Ancient+Brave Inspired Brain Collagyn® 250g (Směs pro tvorbu kolagenu - Mozek)

Neohodnoceno
Značka: Ancient+Brave
999 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
30.5.2022
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

CO JE INSPIRED BRAIN COLLAGYN® ?
INSPIRED BRAIN COLLAGYN® je komplex 100% rostlinných složek pro tvorbu kolagenu a zároveň dvaadvacetisložkový(!) metabolický optimizér. Je sestavený ve Velké Británii ztěch nejčistších přírodních zdrojů produkovaných etickou cestou. Doplněk je optimalizován pro konzumaci na začátku dne, během dne, před i po tréninku, a je určený pro podporu těchto oblastí:
- Formování kolagenu
- Duševní kondice
- Nálada
- Soustředění
- Odolnost vůči stresu
Nevyhovuje vám živočišný zdroj kolagenu? Vyzkoušejte rostlinný komplex pro podporu jeho tvorby! A rovnou takový, který vyniká mezi ostatními. Inspired Brain Collagyn® je unikátní komplex výhradně rostlinných složek určených pro efektivní podporu formování kolagenu – stavební látky pro svaly, šlachy a pojivové tkáně a sliznice.
Všechny tři doplňky COLLAGYN jsou navržené pro co největší účinnost tak, že se téměř vyrovnají aminokyselinovému profilu živočišného kolagenu. A navíc obsahují látky pro další podporu organismu.
Na rozdíl od běžných veganských doplňků sobsahem kolagenových prekurzorů COLLAGYN neobsahuje pouze bílkovinu, kterou musí tělo nejdříve zpracovat, ale v prvé řadě volné (pro organismus přirozené) formy aminokyselin. Ty tělo přímo využije a jejich účinek je navíc podpořen komplexem synergních látek – bylinek sochranným účinkem, mikronutrientů pro podporu stavu pokožky a rostlinných proteinů.
INSPIRED BRAIN COLLAGYN®se celkem skládá ze sedmnácti složek:
1.L-glycin= tvoří 1/3 kolagenové molekuly
2-3.L-prolina L-hydroxyprolin= dohromady tvoří cca 23 % kolagenové molekuly
4.L-arginin= přímá podpora syntézy kolagenu, součást kolagenové molekuly
5.L-alanin= přímá podpora syntézy kolagenu, součást kolagenové molekuly
6.Cizrnový protein= obsah širokého aminokyselinového spektra
7.Hrachový protein= obsah širokého aminokyselinového spektra
8.Protein zhnědé rýže= obsah širokého aminokyselinového spektra
9.Vitamín D3 (cholekalciferol)= bioaktivní forma
10.L-cholin bitartrát=bioaktivní forma
11.Vitamín C= bioaktivní forma
12.Avokádová šťáva vprášku= antioxidant
13.Extrakt zbílého čaje= bohatý na flavanoly a polyfenoly
14.Inulin zkořene čekanky= zdroj vlákniny
15.Extrakt zhlohu= bohatý na flavanoly a polyfenoly
16.Volně rostoucí řasa Kelp= zdroj minerálů vpřírodních formách
Složky specificky obsažené v INSPIRED BRAIN COLLAGYN®
17.Ashwaganda= adaptogenní rostlina
18.Kardamom= přírodní flavonoid
19.Skořice= metabolický optimizér
20.Kurkuma= antioxidant
21.Zázvor= antioxidant
22.Černý pepř= vstřebání ostatních látek
VČEM JE ROZDÍL?
+ Prémiová kvalita
+ Celkem dvacet dva bioaktivních složek
+ Aditivum volných forem strukturálních aminokyselin
+ Špičkový rostlinný (veganský) ekvivalent živočišného kolagenu + komplexní metabolický optimizér
+ Etická a šetrná produkce
+ 100% přírodní složení
+ Akreditovaná kvalita: Soil Association
+ GMO free
+ rBGH/rBST free
+ Gluten free (bez lepku)
+ Sugar free (bez cukru)
+ NO Big agrobusiness
Který COLLAGYN® zvolit?
Všechny tři doplňky COLLAGYN jsou zaměřené na podporu formování kolagenu a lze je využít jako podporu optimalizace hmotnosti. Základní složky (volné formy aminokyselin (L-glycin, L-prolin, L-hydrocyprolin, L-alanin a L-arginin zveganských zdrojů), pufrovaný vitamín C, jód zmořských řas, cholin zpřírodního fermentovaného zdroje, cholin zfermentovaného zdroje, vitamín D3 zřasy algae, bílý čaj a extrakt zhlohu) mají všechny tři doplňky stejné, jemně se však odlišují vobsahu dalších složek. Podle vašeho zaměření tak můžete vybírat mezi podporou sportovního výkonu, vzhledu nebo duševního výkonu.
NAKED BODY COLLAGYN® = rostlinné zdroje pro tvorbu kolagenu + energie
RADIANT BEAUTY COLLAGYN = rostlinné zdroje pro tvorbu kolagenu + krása
INSPIRED BRAIN COLLAGYN® = rostlinné zdroje pro tvorbu kolagenu + koncentrace
DOPLNĚK OBSAHUJE HLAVNÍ ZAMĚŘENÍ BONUS NAVÍC KDY PRO KOHO
Rostlinné zdroje kolagenu + energie
Kondice, klouby, vazy,
optimalizace
hmotnosti, energie.
Energetický
Metabolismus
+ vitalita
Aktivní
životní
styl +
sport
Pro ženy
i muže
Rostlinné zdroje
kolagenu + krása
Kondice,
klouby, vazy,
optimalizace
hmotnosti,
kůže, vlasy.
Pokožka,
regenerace
+ předčasné
stárnutí.
Vhodné
při práci, studiu,
Aktivní
životní
styl, sport
Zejména
pro ženy
INSPIRED BRAIN COLLAGYN®
Rostlinné zdroje
kolagenu + koncentrace
Kondice,
klouby, vazy,
optimalizace
hmotnosti, koncentrace.
Soustředění + koncentrace + rovnováha
Vhodné
při práci, studiu

