ZLEVNILI JSME DOPRAVU !!!

Ancient+Brave Coffee + Grass Fed Collagen 250g

Neohodnoceno
Značka: Ancient+Brave
649 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.8.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

CO JE COFFEE + GRASS FED COLLAGEN ?
Coffee + Grass Fed Collagen je šestisložkovýmetabolický optimizér, sestavený z těch nejčistějších přírodních zdrojů produkovaných etickou cestou. Premiová kvalita a kompozice produktu je optimalizována pro ideální začátek dne a to jak v rámci účinného prodloužení přerušovaného půstu (Metoda Brave), tak pro posílení, vitalizaci a restart organismu v rámci standardního režimu, nebo před zahájením jakékoliv fyzické aktivity (vyvážená a účinná stimulace). Jedinečnou chuť výběrové brazilské kávy si můžete vychutnat vevysoce účinné synergní směsi, která se skládá zšesti bioaktivních složek:
 1. BIO káva z Brazílie= okamžitá stimulace nervového systému = mysli i těla

 2. Grass fed kolagenní peptidy z Brazílie= stavební látka pro pokožku, nehty, vlasy, pojivové tkáně, sliznice (2000 mg v dávce)

 3. BIO RAW kakao z Peru= superantioxidant, zdroj mnoha minerálů a antioxidačních látek

 4. BIO sibiřský ženšen= adaptogen, podpora celého organismu v dlouhodobé perspektivě

 5. BIO pampeliška= regenerace

 6. BIO baobab= zdroj vitamínu C + superantioxidant

Naše sofistikovaná směs bohatá na bioaktivní grass-fed kolagenní peptidy má výraznou ořechovou chuť (s náznaky třešní a čokolády) a je přeplněná živinami včetně regeneračního sibiřského ženšenu a jemně sladkého syrového kakaa s vysokým obsahem theobrominu.

