Barnys, výrobce kloubní výživy

Barnys logo - logo výrobce Alavisu pro lidiBarnys je původem kanadská společnost, která je známá jako výrobce kloubní výživy označovanou jako Alavis pro lidi, konkrétně se samozřejmě jedná o Barnys Triple Blend Extra Silný.

V nabídce máme Barnys Triple Blend Extra Silný 200 gBarnys Triple Blend Extra Silný 700 g.

Popis společnosti převzat z webu výrobce

Dle recenzí, ohlasů zákazníků a ohlasů z lékáren je Barny's ve svém segmentu nejlépe vnímaná značka.

Majitelem ochranné známky Barny‘s je kanadská společnost Nova Coast Inc., která patří do skupiny Pharma United Canada.

Název Barny‘s se v průběhu mnoha let stal označením kvality nutraceutických přípravků (v ČR doplňků stravy). Barny‘s však v sobě skrývá mnohem více než jenom kvalitní suroviny a profesionální farmaceutickou výrobu. Je to v první řadě vědecký výzkum, který nám pomáhá být mezi nejlepšími v oboru.

Výsledkem naší práce jsou například zcela nové přírodní farmakologické látky jako je patentovaný Celadrin® na klouby a nebo patentovaná látka s proti-rakovinovými vlastnostmi Inocell™. V současné době se náš výzkum soustředí na přípravky zcela nové generace, kde se uplatní nejmodernější technologie (mikronizované formy účinných látek a liposomy). Výsledkem budou přípravky Barny‘s zcela nové generace, které posunou už i tak naši vysoko položenou laťku ještě výše.

To všechno má jen jeden cíl a tím je spokojený zákazník. Jsme hrdí na skutečnost, že Barny‘s patří k vaší oblíbené značce a že se k nám opakovaně vracíte.

Oficiální stránky výrobce Barnys: www.barnys.cz/cs/

Související odkazy, které by vás mohly zajímat:

Žádné produkty značky Barnys, výrobce kloubní výživy nebyly nalezeny...