Dárky pro bolavá kolena, klouby a unavené svaly

Dárek pro bolavá kolena s Alavis Triple BlendDárkový balíčky pro bolavá kolena, klouby a unavené svaly obsahuje mix suplementů, které vás postaví na nohy.

Koš obsahuje směsici glukosaminu + chondroitinu + MSM (základní kloubní výživa), šumivé tablety vápníku, hořčíku a zinku, echinaceu, vitamín C, hořčík s vitamínem D a žraločí chrupavku (komplex mukopolysacharidů obsahující glukosamin a chondroitin sulfát, tělu vlastní látky, které jsou jednou z hlavních složek kloubních chrupavek, pojivové tkáně, která je součástí pohybového ústrojí).

Dárkový balíček je velmi populární jako dárek pro babičku nebo dědečka. Dárkové balení kloubní výživy a podpory pohybového ústrojí ocení všichni, kteří mají mírně pokročilejší věk nebo bojují s některým kloubním onemocněním.

Vyzkoušejte naše nové dárky s Alavis Triple Blend Extra silným (kloubní výživa pro koně, která má opravdu koňskou sílu) nebo s Alavisem pro lidi - Dárek na bolavá kolena a klouby s Barny‘s Triple Blend Extra Silným.

Najít inspiraci, jaký originální dárek koupit k narozeninámvýročí nebo z lásky, můžete i v našich dalších kategoriích: dárek pro mužedárek pro ženu. Chcete-li si vybírat z co největšího počtu dárků, můžete navštívit všechny dárkové balíčky.

 

Tato kategorie je zatím prázdná. Dejte nám ještě chviličku, než jsem doplníme všechny produkty...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.