Grass Fed True Collagen je krystalicky čistý hydrolyzát kolagenu pocházejícíod volně pasoucích se krav krmených travou v rámci tradičních farmářských chovů. Jedná se o produkt z ekologického zemědělství sminimální uhlíkovou stopou. Kizolaci a následné enzymatické hydrolýze kolagenu je využit šetrný výrobní proces. Výsledkem je výběrový hydrolyzát kolagenu, který vzhledem ke své kvalitě a čistotě jen těžko hledá konkurenci.
V Ancient Brave Coffee + Grass Fed Collagen nenajdete žádná umělá sladidla, barviva, konzervanty, ani jiné umělé látky, které se v přírodě přirozeně nevyskytují. Jde o doplněk složený výhradně z přírodních složek.
V ČEM JE ROZDÍL?
+ Prémiová kvalita
+ Celkem šest bioaktivních složek: BIO brazilská mletá káva 65 %, grass-fed kolagen 20 %, BIO RAW kakao, BIO sibiřský ženšen, pražený kořen z BIO pampelišky, BIO baobab
+ Etická a šetrná produkce (udržitelné –ekologické zemědělství)
+ 100% přírodní složení
+ Akreditovaná kvalita: Soil Association
+ GMO free
+ rBGH/rBST free
+ Gluten free (bez lepku)
+ Sugar free (bez přidaného cukru)
+ NO Big agrobusiness
PROČ UŽÍVAT COFFEE+ GRASS FED COLLAGEN ?
Ranní šálek kávy je oblíbeným rituálem každého z nás – efektivně povzbuzuje mysl i tělo. Když k tomupřidáme ještě další složky, které dovedou posílit organismus a poskytnout mu palivo, získáme komplexní nápoj, který tělo vitalizuje, zároveň jej však nevysává. Dohromady tyto složky dávají plnohodnotný nápoj vhodný pro začátek dne jako náhrada stravy v rámci metody přerušovaného půstu (Metoda Brave), nebo jednoduše před zahájením fyzické aktivity pro optimální stimulaci.
+ Povzbuzuje, vyživujea vitalizuje
+ Vyvážená a čistá stimulace před zahájením fyzického výkonu
+ Prodlužuje a optimalizuje periodu přerušovaného půstu (Brave Metoda)
+ Vhodný do diety, keto diety a paleo diety
Dostupné také v balíčku pro přerušovaný půst.
PŘERUŠOVANÝPŮST - OPTIMALIZACE HMOTNOSTI A VITALITY
Coffee + Grass Fed Collagen lze užívat samostatně a nebo jako součást přerušovaného půstu podle tzv. Brave Metody. Prerušovaný půst je velmi stará metoda stravování postavená na konceptu cyklování většího časového okna bez jídla a menšího časového s jídlem. Průzkumy i osobní zkušenost autorů Brave Metody jasně prokazuje, že prerušovaný půst má jasné pozitivní účinky související s fyzickou i psychickou kondicí, optimalizací tělesné hmotnosti, optimalizací metabolizmu a duševními schopnostmi. Díky prerušovanému půstu je možné doslova resetovat metabolismus – díky tomu, že tělu umožníme přestávku od neustálého trávení jídla, mu dáme prostor pro regeneraci. Výrazně se tak po všech stránkách zvedne Vaše kondice.
Tento typ stravování je vhodný zejména pro moderního člověka se sedavým zaměstnáním a především platí, že narozdíl od všemožných drastických diet nijak nedevastuje organismus. Optimalizace tělesné hmotnosti je vítaným průvodním jevem přerušovaného půstu, avšak není jejím jediným cílem. Tím je posílení celkové tělesné i psychické kondice.
PŘERUŠOVANÝPŮST A METODA BRAVE
Metoda Brave je specifický typ přerušovaného půstu vhodný úplně pro každého, zejména však pro jedince se sedavým způsobem zaměstnání, popř. pro jedince cca nad 30 let, kdy je vhodné s přibývajícím věkemprodukt preventivně aplikovat k doplnění důležitých pojivových aminokyselin (kůže, vazy, klouby).Zatímco některé půstové programy jsou příliš náročné, Metoda Brave je určena pro každodenní použití, každého jedince a bez nějaké složitější přípravy. Podrobný popis naleznete zde.
Cílem je:​
+ Optimalizovat tělesnou hmotnost
+ Pomoci metabolizmu při opravě a obnově pojivových tkání, pokožky a vaziv
+ Pomoci metabolismu při očistě
+ Cítit se lépe po fyzické i psychické stránce
+ Posílit duševní kondici
Proč právě grass fed kolagen a synergní šestisložková směs?
Grass fed kolagenové peptidy jsou tzv. strukturální bílkovinou,jejíž stimulační impakt na metabolizmus je minimální a jejíž hlavní funkcí je obnova strukturálních bílkovin v pojivech(pokožka, hojení ran, svaly, vlasy, nehty, stěna střeva,...).Právě proto jeideální bílkovinou pro přerušovaný půst Metodou Brave, protožeběhem přerušovaného půstu má naše tělo čas obnovovat, čistit a restrukturalizovat.Synergní směs zase napomáhá při restartu a revitalizaci organizmu.
Dalším důležitým faktorem je prémiová kvalita produktu, tedy jeho absolutní čistota, bez obsahu umělých sladidel, rezuduí a balastních složek. Pokud se naše tělo čistí, proč mu nedodat jen to nejlepší...
Jak na to
Pokud jste jedli naposledy v 19:00 a další jídlo si dáte v 7:00 ráno, je to skvělé – máte za sebou 12ti hodinový půst. My doporučujeme toto časové okno prodloužit na 14 až 16 hodin. A opakovat během 3 až 7 dnů po celý týden. Pro vyhnutí se pocitu hladu stačí využít naše směsi. Velmi decentně vás zasytí a pomohou metabolismu pracovat delší dobu bez nežádoucích výkyvů. Budete se díky nim cítit lépe.
Postup
Poslední lehké jídlo večer v 19:00 hod. Následně ráno namísto snídaně:
Varianta č.1: tato varianta je vhodná pro všechny jedince, kteří jsou zvyklí pouze na malou a lehkousnídani, popř. pro jedince kteří snídani vynechávají, protože i zde má směs svůj význam vzhledem k optimalizaci a restartu metabolizmu.
 • Základní směs: 2 lžičky Coffee + Collagen nebo Cacao + Collagen a 250 ml horké vody.Směs lze v případě požadavku vyššího příjmu grass fed kolagenu obohatit o 1 až 2 čajové lžíčky Grass Fed True Collagen.
 • Další jídlo nejdříve v 9:00
 • Postupně posuňte na 11:00
Varianta č.2: tato varianta je vhodná pro všechny jedince, kteří jsou zvyklí na výdatnější ranní snídani.
 • Základní směs: 2 lžičky Coffee + Collagen nebo Cacao + Collagen, dále přidat1 čajovou lžičku True MCT a 250 ml horké vody. Dávku MCT lze následně po otestování bezproblémového trávení zvýšitna 2 čajové lžičky. V případě požadavku vyššího příjmu grass fed kolagenu je možné přidat 1 až 2 čajové lžíce Grass Fed True Collagen.
 • Další jídlo nejdříve v 9:00
 • Postupně posuňte na 11:00
Pozn.: Přerušované půsty patří v současnosti v celosvětovém měřítku k nejzdravějším a nejšetrnějším metodám hubnutí, vitalizace a optimalizace metabolizmu (1,2,3). Po uvedenou dobu přerušovaného půstu dostává tělo optimální prostor pro restart, vitalizaci a detoxikaci. V rámci Brave Metody sejedná o šetrnou a zdravou metodu v pravidelných intervalech po dobu 14 až 16 hodin, doplněnou klasickou vyváženou dietou, tedy zdravou komplexní stravou během dne = zlatá střední cesta v dlouhodobém horizontu.
O značce Ancient Brave
S Ancient Brave si dopřejete luxus křišťálově čistých a zároveň maximálně účinných produktů, vycházejících ze starobylých znalostí o efektivním stravování. Ty nabízí etickou a zdravou alternativu k současnému trendu radikálních diet, které mají vdlouhodobém měřítku devastující účinek na organismus. S Ancient Brave přirozeným způsobem a bez újmy na zdraví optimalizujete hmotnost, ale také znova nastartujete optimální fyzickou i psychickou kondici. Za kvalitou prémiové britské značky stojí dvě úspěšné ženy: Annelie Whitfieldová uznávaná hollywoodská kaskadérka, která se posledních 15 let věnuje naturopatii a léčbě bylinkami a Kate Prince, která je zkušeným mediálním specialistou. Značka Ancient Brave patří vsoučasné době kabsolutní špičce na britském trhu vrámci prémiového sortimentu zaměřeného na kvalitu a náročného zákazníka.
Balení: 250 g
Dávkování: Připravte si šálek nápoje ze 2 - 4 odměrek (10 - 20 g) ve French pressu (doporučení výrobce) a 250 ml horké vody. (Pozn.: Dávka 10 g Coffee + Grass Fed Collagen odpovídá množstvím kofeinu jedné klasickénamleté zrnkové kávě, dávka 20 g odpovídá množstvím kofeinu dvojitékávě).Balení obsahuje 25 dávek.
Přerušovaný půst (Metoda Brave): V případě Brave Metody můžete přidat 1 čajovou lžičkuTrue MCTa 250 ml horké vody. Dávku MCT lze následně po otestování bezproblémového trávení zvýšitna 2 čajové lžičky. Další možností jepřidat 1 čajovou lžičkuTrue MCTa 1 čajovou lžíčku kvalitního másla. Směs lze dále obohatit o 1 až 2 čajové lžíce Grass Fed True Collagen.
Příprava kávy ve french pressu:Připravit si šálek naší lahodné kávy s grass-fed kolagenem, sibiřským ženšenem a dalšími složkamiz french pressu je opravdu velmi snadné Do nádoby dáme požadovaný počet odměrek. Následně ji zalijeme vařící vodou, pečlivě promícháme a nádobu přiklopíme horní částí s filtrem. Kávu s kolagenem pak stlačíme asi 2 cm pod hladinu a počkáme necelé 4 minuty. Sítko pak pomalu stlačíme ke dnu, chvíli počkáme a pak už kávu můžeme slít do šálku, všechny důležitéa bioaktivní složky jsou již vyextrahovány.Káva z french pressu se musí vždy slít všechna naráz, nesmíme ji nechat v nádobě se sedlinou.
Upozornění:Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Spotřebujte do tří měsíců po otevření. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.

Výživové údaje:
Počet dávek v balení: 25 x 10 g
100 g
Energetická hodnota
1481 kJ/ 355 kcal
Tuky
9 g
z toho nasycené mastné kyseliny
3,51 g
z toho mononenasycené mastné kyseliny
0,76 g
z toho polynenasycené mastné kyseliny
4,34 g
Sacharidy
22,12 g
z toho cukry
0,5 g
Vláknina
30,05 g
Bílkoviny
31,25 g
Sůl
0,18 g
Složení: bio brazilská káva (65 %), hydrolyzovaný grass fed kolagen (20 %), bio raw kakao z Peru, bio sibiřský ženšen, pražený kořen z bio pampelišky, bio baobab. 80 % obsahu produktu je v bio kvalitě.

Směs k přípravě nápoje s obsahem kávy (zrnková mletá) a s hydrolyzovaným grass fed hovězím kolagenem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spalovače tuků
Značka: Ancient+Brave

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: