídce také samostatně, a to hned v několika variantách! A cože to vlastně cheat spread je? Jedná se o lahodný oříškový krém značky R3ptile. Tato pochoutka neobsahuje žádný umělý cukr, aromata, konzervanty ani sladidla. Vyráběn je pouze z přírodních surovin a ochucován vybranými ingrediencemi jako je například kvalitní čokoláda, stévie nebo sušené ovoce. Krém cheat spread je navíc bez lepku, takže je vhodný také pro celiaky. Oproti jiným krémům je cheat spread navíc obohacen o tolik významné bílkoviny, které jsou stavební složkou svalové hmoty a pomáhají udržovat fungující imunitní systém a pojivové tkáně. Díky velkému obsahu kvalitních tuků, bílkovin a nízkému množství cukru se tento krém stal favoritem mnoha fitnessáků a fanoušků zdravé výživy.

Využití krému cheat spreat v kuchyni je velmi univerzální. U snídaně lze díky jeho jemné konzistenci použít na pomazání palačinek či celozrnného chleba, přimíchaní do ovesné kaše nebo proteinového nápoje.  Výborným pomocníkem je také při pečení nejrůznějších dezertů, které díky přidání krému získají jemný oříškový nádech. Díky velkému výběru příchutí je navíc schopný nahradit mnohá sladidla, dochucovadla a dodat vašemu výtvoru požadovanou chuť. Cheat spreat se stane vaší závislostí i v kombinaci se slanými jídly. S jeho pomocí vykouzlíte lahodnou oříškovou omáčku, ochutíte luštěniny, saláty nebo třeba dipy.

A to bychom to nebyli my, kdybychom vám nedali na výběr hned z několika různých příchutí. Volit můžete mezi různými druhy oříšků jako jsou například mandle či arašídy v kombinaci s tmavou či bílou čokoládou, ale také ovocem. Lákavě zní a hlavně chutnají všechny! Tak pojďte ochutnávat a nezapomeňte nám sdělit svého oblíbence!

cheat-spread-almonds-strowberry

cheat-spread-double

cheat-spread-salted