ZLEVNILI JSME DOPRAVU !!!

Ekolife Natura Liposomal Vitamin B12 60ml (Lipozomální vitamín B12)

Neohodnoceno
479 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.8.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

CO JE LIPOSOMAL VITAMIN B12
Prémiový produkt s obsahemlipozomů vkombinaci sbioaktivní formou vitamínu B12.
Vitamín B12 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu,normální činnosti nervové soustavy,normálnímu metabolismu homocysteinu,normální psychické činnosti,normální tvorbě červených krvinek,normální funkci imunitního systému a kesnížení míry únavy a vyčerpání.
Díky použití formy liposomů jsme vytvořili produkt, který se snadno používá a je vysoce vstřebatelný.
Lipozomy jsou složeny zpřírodních fosfolipidů, které jsou základními stavebními kameny všech našich buněk, proto přes jejich stěnu bez problému prostupují tzv. pasivním transportem. Přirozeně se lipozomy vyskytujínapř. vkolostru a mateřském mléce, kde je maximální absorpce a využitelnost naprosto nezbytná. Z tohoto důvodu se lipozomy profesionálně využívají k přípravě špičkových injekčních aplikací, infuzí a potravinových doplňků.
BIOAKTIVNÍ FORMA VITAMÍNU B12 VLIPOZOMÁLNÍ FORMĚ
Vitamín B12 zvaný také kobalamin je ve vodě rozpustný vitamín, jehož vlastnosti souvisejí smetabolismem všech tělesných buněk. Jeho molekula je největší a strukturálně nejkomplikovanější ze všech vitamínů. Ekolife Natura Liposomal Vitamin B12 je vyprodukován šetrnou fermentační technologií a to ve své bioaktivní formě hydroxykobalaminu, který je pro tělo snadno vstřebatelný a přirozený. Odhaduje se, že zhruba polovina populace má nedostatečnou hladinu B12 vkrvi. Není to však způsobeno malým příjmem ze stravy, ale nemožnosti vitamín B12 vstřebat. Zrůzných příčin – např. vpříliš kyselém prostředí žaludku je nedostatečně přítomný tzv. vnitřní faktor, glykoprotein, na který se vitamín B12 váže, a který je kjeho absorpci nezbytný.
Lipozomální vitamín B12 oproti tomu nabízí vynikající vstřebatelnost bez výše uvedených nežádoucích účinků. Forma lipozomů navíc výrazně snižuje riziko gastrointestinálních potíží spojených s tradičním suplementací, což je bonus pro všechny věkové kategorie! Náš lipozomální transportní systém nabízí vysoce vstřebatelnou recepturu bez obsahu umělých sladidel, umělých barviv, nebo geneticky modifikovaných složek.
Profesor Dr. dr. Borut Štrukelj, M.Sc. (Department for Pharmaceutical Biology at the Faculty of Pharmacy, Ljubljana) potvrzuje, že lipozomální metoda je pokročilá farmaceutická technologie, která umožňuje, aby byla účinná látka lépe chráněna v zažívacím traktu, vstřebávala se lépe a rychleji, a tak dosáhla vysokých koncentrací v krvi.
VČEM JE ROZDÍL?
+ LIPOZOMÁLNÍ FORMA
+ Špičková biodostupnost a využitelnost aktivních složek
+ Vyrobeno v Evropě (GMO free)
+ Farmaceutická kvalita produktů vyráběných v režimu “clean room” (vědeckývýzkuma následnáprodukce)
+ Výroba lipozomů probíhá v souladu s normami kvality: HACCP, ISO 17021
+ Přímý a chráněný transport vitamínů, minerálů a antioxidantů do tělesných buněk
+ Lipozomyjsou stabilní při nízkém pH, a proto také stabilní v žaludeční kyselině
+ Lipozomyjsou vstřebávány mizním systémem
+ Lipozomy jsou do buňky vstřebávány pasivním transportem (bez potřeby další energie)
+ Zdroj fosfolipidů: GMO free slunečnicový olej (EU)
+ Bez obsahu umělých sladidel (sukralóza, aspartam, acesulfam, sacharin a další)
+ Bez obsahu umělých barviv
+ Gluten free (bez lepku)
+ Soy free (bez soji)
+ Sugar free (bez cukru)
+ Vegan
Povolená zdravotní tvrzení dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012
Vitamín B12 přispívá k:
  • normálnímu energetickému metabolismu
  • normální činnosti nervové soustavy
  • normálnímu metabolismu homocysteinu
  • normální psychické činnosti
  • normální tvorbě červených krvinek
  • normální funkci imunitního systému
  • snížení míry únavy a vyčerpání
ŠPIČKOVÁ ABSORPCE A VYUŽITELNOST
Lipozomy jsou vyrobeny zčistých fosfolipidů izolovaných ze slunečnicovéholecitinu. Mohou mít různé velikosti od několika nanometrů až po desítky mikrometrů. Ve spojení svodou formují fosfolipidy mikroskopické struktury sdutinou uprostřed vyplněnou vodou, obklopenou fosfolipidovým pouzdrem. Ve vodě uprostřed fosfolipidu je pak možné rozpustit jiné molekuly, například vitamín nebo glutathion, které potřebujeme snadnou cestou vstřebat do těla. A zatímco hydrofilní (vodu přitahující) molekuly mohou být drženy uvnitř zapouzdřeného jádra, hydrofobní (vodu odpuzující) látky se mohou rozpustit do samotné fosfolipidové membrány – takovýmto způsobem mohou lipozomy transportovat hydrofilní i hydrofobní molekuly. A právě díky těmto unikátním vlastnostem jsou využívány jak matkou přírodou, např. vmateřském mléce, tak také specializovanými producenty, a to při výrobě léků nebo doplňků stravy.
Hlavním benefitem využití lipozomů pro transport mikronutrientů je to, že lipozomy samotné nejsou nijak narušeny procesem trávení při průchodu trávicím traktem. U klasických doplňků stravy tělo totiž velmi často rozbije mnoho komplexních molekul ještě předtím, než jsou absorbovány, případně je zkrátka natolik snadno neabsorbuje, nebo následně metabolizuje a odbourá játry, takže celková využitelnost je velmi snížena.
Naproti tomu lipozomy se díky své stabilitě a ideální velikosti bez problému vstřebávají. Ale to není vše. Rozdíl je také vrychlejší cestě, kterou se lipozomy dostávají do krevního oběhu a do buňky. Díky specifické molekulární formě se lipozomy vstřebávají prostřednictvím mízního systému, kdy tzv. hrudním mízovodem prostupují přímo do krevního řečiště. Vnásledujícím kroku se vstřebávají do všech buněk prostřednictvím tzv. pasivní difuze. Vtom je rozdíl oproti klasickým doplňkům sobsahem vitamínů a minerálů, které vprvním kroku vstupují do jater, kde jsou metabolizovány a až následně se dostávají do krevního oběhu.
Nicméně lipozomy jdou ve vstřebatelnosti ještě dál. Pomáhají totiž transportovat aktivní molekuly přímo do buněčných procesů, kde jsou mikronutrienty vyžadovány ve velkém množství. Fosfolipidová dvojvrstva lipozomu je schopna se sloučit sostatními dvojvrstvami jako je třeba buněčná stěna samotná – a takto je pak dopravován obsah lipozomu (vitamíny nebo jiné prospěšné látky) přímo do buněk.
O ZNAČCE EKOLIFE NATURA
Ekolife Natura je velmi dynamická a úspěšná společnost ze Slovinska, specializující se na prémiové lipozomální vitamíny, lipozomální chelatované minerály a lipozomální formulace nutrientů prověřené klinickými studiemi. Společnost založily vroce 2007 výživové specialistky, sestry Tjaša a Tajča Pavček. Obrovskou motivací je jim zájem o zdravý životní styl, vzdělávání se, sdílení informací a především to, že jsou obě maminky tří dětí. Před tvorbou každého nového produktu se proto ptají – daly bychom ho i svým dětem? Lepší záruku kvality bychom nenašli. Lipozomální vitamíny od Ekolife Natura jsou naprostou špičkou zhlediska vstřebatelnosti a využitelnosti tělem. Unikátní technologie lipozomů umožňuje transportovat účinné látky přímo kbuňkám, takže vitamíny dosahují vtěle maximálního možného účinku.
Balení:60 ml
Dávkování: 2 ml denně přímo do úst, nebo přidejte do sklenice vody nebo džusu, není-li lékařem doporučeno jinak.
Upozornění: Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 2 měsíců. Před použitím protřepat. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte vchladu, suchu, mimo dosah dětí. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Vhodné pro vegany.

Výživové údaje:
Počet dávek v balení: 60 x 1 ml
2ml* (RHP**)
Vitamín B12
2 mg (80 000 %)
*2ml odpovídá denní dávce. Balení obsahuje 60 dávek.
** % RHP— % referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek
Složení: voda, sladidlo xylitol, emulgátor slunečnicový lecitin, zvlhčovadlo glycerol, konzervant sorban draselný, vitamín B12 (hydroxo-kobalamin), vanilkové a meruňkové aroma, antioxidant vitamin E (D-alfa-tokoferol).

Doplněk stravy se sladidlem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitaminy, minerály a antioxidanty
Značka: Ekolife Natura

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: