Ekolife Natura Probio Flora Sacharomyces Boulardi 30 kapslí (Probiotika Saccharomyces Boulardii)

Neohodnoceno
349 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
6.12.2021
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROBIO FLORA Saccharomyces boulardii
- Směs probiotik a prebiotik
- Podpora zažívání
Směs probiotik a prebiotik ve speciálních kapslích rostlinného původu se zpožděným rozpuštěním. Doplněk je určen pro každého, kdo hledá efektivní doplnění probiotických kultur. Těch je v produktu obsaženo rovnou pět druhů – Saccharomyces boulardii, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium longum.
Co může způsobit stres nebo nedostatečná strava
Vlivem chronického stresu, nedostatečně pestré stravy, nadměrné konzumace alkoholu nebo toxinů z okolí může dojít ke vzniku nerovnáhy ve střevní mikroflóře. Hladina prospěšných kultur se sníží, zatímco hladina nežádoucích vzroste. To může být dále výchozím stavem pro vznik různých nespecifických problémů se zažívacím traktem – nadýmáním, pocity těžkosti, bolestmi, průjmy atd. Tyto problémy můžou přerůst do chronického stádia (syndrom dráždivého tračníku, ….) nebo můžou vést k sekundárním problémům (syndrom propustného střeva,...) a může dojít i k rozvoji onemocnění jako je Crohnova choroba, ulcerózní kolitida apod. Všechny tyto problémy mají jedno společné – nerovnováhu střevního mikrobiomu a následný zánět v zažívacím traktu.
Proč prebiotika
Prebiotika jsou obvykle oligosacharidy sloužící jako základ pro růst probiotik. Velmi významně podporují účinnost probiotik, doporučuje se užívat je společně.
Mikrobiom jako základ fungování těla
Vyrovnaná hladina prospěšných kultur v zažívacím traktu nesouvisí pouze s dobrým trávením. Je velmi dobře popsáno a prokázáno, že stav střev souvisí také s psychikou (střeva a mozek jsou propojena nervovou soustavou, existuje tzv. osa gut-brain), a s činností organismu. Zažívací trakt je branou do těla a jeho stav se tak odráží na stavu celého organismu.
DR HPMC kapsle
Probio Flora je v novém typu kapslí rostlinného původu, tzv. DR (delayed release) HPMC (hydroxypropylmethylcelulóza) kapslích. Unikátní rostlinný polymer, z něhož jsou vyrobeny, chrání obsah před aciditou žaludku a umožňuje jej dopravit až do tenkého střeva. Rovněž jsou také ochráněny hygroskopické a na vlhko citlivé složky.
O ZNAČCE EKOLIFE NATURA
Ekolife Natura je velmi dynamická a úspěšná společnost ze Slovinska, specializující se na prémiové lipozomální vitamíny, lipozomální chelatované minerály a lipozomální formulace nutrientů prověřené klinickými studiemi. Společnost založily vroce 2007 výživové specialistky, sestry Tjaša a Tajča Pavček. Obrovskou motivací je jim zájem o zdravý životní styl, vzdělávání se, sdílení informací a především to, že jsou obě maminky tří dětí. Před tvorbou každého nového produktu se proto ptají – daly bychom ho i svým dětem? Lepší záruku kvality bychom nenašli. Lipozomální vitamíny od Ekolife Natura jsou naprostou špičkou zhlediska vstřebatelnosti a využitelnosti tělem. Unikátní technologie lipozomů umožňuje transportovat účinné látky přímo kbuňkám, takže vitamíny dosahují vtěle maximálního možného účinku.
Balení: 30 kapslí (16,9 g)
Dávkování: 1 kapsle denně. Dostatečně zapijte vodou, džusem nebo jinou tekutinou.
Upozornění: Po otevření uchovávejte v lednici. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte vchladu, suchu, mimo dosah dětí a přímého slunce.

Výživové údaje:
Počet dávek v balení: 30 x 1 kapsle
v 1 kapsli
Směs prebiotik (fruktooligosacharidy v inulinu)
370 mg
Saccharomyces boulardii
5 miliard MO
směs probiotických bakterií
(Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium breve,
Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium longum)
110 mg/1,5 miliardy MO
Složení v 1 kapsli: směs prebiotik (fruktooligosacharidy v inulinu) 370 mg, Saccharomyces boulardii 5 miliard MO, směs probiotických bakterií (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium longum) 110 mg/1,5 miliardy MO, obal DR tvrdá kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza). MO—mikroorganismů v době výroby.

Doplněk stravy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní a zdravá výživa - přehled všech produktů
Značka: Ekolife Natura
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: