EnergyBody XXL Whey Plus Protein 2,25 kg + Volume Matrix 2,27 kg pomeranč-citron

Neohodnoceno
Značka: EnergyBody
2 498 Kč –32 %
EnergyBody XXL Whey Plus Protein 2,25 kg + Volume Matrix 2,27 kg pomeranč-citron
2 498 Kč –32 % 1 699 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.9.2020
EnergyBody XXL Whey Plus Protein 2,25 kg + Volume Matrix 2,27 kg pomeranč-citron z kategorie All-in-one, Doplňky stravy, Pre-workout, Proteiny. Země původu Německo. Obsah dalších látek: Creatine Monohydrate, Kakao, Kreatin, Taurin. Speciální vlastnosti: Bez aspartamu, Bez kofeinu, Bez laktózy, Bez palmového oleje (tuku), Bez sladidel, Bez sóji, Bez umělých sladidel. Účel použití: Maximalizace výkonu, Nabrání svalové hmoty, Podpora spalování, Podpora výkonu, Zvýšení fyzického výkonu

Detailní informace

Detailní popis produktu

XXL WHEY PLUS PROTEIN
Profesionální proteinová formule představující hardcore verzi klasické řady syrovátkových proteinů. Synergní koncepce celého produktu je sestavena pro všechny jedince, jejichž cílem je maximální stimulace růstu svalové hmoty a síly. XXL Whey Plus obsahuje precizní kombinaci kvalitního syrovátkového proteinu, obohacenou o aditivum volných forem důležitých aminokyselin = L-Arginin, L-Glutamin.
Díky této speciální kompozici tak tvoří součet všech esenciálních aminokyselin (EAA) včetně Argininu a Glutaminu více než 76% obsahu aminokyselin vrámci celkového obsahu bílkoviny! Každá dávka tak obsahuje: 24 g plnohodnotných bílkovin aztoho: 6,5g Glutamin, 2,9g Arginin, 4g BCAA, 9g EAA. Koncepce celého produktu je koncipována jak pro samostatné dávkování, tak pro kombinované dávkování s BCAA nebo Volume Matrix v rámci tzv. all-in-one systému.
XXL Whey Plusje slazenpouze steviol-glykosidy.Protein neobsahujepro tělo nepřirozená umělá sladidla a chemická aditiva.
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
- vysokointenzivní (hardcore) objemový a silový trénink
- nárůst čisté svalové hmoty a maximální dusíkovou retenci
- maximální stimulaci mTOR mechanizmu
- čistý produkt bez obsahu balastu a pro tělo nepřirozených syntetických sladidel
Hlavní benefity produktu:
- Synergní proteinová formule
- 80% bílkovin
- Optimalizované aditivum volných forem aminokyselin (L-Glutamin, L-Arginin)
- Více než 76% EAA+Glutamin+Argininv rámci celkového obsahu bílkoviny!
- 6,5 g Glutaminu v doporučené dávce
- 2,9 g Argininu v doporučené dávce
- 4,4 g BCAA v doporučené dávce
- Slazeno POUZE steviol-glykosidy
- Made in Germany
Pozn.: Účinek proteinu při konzumaci po tréninku se díky přídavku L-argininu a L-glutaminu významně navyšuje. O vlastnostech L-argininu se můžete dočíst na webu eFIA.cz zde, o vlastnostech L-glutaminu zde.
Balení:2,25 kg

