Ancient+Brave Balíček 2 (Coffee + Collagen 250g, True MCT 500ml, True Collagen 200g)

Neohodnoceno
Značka: Ancient+Brave
2 297 Kč –13 %
Ancient+Brave Balíček 2 (Coffee + Collagen 250g, True MCT 500ml, True Collagen 200g)
2 297 Kč –13 % 1 999 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
27.10.2021
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Coffee + Collagen 250g, True MCT 500ml, True Collagen 200g
Tento balíček obsahuje tři doplňky určené pro efektivní optimalizaci metabolismu podle Brave Metody:
- COFFEE + GRASS FED COLLAGEN
- TRUE MCT
- TRUE COLLAGEN
CO JE COFFEE + GRASS FED COLLAGEN ?
Coffee + Grass Fed Collagen je šestisložkovýmetabolický optimizér, sestavený z těch nejčistějších přírodních zdrojů produkovaných etickou cestou. Premiová kvalita a kompozice produktu je optimalizována pro ideální začátek dne a to jak v rámci účinného prodloužení přerušovaného půstu (Metoda Brave), tak pro posílení, vitalizaci a restart organismu v rámci standardního režimu, nebo před zahájením jakékoliv fyzické aktivity (vyvážená a účinná stimulace). Jedinečnou chuť výběrové brazilské kávy si můžete vychutnat vevysoce účinné synergní směsi, která se skládá zšesti bioaktivních složek:
 1. BIO káva z Brazílie= okamžitá stimulace nervového systému = mysli i těla

 2. Grass fed kolagenní peptidy z Brazílie= stavební látka pro pokožku, nehty, vlasy, pojivové tkáně, sliznice (2000 mg v dávce)

 3. BIO RAW kakao z Peru= superantioxidant, zdroj mnoha minerálů a antioxidačních látek

 4. BIO sibiřský ženšen= adaptogen, podpora celého organismu v dlouhodobé perspektivě

 5. BIO pampeliška= regenerace

 6. BIO baobab= zdroj vitamínu C + superantioxidant

Detailní popis doplňku naleznete zde.

CO JSOU TO TRUE MCT ?
True MCT jsou prémiové, panensky čisté MCT tukyizolované z výběrových kokosových ořechů a to POUZE za využití 100% čisté vodní páry. To znamená bez použití jakýchkoliv jiných chemickýchrozpouštědel a extrakčních metod, které zanechávají stopová rezidua nežádoucích látek.Kokosy, které prochází náročnou selekcí, jsou pěstovány 100 % udržitelným způsobem v rámci ekologického pěstitelství. Díky tomu si uchovávají absolutní čistotu, unikátní vlastnosti a ohleduplnost k životnímu prostředí, na rozdíl od produktů z palmového oleje.
Detailní popis doplňku naleznete zde.

CO JE GRASS FEDTRUECOLLAGEN?
Grass Fed True Collagen je krystalicky čistý hydrolyzát kolagenu pocházejícíod volně pasoucích se krav krmených travou v rámci tradičních farmářských chovů. Jedná se o produkt z ekologického zemědělství sminimální uhlíkovou stopou. Kizolaci a následné enzymatické hydrolýze kolagenu je využit šetrný výrobní proces. Výsledkem je výběrový hydrolyzát kolagenu, který vzhledem ke své kvalitě a čistotě jen těžko hledá konkurenci.
Grass Fed True Collagen není “nastaven” balastními složkami jako jsou umělá sladidla, umělá barviva, nebo dalšími aditivy, která se vpřírodě přirozeně nevyskytují. Křišťálově čistý enzymatický hydrolyzát nejvyšší kvality je vnejkratším možném výrobním procesu zpracován a následně zabalen do inertní skleněné nádoby.
Grass Fed True Collagen umožňuje efektivně a čistě doplnit životně důležité aminokyseliny, jejichž hladina přirozeně svěkem klesá (pokožka, pojivová tkáň, chrupavky a vazy). Grass Fed True Collagen nabízí nejvyšší kvalitu, vysokou vstřebatelnost a přirozenou chuť bez nepříjemného zápachu a balastních reziduí.
Detailní popis produktu naleznete zde.