Pro muže i ženy
PRERUŠOVANÝ PŮST + OPTIMALIZACE HMOTNOSTI A VITALITY
Inspired Brain Collagyn® lze užívat samostatně a nebo jako součást přerušovaného půstu podle tzv. Brave Metody. Zde stačí pouze zkombinovat sTRUE MCT.
Prerušovaný půst je velmi stará metoda stravování postavená na konceptu cyklování většího časového okna bez jídla a menšího časového s jídlem. Průzkumy i osobní zkušenost autorů Brave Metody jasně prokazuje, že prerušovaný půst má jasné pozitivní účinky související s fyzickou i psychickou kondicí, optimalizací tělesné hmotnosti, optimalizací metabolizmu a duševními schopnostmi. Díky prerušovanému půstu je možné doslova resetovat metabolismus – díky tomu, že tělu umožníme přestávku od neustálého trávení jídla, mu dáme prostor pro regeneraci. Výrazně se tak po všech stránkách zvedne Vaše kondice.
100% ROSTLINNÁ (VEGANSKÁ) VARIANTA METODY BRAVE
Metoda Brave je specifický typ přerušovaného půstu vhodný úplně pro každého, zejména však pro jedince se sedavým způsobem zaměstnání, popř. pro jedince cca nad 30 let, kdy je vhodné s přibývajícím věkem produkt preventivně aplikovat k doplnění důležitých pojivových aminokyselin (kůže, vazy, klouby). Zatímco některé půstové programy jsou příliš náročné, Metoda Brave je určena pro každodenní použití, každého jedince a bez nějaké složitější přípravy. Podrobný popis naleznete zde.
Cílem je:​
+ Optimalizovat tělesnou hmotnost
+ Pomoci metabolizmu při opravě a obnově pojivových tkání, pokožky a vaziv
+ Pomoci metabolismu při očistě
+ Cítit se lépe po fyzické i psychické stránce
+ Posílit duševní kondici
Jak na to
Pokud jste jedli naposledy v 19:00 a další jídlo si dáte v 7:00 ráno, je to skvělé – máte za sebou 12ti hodinový půst. My doporučujeme toto časové okno prodloužit na 14 až 16 hodin. A opakovat během 3 až 7 dnů po celý týden. Pro vyhnutí se pocitu hladu stačí využít naše směsi. Velmi decentně vás zasytí a pomohou metabolismu pracovat delší dobu bez nežádoucích výkyvů. Budete se díky nim cítit lépe.
Postup
Poslední lehké jídlo večer v 19:00 hod. Následně ráno namísto snídaně:
Varianta č.1: tato varianta je vhodná pro všechny jedince, kteří jsou zvyklí pouze na malou a lehkou snídani, popř. pro jedince, kteří snídani vynechávají, protože i zde má směs svůj význam vzhledem k optimalizaci a restartu metabolizmu.
Základní směs: 1,5 čajovélžičky Collagynu (Dávkování upraveno dle legislativy ČR. Originální etiketa výrobce doporučuje 3 lžičky)a 250 ml horkého/studeného rostlinného mléka nebo vody.
  • Další jídlo nejdříve v9:00
  • Postupně posuňte na 11:00
Varianta č.2: tato varianta je vhodná pro všechny jedince, kteří jsou zvyklí na vydatnější ranní snídani.
Základní směs: 1,5 čajovélžičky Collagynu (Dávkování upraveno dle legislativy ČR. Originální etiketa výrobce doporučuje 3 lžičky), 1 lžičku True MCT a 250 ml horkého/studeného rostlinného mléka nebo vody. Dávku True MCT lze následně po otestování bezproblémového trávení zvýšit na 2 čajové lžičky.
  • Další jídlo nejdříve v9:00
  • Postupně posuňte na 11:00
Pozn.: Přerušované půsty patří v současnosti v celosvětovém měřítku k nejzdravějším a nejšetrnějším metodám hubnutí, vitalizace a optimalizace metabolizmu (1,2,3). Po uvedenou dobu přerušovaného půstu dostává tělo optimální prostor pro restart, vitalizaci a detoxikaci. V rámci Brave Metody se jedná o šetrnou a zdravou metodu v pravidelných intervalech po dobu 14 až 16 hodin, doplněnou klasickou vyváženou dietou, tedy zdravou komplexní stravou během dne = zlatá střední cesta v dlouhodobém horizontu.
O značce Ancient Brave
S Ancient Brave si dopřejete luxus křišťálově čistých a zároveň maximálně účinných produktů, vycházejících ze starobylých znalostí o efektivním stravování. Ty nabízí etickou a zdravou alternativu k současnému trendu radikálních diet, které mají vdlouhodobém měřítku devastující účinek na organismus. S Ancient Brave přirozeným způsobem a bez újmy na zdraví optimalizujete hmotnost, ale také znova nastartujete optimální fyzickou i psychickou kondici. Za kvalitou prémiové britské značky stojí dvě úspěšné ženy: Annelie Whitfieldová uznávaná hollywoodská kaskadérka, která se posledních 15 let věnuje naturopatii a léčbě bylinkami a Kate Prince, která je zkušeným mediálním specialistou. Značka Ancient Brave patří vsoučasné době kabsolutní špičce na britském trhu vrámci prémiového sortimentu zaměřeného na kvalitu a náročného zákazníka.
Balení: 250 g
Dávkování: smíchejte 5 g (cca 1,5 čajové lžičky) se 150 ml horkého nebo studeného rostlinného mléka, vody, nebo jen přidejte do smoothie. Balení obsahuje 25 dávek. (Dávkování upraveno dle legislativy ČR. Originální etiketa výrobce doporučuje 10 g). Spotřebujte do 60 dní po otevření.
Upozornění: Obsahuje sáček absorbující vlhkost - nekonzumovat! Skladujte na chladném, suchém, tmavém místě, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Těhotné a kojící ženy, konzultujte užití s lékařem. Pokud užíváte pravidelně léky, konzultujte užití s lékařem. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů a lepku.Vhodné pro vegany.