Základní dávkování:Smíchejte 30g (cca 3 odměrky) s200ml vody všejkru a 20 sekund protřepávejte. Konzumujte 1-2 dávky denně po tréninku nebo během dne. V případě požadavku maximální účinnosti berte 2 dávky denně pravidelně:
první dávku berte dopoledne mezi snídaní a obědem, další druhou dávku po ukončení tréninku, nebo odpoledne mezi obědem a večeří (netréninkové dny).
Dávkování All-in-one system 1 (XXL Whey Plus 2,25 kg+ BCAA Drink 500 g):
XXL Whey Plus 2,25 kg:Smíchejte 30g (cca 3 odměrky) s200ml vody všejkru a 20 sekund protřepávejte. Konzumujte 2 dávky denně. Denní dávka: berte první dávku dopoledne mezi snídaní a obědem, další druhou dávku po ukončení tréninku, nebo odpoledne mezi obědem a večeří (netréninkové dny).
BCAA Drink 500 g:smíchejte 12 g prášku (tj. 20ml odměrka) se 450ml vody. Berte 1 dávku denně před nebo během tréninku.
Dávkování All-in-one system 2 (XXL Whey Plus 2,25 kg + Volume Matrix 2,27 kg):
XXL Whey Plus 2,25 kg:Smíchejte 30g (cca 3 odměrky) s200ml vody všejkru a 20 sekund protřepávejte. Konzumujte 2 dávky denně. Denní dávka: berte první dávku dopoledne mezi snídaní a obědem, další druhou dávku po ukončení tréninku, nebo odpoledne mezi obědem a večeří (netréninkové dny).
Volume Matrix 2,27 kg:Smíchejte 60 g (4 zarovnané odměrky) s400-500 ml vody. Berte 1 dávku denněráno před snídaní.
Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje vyváženou pestrou stravu. Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření a použití vždy pevně zašroubujte víčko a nevystavujte produkt vlhkému vzduchu.Výrobek může obsahovat stopy vajec, sóji, lepku a vlčího bobu.


Výživové údaje:
Počet dávek v balení: 75 x 30 g
100 g
30 g (1 dávka*)
Energetická hodnota
1692kJ/400 kcal
508 kJ/120kcal
Tuky
6,5 g
2,0 g
z tohonasycené mastné kyseliny
3,7 g
1,1 g
Sacharidy
5,5g
1,7 g
z tohocukry
4,6g
1,4 g
Bílkoviny
80 g
24 g
Sůl
0,71g
0,21g
L-glutamin celkem
21,7 g
6,5 g
ztoho jako aditivum
5,3 g
1,6 g
L-arginin celkem
9,7 g
2,9 g
ztoho jako aditivum
3,9 g
1,2 g
*1 dávka odpovídá 30g smíchaným s200ml vody. Balení obsahuje 75 dávek. Pokud při přípravě použijete jinou tekutinu než vodu, nutriční hodnoty se změní.
Aminokyselinový profil v čisté syrovátkové bílkovině na 100 g produktu:
Leucin* (BCAA)**
7,2g
Histidin
1,3 g
Isoleucin* (BCAA)**
3,9 g
Cystein
1,4 g
Valin* (BCAA)**
3,7 g
Glycin
1,2 g
Lysin*
5,9 g
Alanin
3,2 g
Methionin*
1,3 g
Serin
3,4 g
Fenylalanin*
2,2 g
Prolin
3,5 g
Threonin*
4,2 g
Tyrosin
2,0 g
Tryptofan*
1,2 g
Kyselina asparagová
7,0 g
Arginin
5,8 g
Glutamin
16,4 g
*esenciální aminokyseliny, **aminokyseliny s rozvětveným řetězcem.

Složení:syrovátkovýproteinový koncentrát 83% (obsahuje emulgátor slunečnicový lecitin), nízkotučný kakaový prášek (6,7%), L-glutamin (5,3 %), L-argininhydrochlorid (4,7 %; ztoho je 83 % L-arginin), aroma, sladidlo steviol-glykosidy.