PŘERUŠOVANÝPŮST - OPTIMALIZACE HMOTNOSTI A VITALITY
Prerušovaný půst je velmi stará metoda stravování postavená na konceptu cyklování většího časového okna bez jídla a menšího časového s jídlem. Průzkumy i osobní zkušenost autorů tzv. Brave Metody jasně prokazuje, že prerušovaný půst má jasné pozitivní účinky související s fyzickou i psychickou kondicí, optimalizací tělesné hmotnosti, optimalizací metabolizmu a duševními schopnostmi. Díky prerušovanému půstu je možné doslova resetovat metabolismus – díky tomu, že tělu umožníme přestávku od neustálého trávení jídla, mu dáme prostor pro regeneraci. Výrazně se tak po všech stránkách zvedne Vaše kondice.
Tento typ stravování je vhodný zejména pro moderního člověka se sedavým zaměstnáním a především platí, že narozdíl od všemožných drastických diet nijak nedevastuje organismus. Optimalizace tělesné hmotnosti je vítaným průvodním jevem přerušovaného půstu, avšak není jejím jediným cílem. Tím je posílení celkové tělesné i psychické kondice.
PŘERUŠOVANÝPŮST A METODA BRAVE
Metoda Brave je specifický typ přerušovaného půstu vhodný úplně pro každého, zejména však pro jedince se sedavým způsobem zaměstnání, popř. pro jedince cca nad 30 let, kdy je vhodné s přibývajícím věkemprodukt preventivně aplikovat k doplnění důležitých pojivových aminokyselin (kůže, vazy, klouby).Zatímco některé půstové programy jsou příliš náročné, Metoda Brave je určena pro každodenní použití, každého jedince a bez nějaké složitější přípravy.
Cílem je:
+ Optimalizovat tělesnou hmotnost
+ Pomoci metabolizmu při opravě a obnově pojivových tkání, pokožky a vaziv
+ Pomoci metabolismu při očistě
+ Cítit se lépe po fyzické i psychické stránce
+ Posílit duševní kondici
Jak na to
Pokud jste jedli naposledy v 19:00 a další jídlo si dáte v 7:00 ráno, je to skvělé – máte za sebou 12ti hodinový půst. My doporučujeme toto časové okno prodloužit na 14 až 16 hodin. A opakovat během 3 až 7 dnů po celý týden. Pro vyhnutí se pocitu hladu stačí využít naše směsi. Velmi decentně vás zasytí a pomohou metabolismu pracovat delší dobu bez nežádoucích výkyvů. Budete se díky nim cítit lépe.
Postup
Poslední lehké jídlo večer v 19:00 hod. Následně ráno namísto snídaně:
Varianta č.1: tato varianta je vhodná pro všechny jedince, kteří jsou zvyklí pouze na malou a lehkousnídani, popř. pro jedince kteří snídani vynechávají, protože i zde má směs svůj význam vzhledem k optimalizaci a restartu metabolizmu.
 • Základní směs: 2 lžičky Cacao + Collagen neboCoffee + Collagen a 250 ml horké vody.Směs lze v případě požadavku vyššího příjmu grass fed kolagenu obohatit o 1 až 2 čajovélžíčky Grass Fed True Collagen
 • Další jídlo nejdříve v 9:00
 • Postupně posuňte na 11:00
Varianta č.2: tato varianta je vhodná pro všechny jedince, kteří jsou zvyklí na výdatnější ranní snídani.
 • Základní směs: 2 lžičky Cacao + Collagen neboCoffee + Collagen, dále přidat1 čajovou lžičku True MCT a 250 ml horké vody. Dávku MCT lze následně po otestování bezproblémového trávení zvýšitna 2 čajové lžičky. V případě požadavku vyššího příjmu grass fed kolagenu je možné přidat 1 až 2 čajové lžíce Grass Fed True Collagen.
 • Další jídlo nejdříve v 9:00
 • Postupně posuňte na 11:00
Pozn.: Přerušované půsty patří v současnosti v celosvětovém měřítku k nejzdravějším a nejšetrnějším metodám hubnutí, vitalizace a optimalizace metabolizmu (1,2,3). Po uvedenou dobu přerušovaného půstu dostává tělo optimální prostor pro restart, vitalizaci a detoxikaci. V rámci Brave Metody sejedná o šetrnou a zdravou metodu v pravidelných intervalech po dobu 14 až 16 hodin, doplněnou klasickou vyváženou dietou, tedy zdravou komplexní stravou během dne = zlatá střední cesta v dlouhodobém horizontu.
O značce Ancient Brave
Sofistikované, účinné, a především velmi šetrné. Takové jsou doplňky mladé značky Ancient Brave. Založily ji dvě nadšené Angličanky sdílející vášeň pro přírodní produkty a wellness, úctu k zákazníkovi a jeho zdraví, a také ohleduplný přístup k životnímu prostředí a pěstitelům, od nichž pochází jednotlivé přísady. Když se k tomu ještě přidaly hluboké znalosti o fungování organismu, mohla vzniknout značka, která chce modernímu člověku se zájmem o optimalizaci hmotnosti a metabolismu, ale také zájmem o své vlastní zdraví, zprostředkovat to nejlepší, co může příroda nabídnout.
S Ancient Brave si dopřejete luxus křišťálově čistých a zároveň maximálně účinných produktů, vycházejících ze starobylých znalostí o efektivním stravování. Ty nabízí alternativu k současnému trendu radikálních diet, které rychle redukují hmotnost, zároveň ale mají devastující účinek na organismus. S Ancient Brave přirozeným způsobem a bez újmy na zdraví optimalizujete hmotnost, ale také znova nastartujete fyzickou i psychickou kondici.
Balení: 250 g
Dávkování: Připravte si šálek nápoje ze 2 - 4 odměrek (10 - 20 g) ve French pressu (doporučení výrobce) a 250 ml horké vody. (Pozn.: Dávka 10 g Coffee + Grass Fed Collagen odpovídá množstvím kofeinu jedné klasickénamleté zrnkové kávě, dávka 20 g odpovídá množstvím kofeinu dvojitékávě).Balení obsahuje 25 dávek.
Přerušovaný půst (Metoda Brave): V případě Brave Metody můžete přidat 1 čajovou lžičkuTrue MCTa 250 ml horké vody. Dávku MCT lze následně po otestování bezproblémového trávení zvýšitna 2 čajové lžičky. Další možností jepřidat 1 čajovou lžičkuTrue MCTa 1 čajovou lžíčku kvalitního másla. Směs lze dále obohatit o 1 až 2 čajové lžíce Grass Fed True Collagen.
Příprava kávy ve french pressu:Připravit si šálek naší lahodné kávy s grass-fed kolagenem, sibiřským ženšenem a dalšími složkamiz french pressu je opravdu velmi snadné Do nádoby dáme požadovaný počet odměrek. Následně ji zalijeme vařící vodou, pečlivě promícháme a nádobu přiklopíme horní částí s filtrem. Kávu s kolagenem pak stlačíme asi 2 cm pod hladinu a počkáme necelé 4 minuty. Sítko pak pomalu stlačíme ke dnu, chvíli počkáme a pak už kávu můžeme slít do šálku, všechny důležitéa bioaktivní složky jsou již vyextrahovány.Káva z french pressu se musí vždy slít všechna naráz, nesmíme ji nechat v nádobě se sedlinou.
Upozornění:Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Spotřebujte do tří měsíců po otevření. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.
Výživové údaje:
Počet dávek v balení: 25 x 10 g
100 g
Energetická hodnota
1481 kJ/ 355 kcal
Tuky
9 g
z toho nasycené mastné kyseliny
3,51 g
z toho mononenasycené mastné kyseliny
0,76 g
z toho polynenasycené mastné kyseliny
4,34 g
Sacharidy
22,12 g
z toho cukry
0,5 g
Vláknina
30,05 g
Bílkoviny
31,25 g
Sůl
0,18 g
Složení: bio brazilská káva (65 %), hydrolyzovaný grass fed kolagen (20 %), bio raw kakao z Peru, bio sibiřský ženšen, pražený kořen z bio pampelišky, bio baobab. 80 % obsahu produktu je v bio kvalitě.
Směs k přípravě nápoje s obsahem kávy (zrnková mletá) a s hydrolyzovaným grass fed hovězím kolagenem.

TRUE MCT
Balení: 500 ml
Dávkování: 5-10 ml denně. Rozmíchejte do nápoje nebo smoothie dle vaší volby, nebo užívejte je tak ze lžičky. Pro bezproblémové zažívání doporučujeme začít s poloviční dávkou 5 ml a postupně zvýšit na 10 ml denně. Balení obsahuje 50 plných dávek.
Upozornění:Skladujte v chladu, suchu a temnu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Děti, těhotné a kojící ženy, konzultujte užití s lékařem.
Složení: 60 % C8 a 40 % C10 - triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (MCT). Získané ze 100% udržitelných kokosů.
Doplněk stravy s obsahem MCT (60 % C8 + 40 % C10).

GRASS FEDTRUECOLLAGEN
Balení: 200 g
Dávkování:5 g denně. Rozmíchejte ve sklenici studeného nebo teplého nápoje dle vaší volby. Balení obsahuje 40 dávek.
Upozornění:Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Děti, těhotné a kojící ženy, konzultujte užití s lékařem. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.
Složení: 100% hydrolyzovaný grass fed hovězí kolagen.1 dávka obsahuje 5000 mg kolagenu.
Doplněk stravy se 100% hydrolyzovaným grass fed hovězím kolagenem.S vysokým obsahem bílkoviny (89 g / 100 g).

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní a zdravá výživa - přehled všech produktů
Značka: Ancient+Brave
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: