Dárek pro kolegu k narozeninám

1 hodnocení
 

Dárek pro kolegu k narozeninám s výhrou až 1.500.000 Kč. To kolegovi udělá radost ;-)

Parádní, ideální a originální dárek pro kolegu nebo kolegyni v práci, když slaví narozeniny, výročí ve firmě nebo odchází z práce, ať už na mateřskou nebo někam jinam, na zkušenou.

A proč je za nás tento dárek tak super a udělá kolegovi nebo kolegyni obrovskou radost? Obsahuje základní skladbu vitamínů a minerálů, které váš kolega potřebuje k tomu, aby mu nebo ji fungovalo správně zdraví. Dárek obsahuje omega-3 mastnou kyselinu (rybí olej), která podporuje správné fungování mozku. Hořčík zase přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k udržení normální psychické činnosti. Podporuje snížení míry únavy a vyčerpání.

A kolegové jistě ocení, když dostanou dárek na podporu zdraví a vitality. No a k tomu dostane váš kolega nečekaný dárek. 

 

899 Kč
Značka FITBO.CZ
Kategorie Dárky pro zaměstnance a kolegy v práci
Zvolte variantu
Dárkové balení zlaté Luxusní dárkové balení ZLATÉ PRODEJ SKONČIL 899 Kč
Dárkové balení černé spirály Luxusní dárkové balení ČERNÉ SPIRÁLY PRODEJ SKONČIL 899 Kč
Dárkové balení tmavě fialové Baroko Luxusní dárkové balení FIALOVÉ BAROKO PRODEJ SKONČIL 899 Kč
Dárkové balení červená srdíčka Luxusní dárkové balení ČERVENÁ SRDÍČKA PRODEJ SKONČIL 899 Kč
Dárkové balení červené zlatá hvězda Luxusní dárkové balení ČERVENÉ - ZLATÁ HVĚZDA PRODEJ SKONČIL 899 Kč
 

OBSAH DÁRKU pro kolegu k narozeninám

Dárek k narozeninám pro kolegu je skvělou kombinací dárků, které chce každý kolega dostat. Dostanete základní mix vitamínů a minerálů, Omega-3 rybí olej a k tomu dostanete šanci vyhrát 3 výhry s možností výhry až 1.500.000 Kč.

Dárek je luxusně zabalený, udělá tak radost svým vzhledem i obsahem kolegovi i vašemu šéfovi nebo nadřízenému.

 • 1x Dárkové balení v luxusním dárkovém papíru s MAXI rozetou
 • 1x Originální dárkové přání FITBO - Hodně štěstí, zdraví, síly a imunity - tištěno na FSC® certifikovaný papír se 100% obsahem recyklovaných vláken
 • 1x Multivitamin s minerály (30 významných složek v jedné tabletě) - 30 tablet + 7 ZDARMA
 • 1x Biologicky aktivní Omega 3 - Rybí olej 1000 mg - EPA + DHA MG - 30 tobolek + 7  ZDARMA
 • 1x MedPharma Hořčík 300 mg + vitamin D3 - 30 tablet + 7 ZDARMA
 • Stírací los s hlavní výhrou až 30.000 Kč
 • Stírací los v sobě ukrývá výhru až 150 tisíc korun
 • Stírací los s možností výhry až 1.500.000 Kč

Stírací losy jsou od Sazky a výhru si můžete vybrat na každé poště nebo prodejním místě SAZKY.

Chcete přesně vědět, z čeho všeho se skládá dárkový balíček FITBO? Přečtěte si náš článek, kde najdete vše o složení dárku od nás.

Dárek pro kolegu k narozeninám

LUXUSNÍ DÁRKOVÉ BALENÍ V DÁRKOVÉM PAPÍRU + MAXI ROZETA

Celý dárek je zabalen do luxusního dárkového balícího papíru ozdobeného MAXI zlatou rozetou. Produkty jsou umístěny v oranžovém boxu FITBO, který je vystlán pelaspanem a SizzlePakem v tmavě hnědé barvě (chocolate), takže na cestě jsou dárečky jako v bavlnce. Přepravní krabice je vystlána kombinací bublinkové fólie s pelaspanem, aby se minimalizovalo riziko poškození při přepravě.

Luxusní dárkové balení

originální FITBO přání pro osobní vzkaz s pětikorunou pro štěstí

Součástí tohoto FITBO balíčku je i originální přání Užij si tenhle dárek, možná v něm najdeš 1.000.000 Kč, na které můžete napsat osobní vzkaz obdarovanému. Přáníčko je vždy přiložené vedle dárkového balíčku v rozlepené FITBO obálce. Součástí tohoto přáníčka je i nalepená pětikoruna pro štěstí a možnost okamžitého seškrábání výherních losů.

Přání je tištěno na FSC® certifikovaný papír se 100% obsahem recyklovaných vláken. Chcete přidat k dárkovému boxu jiné originální přání z naší nabídky? Stačí si přáníčko dle vlastního výběru přidat do nákupního košíku společně s dárkovým košem FITBO.

Přání Užijte si tento dárek

 

Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na další dárky pro kolegy v práci, nebo hledáte-li dárek pro muže, podívat se na dárek pro kolegu, v případě něžného pohlaví navštivte dárek pro ženu, resp. dárek pro kolegyni.

Vyrábíme dárky pro zdraví, sílu, krásu, imunitu a dlouhověkost. Snažíme se, aby naše dárky a produkty byly maximálně funkční, dělaly radost a vždy splnili, nebo ještě lépe předčili Vaše očekávání.

Přejeme si, aby naši zákazníci byli na 100% spokojení. Pakliže budete mít nápad, připomínku nebo tip na nový dárkový koš nebo produkt, který můžeme nabízet, neváhejte nás kontaktovat.

MANIFEST FITBO.CZ

 • Komponenty v dárkových koších kombinujeme vždy tak, aby plnili proklamaci, která je uvedená v názvu nebo je zřejmá z popisku výrobku.
 • Vybíráme vždy jen kvalitní produkty, které svým složením, nutričními hodnotami, chutí, vzhledem i konzistencí tvoří vrchol v nabídce českého trhu
 • Každý dárkový balíček balíme s maximální poctivostí, péčí a láskou. Víme, že je to dárek, ať už pro Vás nebo pro Vašeho blízkého. Chceme, abyste byli nadšeni a chceme překonat Vaše očekávání

Pevně věříme, že díky permanentnímu a kontinuálnímu zlepšování budeme dělat více radosti, zdraví, krásy, imunity a dlouhověkosti novým i stále se vracejícím zákazníkům

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.