Instantní proteinová formule s obsahem syrovátkového proteinového koncentrátu, spřidaným volnýmL-argininem a L-glutaminem.
VOLUME MATRIX
Vylepšená transportní verze celosvětově nejuznávanější formy kreatinu.Obsahuje unikátní kombinaci dextrózy monohydrátu, kyseliny jablečné, kreatinu Creapure®, taurinu, citrátových a fosfátových forem minerálů. Tato formule je navíc slazená pouze steviol-glykosidy!
Kreatin monohydrát je po dlouhá léta využíván ve všech sportovních odvětvích, protože zvyšuje výkonnost a dynamiku. S více než 300 klinickými studiemi, které potvrzují jeho účinnost, je jedním z nejlépe prověřených suplementů na současném trhu sportovní výživy. Je s úspěchem využíván jak vrychlostních disciplínách jako je např. sprint, kopaná, ragby, hokej, bojová umění, tak i v silových disciplínách jako je kulturistika a další silové sporty.
Sklenice studené vodymůže obsahovat škodlivé bakterie a mikroby, i když se od 100% čisté vody na první pohled vůbec neliší. Stejně je tomu i s kreatinem. Bílý prášek, který vypadá na první pohled čistý, může obsahovat toxické látky a nečistoty. Způsob výroby a výběru surovin představuje kritický bod pro výrobu kvalitního kreatin monohydrátu. Nekvalitní suroviny a nekompletní výrobní proces, který není stále monitorován, vede k obsahu nežádoucích nečistot jako kreatinin, dicyandiamid a dihydrotriazin. Ty následně zatěžují ledviny a celý organismus, což může vést k velmi negativním důsledkům na celkový zdravotní stav jedince. Creapureje prvotřídní, celosvětově uznávaná značka kreatin monohydrátu, garantující maximální čistotu, bezpečnost a maximální efektivitu.
VOLUME MATRIX = VYLEPŠENÝ Creapure + transportní systém + systém stabilizující pH + systém zrychlující vstřebávání a využitelnost.
Jedinou možnou seriózní cestou, jak ještě vylepšit účinek tak kvalitního kreatinu jako je Creapure, je maximalizace jeho využití organismem a optimalizace energetického systému v organismu. Přidali jsme tedy další složky, které jsou prověřeny klinickými studiemi: kyselina jablečná, taurin, fosfátové a citrátové formy minerálůa dextróza monohydrát. Kyselina jablečná a taurin zrychlujítvorbu buněčné energie ATP, mobilizujítuky a svalový glykogen, které jsou v Krebsově cyklu spalovány a rychleji přeměňovány na energii potřebnou pro svalový výkon. Komplex minerálů v citrátové a fosfátové forměse podílí na alkalizaci azrychlenítransportu s následnou optimalizací tvorby kreatinfosfátu ve svalových buňkách. Dextróza monohydrát zajišťuje optimální inzulínovou odezvu a maximalizuje využití kreatinu svalovou buňkou.
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
- Výkon, svalový objem a sílu.
- Předtréninkovou podporu z hlediskarychlého zdroje energie, potlačení únavy,
stimulování růstu a celkové stimulace organismu
- Komplexní kreatinový doplněk bez umělých sladidel
Balení:2,27 kg
Dávkování:
Základní dávkování: Smíchejte 30 g (2 zarovnané odměrky) s 200 ml vody všejkru. Berte 1 dávku denně, bezprostředně po ukončení tréninku. Vden volna berte 1 dávku ráno před snídaní. Maximální délka jedné kůry je 4 – 8 týdnů.
Zvýšené dávkování: Smíchejte 60 g (4 zarovnané odměrky) s400-500 ml vody. Berte 1 dávku denně, bezprostředně po ukončení tréninku. Vden volna berte 1 dávku ráno před snídaní. Maximální délka kůry je 4 – 8 týdnů.
Dávkování All-in-one system (XXL Whey Plus 2,25 kg + Volume Matrix 2,27 kg):
XXL Whey Plus 2,25 kg:Smíchejte 30g (cca 3 odměrky) s200ml vody všejkru a 20 sekund protřepávejte. Konzumujte 2 dávky denně. Denní dávka: berte první dávku dopoledne mezi snídaní a obědem, další druhou dávku po ukončení tréninku, nebo odpoledne mezi obědem a večeří (netréninkové dny).
Volume Matrix 2,27 kg:Smíchejte 60 g (4 zarovnané odměrky) s400-500 ml vody. Berte 1 dávku denněráno před snídaní.
Upozornění:Dodržujte doporučený postup dávkování. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje vyváženou pestrou stravu. Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření a použití vždy pevně zašroubujte víčko a nevystavujte produkt vlhkému vzduchu. Výrobek může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku, vlčího bobu.

