Dárkový balíček rostlinný BIO protein

11 hodnocení
 
 
  • 1 z 7

Dárkový balíček rostlinný protein je skvělým dárkem pro všechny, kdo aktivně výkonnostně cvičí. Rostlinný protein je unikátním vysokým množstvím BCAA aminokyselin (s rozvětveným řetězcem). Na rozdíl od ostatních aminokyselin, které jsou metabolizovány v játrech, jsou zpracovávány přímo ve svalech a podílí se tak významně na stavbě svalové tkáně. Dárkový balíček obsahuje 80% hrachový BIO protein, 80% rýžový BIO protein, 46% konopný protein a 73% super vegan BIO protein.

Dostupnost PRODEJ SKONČIL
1 799 Kč
Značka FITBO.CZ
Kategorie Dárek pro sportovce
 

Obsah složení dárkového balíčku rostlinný BIO protein

 Dárkový balíček obsahuje celkem 7 položek, 4 různé produkty:

  • 1x Dárkové balení v luxusním dárkovém papíru s maxi rozetou
  • 1x Brandovaný oranžový box FITBO
  • 1x Originální dárkové přání FITBO - Hodně štěstí, zdraví, síly a imunity
  • 1x 80% hrachový BIO protein
  • 1x 80% rýžový BIO protein
  • 1x 46% konopný protein
  • 1x 73% super vegan BIO protein

 

ROSTLINNÝ-PROTEIN-DO-TEXTU

Celý dárek je zabalen do luxusního dárkového balícího papíru ozdobeného MAXI zlatou rozetou. Výrobky jsou umístěny v oranžovém boxu FITBO, který je vystlán pelaspanem a dřevitou vlnou nebo Sizzlepakem v tmavě hnědé barvě (chocolate), takže na cestě jsou dárečky jako v bavlnce. Přepravní krabice je vystlána kombinací bublinkové fólie s pelaspanem, aby se minimalizovalo riziko poškození při přepravě.

luxusni-darkove-baleni

originální FITBO přání pro osobní vzkaz

Součástí každého FITBO balíčku je i originální přání Hodně štěstí, zdraví, síly a imunity, na které můžete napsat osobní vzkaz obdarovanému. Přáníčko je vždy přiložené vedle dárkového balíčku v rozlepené FITBO obálce. Přání je tištěno na FSC® certifikovaný papír se 100% obsahem recyklovaných vláken. Chcete přidat k dárkovému boxu jiné originální přání z naší nabídky? Stačí si přáníčko dle vlastního výběru přidat do nákupního košíku společně s dárkovým košem FITBO.

osobni-vzkaz-pranickoHRACHOVÝ 80% BIO PROTEIN

Hrachový protein je proto ideální potravinou pro vegany a vegetariány, protože BCAA aminokyseliny jsou obsaženy hlavně v mase. Z rostlinných zdrojů v dýňovém semínku, kešu oříšcích, pohance a hnědé rýži. Ostatní luštěniny obsahují poměrně malé množství BCAA.

hrachovy-protein

RÝŽOVÝ 80% BIO PROTEIN

Rýžový protein obsahuje BCAA aminokyseliny (čili s rozvětveným řetězcem), mezi než patří valin, leucin a izoleucin. Obsahuje jich sice o něco méně než hrachový protein, ale oproti němu je naopak bohatý na methionin, což je esenciální aminokyselina, která se vyskytuje velmi omezeně v luštěninách.

ryzovy-protein

KONOPNÝ 46% PROTEIN

Konopný protein obsahuje ve vyváženém množství všechny esenciální aminokyseliny, včetně BCAA aminokyselin a methioninu. Konopný protein se získává rozmělněním semínek konopí setého způsobem, kdy složka velmi dobře stravitelného proteinu je zvýšena na 46 %. Tento druh konopí je prostý THC, což je aktivní látka marihuany. Proto konzumací konopného proteinu nemůže dojít ke změnám v těle a vědomí.

konopny-protein

SUPER VEGAN 73% BIO PROTEIN

Super Vegan Protein je unikátní směsí tří rostlinných proteinů: konopného, hrachového a rýžového. Speciální receptura kombinuje tyto proteiny v ideálním poměru s ohledem na množství jednotlivých esenciálních aminokyselin. Jedná se tudíž o kompletní protein, jelikož nejen obsahuje všechny nezbytné AMK, ale zároveň je dodává v poměru, který odpovídá potřebám lidského těla.

vegan-protein

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.