Výživové údaje:
Počet dávek v balení 25 x 5 g
1 dávka 5 g (% RHP**)
L-glycin
500 mg
L-prolin
250 mg
L-hydroxyprolin*
250 mg
L-arginin*
175 mg
L-alanin*
125 mg
Jod
z volně rostoucí řasy Kelp (Ascophyllum nodosum)
75 µg(50 % RHP)
Vitamín C
112 mg (140 % RHP)
Vitamín D3*
20 µg (400 % RHP)
*zdroj fermentace. **RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
Složení v 5 g: cizrnový protein, inulin z kořene čekanky, L-glycin (500 mg), ashwagandha (Withania somnifera), šťáva z avokáda v prášku, L-prolin* (250 mg), L-hydroxyprolin* (250 mg), L-arginin* (175 mg), volně rostoucí řasa Kelp (Ascophyllum nodosum) - poskytuje 75 µg jodu (50 % RHP), vitamín C (askorbát hořečnatý) 112 mg (140 % RHP), L-alanin* (125 mg), kardamom, skořice, L-cholin bitartrát* - poskytuje 42 mg cholinu, kurkuma, hrachový protein, protein z hnědé rýže, zázvor, černý pepř, extrakt z bílého čaje, extrakt z hlohu (Crataegus) 25 mg, vitamín D3* (cholekalciferol) 20 µg (400 % RHP). *zdroj fermentace. RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.

Doplněk stravy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kloubní výživa
Značka: Ancient+Brave
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení