Barnys, výrobce kloubní výživy

Barnys logo - logo výrobce Alavisu pro lidiBarnys je původem kanadská společnost, která je známá jako výrobce kloubní výživy označovanou jako Alavis pro lidi, konkrétně se samozřejmě jedná o Barnys Triple Blend Extra Silný.

V nabídce máme Barnys Triple Blend Extra Silný 200 gBarnys Triple Blend Extra Silný 700 g.

Popis společnosti převzat z webu výrobce

Dle recenzí, ohlasů zákazníků a ohlasů z lékáren je Barny's ve svém segmentu nejlépe vnímaná značka.

Majitelem ochranné známky Barny‘s je kanadská společnost Nova Coast Inc., která patří do skupiny Pharma United Canada.

Název Barny‘s se v průběhu mnoha let stal označením kvality nutraceutických přípravků (v ČR doplňků stravy). Barny‘s však v sobě skrývá mnohem více než jenom kvalitní suroviny a profesionální farmaceutickou výrobu. Je to v první řadě vědecký výzkum, který nám pomáhá být mezi nejlepšími v oboru.

Výsledkem naší práce jsou například zcela nové přírodní farmakologické látky jako je patentovaný Celadrin® na klouby a nebo patentovaná látka s proti-rakovinovými vlastnostmi Inocell™. V současné době se náš výzkum soustředí na přípravky zcela nové generace, kde se uplatní nejmodernější technologie (mikronizované formy účinných látek a liposomy). Výsledkem budou přípravky Barny‘s zcela nové generace, které posunou už i tak naši vysoko položenou laťku ještě výše.

To všechno má jen jeden cíl a tím je spokojený zákazník. Jsme hrdí na skutečnost, že Barny‘s patří k vaší oblíbené značce a že se k nám opakovaně vracíte.

Oficiální stránky výrobce Barnys: www.barnys.cz/cs/

Související odkazy, které by vás mohly zajímat:

Žádné produkty značky Barnys, výrobce kloubní výživy nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení