Buď jako proton vždy pozitivní

2 hodnocení
 
 

Originální univerzální dárkové přání Buď jako proton vždy pozitivní. Jak někomu zvednout náladu, nebo ho udržet na jeho stále pozitivní vlně? Zkuste toto přání a přidat k němu osobní vzkaz.

Přání je o velikosti A6 je tištěno na FSC® certifikovaný papír se 100% obsahem recyklovaných vláken.

Obálky jsou též z hnědého recyklovaného papíru a obaly, ve kterých jsou přáníčka chráněna, jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu, a proto jsou plně biologicky odbouratelné a kompostovatelné.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
23.5.2019
69 Kč    
Značka Chaukiss
Kategorie PřáníčkaPřání k 20. narozeninám pro muže, Přání k 25. narozeninám pro muže, Zobrazit další kategoriePřání k 30. narozeninám pro muže, Přání k 33. narozeninám pro muže, Přání k 35. narozeninám pro muže, Přání k 40. narozeninám pro muže, Přání k 45. narozeninám pro muže, Přání k 50. narozeninám pro muže, Přání k 55. narozeninám pro muže, Přání k 60. narozeninám pro muže, Přání k 65. narozeninám pro muže, Přání k 70. narozeninám pro muže, Přání k 75. narozeninám pro muže, Přání k 80. narozeninám pro muže, Přání k 85. narozeninám pro muže, Přání k 90. narozeninám pro muže
 

K přáníčku patří originální dárek

Nezapomínejte, že každé krásné originální přání si zaslouží krásný dárek. Podívejte se na naši nabídku, nabízíme dárek pro muže, dárek pro ženu. Vybírat můžete i podle příležitostí, např. dárek k narozeninám nebo dárek k Vánocům.

A když těch dárkových balíčků bude na vás hodně, zkuste nakouknout do nové kategorie tip na dárek.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.