Výživové údaje:
100 g
30 g * (% DDD)
Energetická hodnota
1357 kJ/323 kcal
407 kJ/97 kcal
Tuky
< 0,5 g
< 0,5 g
z toho nasycené mastné kyseliny
< 0,1 g
< 0,1 g
Sacharidy
76 g
23 g
z toho cukry
74 g
22 g
Bílkoviny
< 0,5 g
< 0,5 g
Sůl
0,54 g
0,16 g
Minerály:
Sodík
217 mg
65 mg
Draslík
998 mg
299 mg (15 % DDD)
Vápník
574 mg
172 mg (22 %DDD)
Fosfor
448 mg
134 mg (19 % DDD)
Hořčík
189 mg
57 mg (15 % DDD)
Ostatní složky:
kreatin monohydrát
11,3 g
3,4 g
ztoho kreatin
10,0 g
3,0 g
Taurin
2,2 g
0,7 g
Kyselina jablečná
2,4 g
0,7 g
*1 základní dávka odpovídá 30g smíchaným s200ml vody. Balení obsahuje 75 základních dávek. %DDD – % doporučené denní dávky
Složení:dextróza (75 %), kreatin monohydrát (11,3 %), regulátor kyselosti [kyselina jablečná (2,4 %), kyselina citrónová], citrát draselný, hydrogenfosforečnan vápenatý, taurin (2,2 %), citrát hořečnatý, aroma, citrát sodný, barvivo beta karoten, sladidlo steviol-glykosidy.

Doplněk stravy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní a zdravá výživa - přehled všech produktů
? Druh proteinu: Syrovátkový protein, Whey protein
? Energetická hodnota na 100 g: 401-450 kcal
? Forma produktu: Sypká, Instantní, Powder, Rozpustná
Gramáž: 2250 g, 2270 g
Chci to NEJ: Akce, Výhodné balení, Sleva, S dárkem ZDARMA, 1+1 ZDARMA
Kdy suplement použít: Během dne, Ráno, Pre workout, Mezi jídly, Po cvičení
Nutriční hodnoty na 100 g: 71-80% bílkovin, 0-10% sacharidů, 0-10% tuků
Pro koho: Pro muže, Pro ženy, Pro sportovce, Pro kulturisty
? Příchuť: Pomeranč-citron
Speciální výživa: Bez laktózy, Bez sladidel, Bez sóji, Bez umělých sladidel, Bez aspartamu, Bez palmového oleje (tuku), Bez kofeinu
Účel užití: Nabrání svalové hmoty, Maximalizace výkonu, Podpora spalování, Zvýšení fyzického výkonu, Podpora výkonu
Země původu: Německo
Značka: EnergyBody
Na jakou část těla: Svaly
Obsah aminokyselin: Beta-Alanin, Aminokyselinové směsi, BCAA, EAA, Histidin, L-Glutamin, L-Isoleucin, L-Leucin, L-Lysin, L-Valin, L-Arginin, L-fenylalanin, Větvené aminokyseliny, L-Tryptofan, Esenciální aminokyseliny
Obsah dalších látek ve složení: Kreatin, Taurin, Kakao, Creatine Monohydrate
Obsah minerálů: Fosfor (P), Draslík (K), Hořčík (Mg), Vápník (Ca), Sodík (Na), Citrát hořečnatý (citronan)
Počet dávek / porcí v balení: 75
Poměr aminokyselin: 2:1:1
Kategorie produktu: Proteiny, All-in-one, Pre-workout, Doplňky stravy
Podíl funkční složky: 100% WHEY protein, 80% proteinů
Sport / aktivita: Kulturistika, Posilování, Sport

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: