Dárek pro svalovce a fitnessky (menší)

17 hodnocení
 
 
  • 1 z 15

Dárek PRO SVALOVCE A FITNESSKY je určený pro všechny milovníky posiloven, zvedání činek, fitness a vůbec zdravého životního stylu.

V balíčku najdete vše nezbytné pro nabírání svalové hmoty, 100% syrovátkový protein prvotřídní kvality, esenciální větvené aminokyseliny BCAA + Glutamine pro budování čisté svalové hmoty, špičkový syrovátkový hydrolyzát Hydro DH 32, nadupaný extra silný předtréninkový nakopávač a extra silný 9-složkový termogenní spalovač tuku. Nechybí cool šejkr na kvalitní promíchání.

od 999 Kč
Kategorie Dárkové balíčky
Zvolte variantu
Standardní dárková krabička černo šedá Černo-šedá matná dárková krabička + zlatá MAXI rozeta PRODEJ SKONČIL 999 Kč
Dárkové balení zlaté Luxusní dárkové balení ZLATÉ PRODEJ SKONČIL 1 099 Kč
Dárkové balení černé spirály Luxusní dárkové balení ČERNÉ SPIRÁLY PRODEJ SKONČIL 1 099 Kč
Dárkové balení tmavě fialové Baroko Luxusní dárkové balení FIALOVÉ BAROKO PRODEJ SKONČIL 1 099 Kč
Dárkové balení červená srdíčka Luxusní dárkové balení ČERVENÁ SRDÍČKA PRODEJ SKONČIL 1 099 Kč
Dárkové balení červené zlatá hvězda Luxusní dárkové balení ČERVENÉ - ZLATÁ HVĚZDA PRODEJ SKONČIL 1 099 Kč
 

Obsah dárku PRO SVALOVCE A FITNESSKY (menší)

  • 1x Dárkové balení v luxusním dárkovém papíru s MAXI rozetou / NEBO / Standardní balení v černo-šedé dárkové krabičce s MAXI rozetu
  • 1x Originální dárkové přání FITBO - Hodně štěstí, zdraví, síly a imunity - tištěno na FSC® certifikovaný papír se 100% obsahem recyklovaných vláken
  • 1x Esenciální větvené aminokyseliny BCAA pro nabrání a udržení svalů
  • 1x Nakopávač N1 Shot
  • 2x BCAA + Glutamine pro budování čisté svalové hmoty
  • 2x Instantní syrovátkový protein prvotřídní kvality CFM Supreme
  • 2x Špičkový syrovátkový hydrolyzát Hydro DH 32
  • 2x Extra silný 9-složkový termogenní spalovač tuku Red Thermo
  • 1x Šejkr Grenade 600 ml s jedinečným designem

Dárek pro svalovce a fitnessky (menší)

Varianty balení vašeho dárku

Luxusní dárkové balení ve zlatém dárkovém papíru + MAXI zlatá rozeta

Celý dárek je zabalen do luxusního dárkového balícího papíru ozdobeného MAXI zlatou rozetou. Produkty jsou umístěny v oranžovém boxu FITBO, který je vystlán pelaspanem a SizzlePakem v tmavě hnědé barvě (chocolate), takže na cestě jsou dárečky jako v bavlnce. Přepravní krabice je vystlána kombinací bublinkové fólie s pelaspanem, aby se minimalizovalo riziko poškození při přepravě.

Standardní dárková krabička černo-šedá + MAXI zlatá rozeta

Produkty jsou umístěny v pevné dárkové krabičce v černo-šedé barvě (BEZ BALÍCÍHO PAPÍRU), která je vystlána pelaspanem a SizzlePakem v tmavě hnědé barvě (chocolate). Přepravní krabice je vystlána kombinací bublinkové fólie s pelaspanem, aby se minimalizovalo riziko poškození při přepravě.

Vyberte si Luxusní dárkové balení ve zlatém balícím papíru nebo Standardní balení v černo-šedé matné dárkové krabičce

Chcete přesně vědět, z čeho všeho se skládá dárkový balíček FITBO? Přečtěte si náš článek, kde najdete vše o složení dárku od nás.

Dárky jsou krásně uložené, jako v bavlnce

originální FITBO přání pro osobní vzkaz

Součástí každého FITBO balíčku je i originální přání Hodně štěstí, zdraví, síly a imunity, na které můžete napsat osobní vzkaz obdarovanému. Přáníčko je vždy přiložené vedle dárkového balíčku v rozlepené FITBO obálce. Přání je tištěno na FSC® certifikovaný papír se 100% obsahem recyklovaných vláken. Chcete přidat k dárkovému boxu jiné originální přání z naší nabídky? Stačí si přáníčko dle vlastního výběru přidat do nákupního košíku společně s dárkovým košem FITBO.

Osobní FITBO přání

 

ESENCIÁLNÍ VĚTVENÉ AMINOKYSELINY BCAA PRO NABRÁNÍ A UDRŽENÍ SVALŮ

Chcete zvýšit kvalitu a množství svalové hmoty? Chcete obnovit sílu a urychlit regeneraci? Chcete podpořit tvorbu nové svalové hmoty? Chcete ochránit již získanou svalovou hmotu před poškozením v důsledku namáhavého fyzického výkonu? Tak právě pro vás jsou vhodné tekuté aminokyseliny BCAA Liquid Shot 60 ml. 

NAKOPNE TĚ K NEJVYŠŠÍM VÝKONŮM - NAKOPÁVAČ N1 SHOT

Tato lahvička tě nakopne do pořádně intenzivního tréninku. Profesionální stimulant v pohotovostní tekuté formě k okamžitému použití bez potřeby šejkru či jiných pomůcek. Stejná a možná ještě lepší stimulace organismu, než u instantní formy tohoto pre-workoutu. 

2x PRO BUDOVÁNÍ ČISTÉ SVALOVÉ HMOTY - BCAA + GLUTAMINE

BCAA+Glutamine Drink je vhodný jak k budování čisté svalové hmoty, tak k jejímu udržení v rýsovacím období. Neobsahuje ani gram cukru. Velice rychle se rozpouští a nepění. Tento produkt je navržen pro maximální anabolizaci během tréninku a také k okamžitému zastavení nočního katabolizmu. Jeho využití má tedy smysl zejména během tréninku a ráno nalačno.

2x 100% INSTAnTNÍ SYROVÁTKOVÝ PROTEIN PRVOTŘÍDNÍ KVALITY CFM SUPREME

100% instatní syrovátkový protein prvotřídní kvality vhodný do diety i k nabírání svalové hmoty. CFM Supreme není předimenzovaný (příliš sladký a hustý), tudíž se snadněji tráví a hlavně se tak rychle „neopije“. Obsahuje méně sladidel, aromat a zahušťovadel, a proto je obsah sacharidů a dalších nežádoucích složek menší, než u drtivé většiny proteinů na trhu. Přesto ale chutná výtečně!

2x ŠPIČKOVÝ SYROVÁTKOVÝ HYDROLYZÁT PRO NABRÁNÍ ČÍSTÉ SVALOVÉ HMOTY - HYDRO DH32

Naprostá špička v kvalitě i chuti mezi syrovátkovými hydrolyzáty. Chuťově je HYDRO DH32 jednoznačně o třídu lepší, než jakýkoliv hydrolyzát s tak vysokým stupněm hydrolýzy. Budete mít pochybnosti, zda se opravdu jedná o DH32, tak výborně chutná.

 

2x EXTRA SILNÝ 9-SLOŽKOVÝ TERMOGENNÍ SPALOVAČ TUKU RED THERMO 2CPS

Extra silný 9-složkový termogenní spalovač tuku založený na 100% přírodních extraktech, ovlivňujících metabolizmus tuků. Jedná se o jeden z nejsilnějších spalovačů tuku na trhu. Kombinace všech složek RED Thermo působí již několik minut po podání a výrazně urychluje metabolizmus po celý den, takže využíváte maximální potenciál spalování tuku.

ŠEJKR Grenade 600 ml

Toto není jen obyčejný šejkr. Jedná se o variabilní šejkr s jedinečným designem Grenade. 

Uvnitř těla šejkru naleznete vyjímatelnou část, do které je možné si předem připravit potřebnou dávku Vašeho oblíbeného proteinu či gaineru. Tuto vyjímatelnou část, lze bez problémů uchytit a zajistit k tělu šejkru pomocí závitu.

Na vnitří straně víka šejkru je umístěn praktický zásobník na Vaši denní dávku Grenade kapslí.

Při výrobě tohoto šejkru nebyl použit Bisfenol A (BPA) ani Bis (2-ethylhexyl) ftalát (DEHP).

Lze jej použít pro ohřívání nápojů v mikrovlnce, omývat v myčce na nádobí a je mrazu odolný.

Perfektním dárkem pro aktivně cvičící je Fitness dárek pro sportovce. Nevybrali jste si? Nevadí, podívejte se na naše další dárky pro:

Dárek pro sportovce
Fitness dárek
Dárek pro kulturistu

Zajímavou kategorií na toto téma můžou být Dárky pro nabírání svalové hmoty. Inspiraci také můžete najít v našem FIT BLOGU v článku 3 tipy na dárek pro sportovce nebo článku Super dárek pro sportovce. Univerzální dárky najdete v kategorii dárek pro muže nebo dárek pro ženu

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.