Alavis pro lidi Barnys Triple Blend Extra Silný

8 hodnocení
 
 
  • 1 z 2

Barnys Triple Blend Extra Silný je označovaný jako Alavis pro lidi. I přesto, že produkt vyrobila společnost Barnys, byl produkt vyvinutý ve spolupráci se snad nejznámějším přípravkem na kloubní výživu - značkou Alavis.

Alavis pro lidi je dle mínění výrobce nejsilnější chondroprotektivní doplněk stravy na klouby všech dob. Špičkový produkt pro klouby Barnys® ve spolupráci s Alavis® je tím nejlepším, co můžete pořídit na bolesti kloubů a bolavá kolena.

Skladem máme aktuálně pouze 700 g. Balení 200 g bude dovozcem dodáno až v průběhu června 2019 (informace z 11.4.2019)!

od 459 Kč
Kategorie Kloubní výživa
Zvolte variantu
1667 alavis pro lidi barnys triple blend extra silny 200 g PRODEJ SKONČIL 459 Kč
Barny's Triple Blend Extra silný 700 g 700 g PRODEJ SKONČIL 1 129 Kč
 

Alavis pro lidi je obsažnější a ještě silnější produkt pro vaše klouby. Barnys Triple blend extra silný je přírodní doplněk stravy, který obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek - glukosaminsulfátu, chondroitinsulfátu, látky MSM a kolagenů. Glukosaminsulfát, chondroitinsulfát a kolagen typu II tvoří strukturu kloubní chrupavky, kolagen typu I je součástí vaziva a MSM je zdroj organicky vázané síry.

Přípravek je vhodný pro začínající až středně těžké potíže, pro sportovce, vzpěrače, těžce pracující a pro osoby s jinak silně namáhanými klouby. Vhodný pro věk od 15 do 60 let, v pozdějším věku může jeho účinnost klesat.

Balení obsahuje 200 nebo 700 g.

LISKÝ ALAVIS BARNYS TRIPLE BLEND EXTRA SILNÝ

DOPORUČENÉ PODÁVÁNÍ LIDSKÉHO ALAVISU BARNYS TRIPLE BLEND EXTRA SILNÝ

Vhodné je dlouhodobé podávání, při počínajících až středně těžkých obtížích, pro sportovce, těžce fyzicky pracující a pro osoby s nadměrně zatěžovanými klouby (nadváhou apod).

PRO KOHO JE VHODNÝ

Pro všechny, kteří začínají nebo mají bolesti kloubů a bolavá kolena. Věková skupina je 15-60 let.

CO OBSAHUJE LIDSKÝ ALAVIS BARNYS TRIPLE BLEND EXTRA SILNÝ

Obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek – glukosaminsulfátu, chondroitinsulfátu, látky MSM Lignisul® a kolagenů z bezpečného přírodního zdroje.

Látky obsažené v Barny´s Triple Blend Extra Silný – glukosaminsulfát, chondroitinsulfát a kolagen typu II tvoří přirozenou strukturu kloubní chrupavky, kolagen typu I je součástí vazů a šlach, MSM je zdrojem nezbytné, organicky vázané síry.

V ČEM JE ROZDÍL MEZI TRIPLE BLEND A TRIPLE BLEND EXTRA SILNÝ?

TRIPLE Blend TRIPLE Blend Extra Silný 
ještě obsažnější složení
MSM Lignisul®  MSM Lignisul® 
Glukosaminsulfát Glukosaminsulfát
Chondroitinsulfát Chondroitinsulfát
  Kolagen typ I
  Kolagen typ II
Vitamin C Vitamin C

 

MSM Lignisul®: často nazývaný jako zázračná ingredience, důležitá výživová látka při stavbě pojivových tkání a kloubních chrupavek.

Glukosaminsulfát: přirozená součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny.

Chondroitinsulfát: přirozená a nezbytná součást kloubní chrupavky. Kolagen typ I získávaný z chrupavek mořských ryb v nejvyšší kvalitě zn.

Collyss®: šlachy, vazy, kosti. Kolagen typ II získávaný z chrupavek rejnoků v nejvyšší kvalitě zn.

Cartidyss®: kloubní chrupavky.

Vitamin C: přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí. Pro zachování kvality produktu nejsou přidávána žádná barviva ani konzervační látky.

PROČ KOUPIT LIDSKÝ ALAVISTRIPLE BLEND A TRIPLE BLEND EXTRA SILNÝ?

  • Poctivá dávka kloubní výživy pro klouby.
  • Barny´s Triple Blend Extra Silný je podle ohlasů zákazníků nejlépe hodnocený doplněk stravy na klouby.

Barnys Triple blend EXTRA SILNÝ je vhodný pro preventivní dlouhodobé podávání, pro začínající až středně těžké potíže, také pro sportovce, vzpěrače, těžce pracující a pro osoby s jinak silně namáhanými klouby.

JAK UŽÍVAT BARNYS TRIPLE BLEND EXTRA SILNÝ

Užívejte 1 odměrku Barny´s Triple Blend Extra Silný 1x denně rozmíchanou v minimálně 200 ml vody. Užívat můžete s jídlem, dobře zapijte. 

Náš tip jak užívat Barnys Triple Blend Extra Silný: Dochutit můžete např. citrónovou šťávou nebo džusem. Další možností je rozmíchání doporučené denní porce v ochuceném jogurtu.

Upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte uzavřené v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na dóze. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Před použitím dózu dobře protřepejte.

Balení: 200 g, balení na 2 měsíce 

Balení: 700 g, balení na 7 měsíců

SLOŽENÍ BARNYS TRIPLE BLEND EXTRA SILNÝ

MSM (methylsulfonylmethan) 1958 mg, glukosamin sulfát 1566 mg, chondroitin sulfát 585 mg, jablečný pektin, kolagen II. typu Cartidyss® (z rejnoků) 22,5 mg, vitamin C, kolagen I. typu Collys® (z ryb) 15 mg v jedné odměrce (4,5 g).

Z DŮVODU ZACHOVÁNÍ KVALITY PRODUKTU NEJSOU PŘIDÁVÁNA ŽÁDNÁ BARVIVA ANI KONZERVAČNÍ LÁTKY

Do doplňku stravy Barny´s Triple Blend Extra Silný je přidáván přírodní jablečný pektin, jehož barva je proměnná z bílé barvy na světle hnědou. Z tohoto důvodu se může lišit i barva prášku v tomto produktu. Změnou barvy není nijak dotčena kvalita ani kvantita aktivních látek.

UPOZORNĚNÍ

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Alavis pro lidi Barnys Triple blend extra silný

Jak Alavis pro lidi, nebo-li Barny´s Triple Blend Extra Silný na internetu vyhledáváte

Lidé na internetu často vyhledávají totéž, ale pod jinými slovními spojeními. Produkt Barny´s Triple Blend Extra Silný tedy můžete vyhledávat například takto:

  • barny s triple blend extra silný
  • barnys triple blend
  • barnys alavis
  • alavis barnys triple blend
  • barny s barny s triple blend extra silný 700 g
  • triple blend barnys
  • barny s triple blend

 

Ať vám nic neunikne, podívejte se na dárky na bolavá kolena a klouby:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.